Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Maleńki grosik poleciał na jedzonko dla Aresa. Sorry, że tak niewiele.
  2. O rany I co teraz ze szczeniakami?
  3. Środa lub czwartek.
  4. W przyszłym tygodniu będę jechać do Poznania, ale Piksel musiałby przyjechać do Warszawy, bo przez Tomaszów nie dam rady pojechać..
  5. Łaaałł! Prawdziwy dzień cudów mikołajowych dziś! Najpierw wiadomość o Michu, teraz Isia! Fajnie, że coś ruszyło z adopcjami. Bo już trochę smutno było. A tu proszę jak się fajnie rozsypuje wór z adopcjami. Oby tak dalej! No to czas celebracji trzeba rozpocząć.
  6. Fafelku, wspaniale, że zamieszkałeś w Warszawie u fajnych ludzi, a walnij tam jeszcze wielkie porządne kupsko przed URMem!
  7. Mądry i bystry psiak z niego. Na pewno szybko spacery opanuje
  8. Równowaga psychiczna to nie jest brak przykrych emocji czy myśli, żalu czy bólu - w takiej sytuacji nikt by się chyba nie nadawał do opieki, bo są one naturalnymi elementami życia. Przeżywanie straty ukochanego zwierzaka nie polega chyba na robieniu krzywdy lub zaniedbaniu drugiego zwierzaka? Jeśli tak, to to dopiero jest brak równowagi psychicznej..
  9. Dużo ludzi myśli przede wszystkim o sobie i swoim bólu. Cierpienie zwierzaka jest mniej ważne. Sorry, ale dla mnie to czysty egoizm. Rozumiem, że ktoś taki jak Kikou, która ma u siebie same chore staruszki i co chwilę musi się z którymś żegnać, a na co dzień widzi starzenie się i słabnięcie psiaków w dużej liczbie, może mieć dość i czuć zmęczenie i przygnębienie. Ale osoba, która pożegnała jednego czy dwa psy w życiu? To lepiej nie ratować kolejnego psa, nie dawać mu domu, nie poprawiać mu życia, bo jest za stary i się będzie znowu cierpiało przy jego odejściu? ech...
  10. Ogromne pokłady dobrych myśli i fluidów do pani wysyłam - może taki dobry uczynek zrobić dla Micha. Cóż przy tym znaczy wszystko inne. Oby to zrozumiała i szybko po Micha przyjechała
  11. Ależ dzień! Zaczarowany pies, o którego tak mało ludzi pytało doczekał swojej Rodziny! Asiu, chyba celebrować będziesz do późnej nocy!
  12. Ogromne kciuki za pozytywną decyzję córki.
  13. To prawda, Agat też jest bardzo fajnym i ujmującym psiakiem. Wierzę, że też trafi mu się podobna rodzina. A teraz czekamy na relację z podróży Fafla i jego pierwszych chwil w nowym domu. Takie wieści to są takie super-wieści, na które czeka się najbardziej na każdym wątku!
  14. O rany, to znaczy, że znowu będzie musiał brać truciznę na robale?
  15. Danusiu, tak strasznie mi żal i przykro. Przytulam Cię mocno. Gardło mam ściśnięte i chyba nie napiszę nic więcej. Trzymaj się.
  16. No to fajne miejsce rzeczywiście. Dobrze, że po Ujazdowie psiaki mogą chodzić, bo w Łazienkach Fafel nie pospaceruje, chociaż baardzo by tam pasował
×
×
  • Create New...