Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ciekawe co to oznacza?
  2. Niestety ja otrzymuję też krótkie i zwięzłe informacje - zwłaszcza jak nie ma co nowego obwieścić. I w sumie chyba dobrze, że nie ma nic nowego, bo nie wiem czy to "nowe" to byłoby lepsze.
  3. Że niby jeszcze zabawy, gonitwy, szaleństwa? Że psy tak mają w śniegu?... Brednie jakieś. To zimne i mokre i żadne tam aj-waj. Idę spać do domu.
  4. Wątek pełen cudów! Też się popłakałam. A suńka przeurocza. Niech jej się dalej szczęści po tym pechu co to już minął
  5. Piękne masz stadko. Chłopak ewidentnie pasuje
  6. Oby pierwsza noc upłynęła spokojnie, a rano sunia pozna swoje nowe lokum i szybko jej się spodoba
  7. Biedaczysko - sporo zmian się wydarzyło w jego życiu. Ale dobrze, że u Ciebie szuka wsparcia, że się nie zamknął w sobie w tej tęsknocie.
  8. Czyli pierwsza noc minęła właściwie sielankowo! Bardzo dobre wieści! Pewnie wreszcie przy Tobie psiak poczuł się bezpiecznie.
  9. Biedni spadkobiercy. Ciekawe czy mają warunki, żeby przygarnąć dom.
  10. Melduję się u maleńkiej. Ma swój wątek - to już dobrze
  11. Żadna choroba nie jest chyba lepsza. Dżekuś ma siłę, apetyt, ale nie poznaje nikogo. Nie wiadomo, co się dzieje w jego głowie. Dlaczego tak krąży po domu nocami i nie daje się przytulić i uspokoić.. Czy ma lepiej niż Makuś, który umysłowo jest cały czas sprawny, bystry, ale nie może się swobodnie sam poruszać i robić tego, na co miałby ochotę? Nie wiem. Wiele ostatnio myślę o tym jak zwierzęta przeżywają choroby, starość. Też mam w domu coraz więcej tego. I tak sobie myślę, że w sumie to my tak niewiele o tym wiemy. Myślimy często naszymi kategoriami, schematami. Zatraciliśmy w sobie wiele dobrych atawizmów, które mogłyby pomóc zrozumieć resztę świata. Limonko, robisz dla Dżekusia wszystko co w Twojej mocy, dajesz mu tyle, że więcej już chyba nie można. On jest wielkim szczęściarzem, że ma Ciebie. Żal mi bardziej chyba Ciebie, że tracisz poczucie tej świadomej fajnej więzi z nim i że się tym dręczysz. Bardzo trudno nam ludziom pogodzić się z przemijaniem i z utratą.
  12. Nukunia jest silna duchem, bez względu na wyniki badań. Może rozgryzła zagadkę, nad którą głowi się nieudolnie tylu człowieków i umie czerpać energię z kosmosu?
  13. Dzięki! Dam znać. Chociaż juz raczej na pw, bo zaśmieciłam niepotrzebnie wątek Melci swoimi problemami.
×
×
  • Create New...