Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jak to czasem się superowo składa, jak jeden dom pomaga znaleźć drugi. Taki łańcuch dobrej woli.
  2. Hurrrraaaa! Nareszcie! Kciuki trzymałam jak nie wiem co - aż mam odciski To jutro nadal będę trzymać za pomyślną podróż do Katowic i z powrotem, do domu. Jak to wspaniale brzmi: "do domu"!
  3. Dopiero doczytałam wspaniałe wieści. Ależ radość!
  4. Olejek zamówiony. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie ponadplanowe wpłaty dla Makusia, bardzo się przydają. Gdyby nie one Makuś już byłby na minusie. Ogromne dzięki!
  5. Płacę za hotelowanie Makusia w listopadzie i dokupię jeszcze jutro olejek, bo się już skończył, a Kikou właśnie mi napisała, że przez ostatnie 3 dni Makuś wstawał na łapki!! Nie chodził gdzieś dalej z posłanka, ale że w ogóle sam się podnosił i zmieniał pozycję to już super wiadomość! Myślę, że mógł być to efekt olejku, bo nic innego już Makuś nie bierze ze względu na wątrobę.
  6. Trudne czasy nastały na adopcje starszych psiaków. Ale Szymuś ma się dobrze - i to najważniejsze
  7. Danusia zawsze pierwsza do pomocy, zawsze wpłaca jako pierwsza na każdego ratowanego psiaka - nie można jej zostawić z minusem za Fuksika. Coś też wygrzebię ze skarpety.
  8. No i rewelacja! Wiadomość o misce jest zupełnie prawidłowa Każdy nie-pierdoła swojej michy broni, no chyba że chodzi o kota - to wtedy lepiej uważać
  9. Guciuś dostał lek na posikiwanie, na razie ma brać przez 8 dni, potem się zobaczy czy pomaga i czy warto kontynuować.
  10. No nareszcie spokoju trochę, miskę też w razie czego mam przy sobie - nikt nie zajuma.
  11. Danusiu, a nie będzie usg robione? To może być pęknięty guzek w jelicie, coś nie tak w żołądku, skądś ta krew się bierze.
  12. Jaka scena rodzajowa! Czyżby Blanka cichcem próbowała sobie opróżnić upatrzone posłanko? Ale drugi zwierz to chyba też twarda sztuka, łatwo się nie podda
  13. Guciuś dostał 50 złociszy od limonki za partyjkę chipsów jabłkowych od Mazowszanki Piękne dzięki
×
×
  • Create New...