Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Niesamowicie to się czasem układa. Ile szczęścia miały w tym całym nieszczęściu, że trafiły na tak dobrych ludzi, czyli na Ciebie i Twoją znajomą. Mam nadzieję, że po tym całym koszmarze ich życie tutaj dobrze się ułoży i że będą jeszcze szczęśliwe.
  2. Jego nie da się nie lubić. Szkoda, że go nie poznałam osobiście.
  3. Hurraa! Misio cudny ma dom i fajnych ludzi!! Jak się cieszę!
  4. Śliczna subtelna sunia Wiolhelm, czy konto to samo, z którego płacisz na Makarego?
  5. Brak słów uznania dla Was! I jakie cudowne miejsce - sunia może leżeć na łóżku! Czy to u tych znajomych, co mają takie piękne miejsce wypoczynkowe?
  6. O! Czyli ktoś się znalazł na miejscu? To świetnie, odpada podróż.
  7. No dobrze, to zaproponuję coś innego - czy ktoś mógłby przywieźć sunię do Warszawy? Znajdę miejsce w lecznicy, gdzie sunia będzie mogła mieć zabieg i będzie do piątku, a potem pojedzie do Bielska. Pani Asia zajmie się nią. Nie mogę przyjechać teraz po nią, bo mój samochód jest w warsztacie od stłuczki, jaką miałam 3 tygodnie temu, myślałam, że w piątek go odbiorę, ale nie ma tak dobrze. Jak na złość we wtorek wylatuję na 3 dni do firmy do Włoch, wracam w czwartek późnym wieczorem. Dlatego sunia musiałaby trafić od razu do lecznicy i tam zostać.
  8. Jako że chłopak nabrał już trochę ciałka (apetyt to jego drugie imię ), zdecydowałyśmy z Anecik, że zapisujemy Gucia na zabieg oczyszczenia i zaszycia pustego oczodołu. Zobaczymy jaki będzie wolny termin.
  9. Czy Tola i Aska są w schronisku?
  10. Obie sunie z łańcucha są w schronisku? Ta biszkoptowa i ta łaciata?
  11. Będzie dobrze. O zwierzakach z Ukrainy nie mogę nawet myśleć. Płakałabym cały dzień - tylko co z tego. Najgorzej te wschodnie tereny, gdzie nie ma nawet jak ludziom pomóc i ich ewakuować, a co dopiero zwierzęta..
  12. Jak się cieszę! Jak takie wieści podnoszą na duchu! A ta wegańska zupa to już super dodatek
  13. Mam dom tymczasowy dla suni już po sterylizacji, od piątku. Dom jest w Bielsku-Białej, ale w piątek mąż pani Asi, która sunię przyjęłaby, jedzie z Warszawy do Bielska, więc mógłby ją wziąć. Pytanie jak ją wysteryzować i gdzie przetrzymać?
  14. Czy w ogóle wiadomo ile jest czasu zanim sunia urodzi? Żeby cokolwiek zorganizować potrzebna jest pomoc na miejscu, co można zrobić będąc kilkaset kilometrów od suni?
  15. Czyja sunia jedzie do Anety? O której?
  16. Już jest lepiej! No fantastyczna psina A jak tam rozmowy w sprawie Misia?
  17. A lekarz podał przyczynę proponowanej eutanazji? Pewnie nie, skoro nie można się z nim skontaktować. Myślę, że Drugi sam pokaże czy i ile ma siły do życia. Nie mam doświadczenia z mocznicą. Postaram się poczytać.
  18. Pewnie jest zajęta, dlatego nie pisze. Ma masę psów i zajęć. Uważam, że cisza wróży dobrze.
  19. Czy w najgorszych koszmarach ktoś myślał o wojnie? Od tygodnia mam wrażenie, że to jakiś senny koszmar, że to się nie dzieje. Asiu, wpłacam 100 zł. Dobrze, że tam jesteś. Chociaż pewnie wiele Cię to kosztuje i psychicznie i fizycznie. Trzymaj się Dzielna Kobieto.
×
×
  • Create New...