Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30261
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. U Makusia ciutkę lepiej Trochę więcej je i dał radę sam przejść kilka kroków! Walczy kochany psiul! Kikou zamówiła na allegro karmę specjalistyczną Royala na wątrobę, bo zakupiona w lecznicy była tylko na chwilę. Czekam na koszta.
  2. A czasem z jego uroczego towarzystwa korzysta (a może jednak nie, bo mina mówi co innego ) płeć nadobna o barwie księżyca w pełni
  3. Nie wiem, dawno nie słyszałam się z rodziną Amberka. Wiecie są takie rodziny, że po pierwszych kontaktach, po wizycie poadopcyjnej wiadomo, że jest cudnie, że będzie dobrze. I można odetchnąć z ulgą i zająć się innymi psami. Tak jest w przypadku Amberka. Wiem, że brak wieści to po prostu dobre wieści.
  4. Brak chyba odpowiedniego indywidualnego podejścia do każdego psa z osobna. Może brak uważności..
  5. Ma już prawie półtora roku normalnego zaopiekowanego życia. Ale co to jest półtora roku w porównaniu z całym długim życiem. Chciałoby się, żeby zaznał jeszcze trochę. Zdecydowałyśmy z kikou, że skoro Makuś taki słaby teraz, to nie będzie go brała na usg wątroby, żeby go dodatkowo nie męczyć. Poza tym szczerze mówiąc co zmieni wiadomość, że na wątrobie jest guz? Operacji w jego stanie nie ma nawet co sobie wyobrażać. Pozostanie i tak odpowiednia dieta i leki. I obserwacja jak się czuje..
  6. U Makusia dziś jakby ciutkę ciutkę lepiej, coś tam podziubał z jedzenia, ale wciąż jest bardzo słaby. Nie jest w stanie utrzymać się na łapkach. Iniekcje leków pod skórę jeszcze przez kilka dni ma dostawać. Zaraz wstawię wyniki badania krwi.
  7. Z Makusiem jest źle ☹ Trzymajcie kciuki za niego. Na razie wiadomo, że ciężka niewydolność wątroby, nie do końca wiadomo czym spowodowana. Może być i guz. Kikou była z nim na kroplówce, dostał leki rozkurczowe i przeciwbólowe, specjalną karmę, ale wciąż nie ma apetytu i nie chce jeść. Trzeba jeszcze usg zrobić.. O matulu
  8. Guciuś ma się dobrze, tylko już chyba kompletnie nic nie słyszy. Jest ogromnym smakoszem i do miski gna pierwszy, ale zdarza się, że zaśpi, bo nie słyszy jak miski się napełniają. Ale jak Anecik go już obudzi i poczuje zapach jedzenia, to gna, że o mało sobie łapek nie połamie
×
×
  • Create New...