-
Posts
30275 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jego nie da się nie lubić. Szkoda, że go nie poznałam osobiście. -
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hurraa! Misio cudny ma dom i fajnych ludzi!! Jak się cieszę! -
Śliczna subtelna sunia Wiolhelm, czy konto to samo, z którego płacisz na Makarego?
-
O! Czyli ktoś się znalazł na miejscu? To świetnie, odpada podróż.
-
No dobrze, to zaproponuję coś innego - czy ktoś mógłby przywieźć sunię do Warszawy? Znajdę miejsce w lecznicy, gdzie sunia będzie mogła mieć zabieg i będzie do piątku, a potem pojedzie do Bielska. Pani Asia zajmie się nią. Nie mogę przyjechać teraz po nią, bo mój samochód jest w warsztacie od stłuczki, jaką miałam 3 tygodnie temu, myślałam, że w piątek go odbiorę, ale nie ma tak dobrze. Jak na złość we wtorek wylatuję na 3 dni do firmy do Włoch, wracam w czwartek późnym wieczorem. Dlatego sunia musiałaby trafić od razu do lecznicy i tam zostać.
-
Czy Tola i Aska są w schronisku?
-
Obie sunie z łańcucha są w schronisku? Ta biszkoptowa i ta łaciata?
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze. O zwierzakach z Ukrainy nie mogę nawet myśleć. Płakałabym cały dzień - tylko co z tego. Najgorzej te wschodnie tereny, gdzie nie ma nawet jak ludziom pomóc i ich ewakuować, a co dopiero zwierzęta.. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jak się cieszę! Jak takie wieści podnoszą na duchu! A ta wegańska zupa to już super dodatek -
Mam dom tymczasowy dla suni już po sterylizacji, od piątku. Dom jest w Bielsku-Białej, ale w piątek mąż pani Asi, która sunię przyjęłaby, jedzie z Warszawy do Bielska, więc mógłby ją wziąć. Pytanie jak ją wysteryzować i gdzie przetrzymać?
-
Czy w ogóle wiadomo ile jest czasu zanim sunia urodzi? Żeby cokolwiek zorganizować potrzebna jest pomoc na miejscu, co można zrobić będąc kilkaset kilometrów od suni?
-
Czyja sunia jedzie do Anety? O której?
-
~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Już jest lepiej! No fantastyczna psina A jak tam rozmowy w sprawie Misia? -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Makary dostał stałą od mari - dzięki piękne -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę, że to jest trochę sinusoida. Ważne, że lek pomaga