-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wygląda wygląda.. Nie jest źle, najważniejsza jest jakość, a nie ilość ;) -
Witaj z powrotem kcd :) To u Ciebie jest malutka? :) Podlcom, którzy męczyli to bezbronne stworzonko, życzę żeby ich szybko i boleśnie trafił szlag. Niestety na początku sierpnia wyjeżdżam na urlop, nie mam jak teraz wziąć psinki na dt :(
-
Mały słodziaczek bezdomniaczek Tola szuka kochającego domku
agat21 replied to fegelle's topic in Już w nowym domu
Piękne pyszczydełko :) -
Oj, oni obaj wcale nie wyglądają na takie straszne dziadeczki! To psiaki raczej w sile wieku. Obaj startują do suniek, Pysiek jak wicherek, a Lapiś jak się wygoi, to pewnie dopiero pokaże na co go stać! ;) Postuluję zaprzestanie nazywania ich dziadeczkami, a zamiast tego nazywanie ich dojrzałymi młodzieńcami :)
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
agat21 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że sunia lepiej :) -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
agat21 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Biedna suńka :( Dobrze, że trafiła na Was, że dobra kobieta nie przeszła obojętnie obok, a Murkowie pośpieszyli z pomocą. Mam nadzieję, że sunia dojdzie do siebie, że uda się ją wyleczyć. Wpłacę grosik na dniach. Czekam na wieści od lekarza, oby dobre. -
Wiele stworzeń muchom i ich larwom zagnieżdżonym w ranie zawdzięcza życie. Oczywiście u Lapisia to nie jest potrzebne, on ma super opiekę, ale pamiętam kilka nieszczęsnych psów po wypadkach, z otwartymi ranami, błąkających się długo lub wręcz leżących w rowach, zanim trafiły na dobrych ludzi, i w ich przypadku larwy zapobiegły innym zakażeniom. Tak weci mówili. To brzmi niewiarygodnie, sama byłam tym zszokowana, ale chyba coś w tym jest..
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kciuki za dobre efekty :) -
Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...
agat21 replied to Tyśka)'s topic in Koty w potrzebie
Niestety nie mam żadnych wieści od Tyśki :( -
Piękny pies! I widać, że szczęśliwy - a to najważniejsze :) Gratuluję psiomanii, to jedna z najfajniejszych manii, jakie można mieć ;)
-
Ile koszt tego psiaczka miesięcznie wyniesie?
-
Myślę, że to by najbardziej Basię ucieszyło.
-
Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska
agat21 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wieści i piękne zdjęcia Piracika! :)