Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Dziękuję Wam za odwiedziny u Guciosława Jest jeszcze jeden problem, z którym Gucio się mierzy: jak tu zjeść jak najwięcej?
  2. Wielkie dzięki dla Was pamiętających o Fado. Pojechałabym do niego w odwiedziny gdyby nie fakt, że wszelkie nowe osoby wzbudzają w nim jeszcze gorszy lęk i stres. Do dziś pamiętam moją wizytę w hotelu i przerażenie Fado na dźwięk ludzkich głosów i paniczną próbę ucieczki. Na oślep Elu, kilka postów wyżej napisałaś o wpłatach dla Agata. Chyba rozliczałaś obu w tym samym czasie
  3. No światowy chłopak się zrobił Jak Cukierek. Tylko patrzeć jak będzie chodził do teatru
  4. Ogromne kciuki! Może świneczka nie musi mieć częstego kontaktu z Kalmarem? Jeśli to dom, to może da się ich przestrzenie odgrodzić?
  5. Dlaczego takie cudowne proludzkie psiaki jak Fafel gniją gdzieś w schronach, przy budach, a ludzie kupują sobie rasowczyki, żeby pasowały im do wystroju mieszkania? Nigdy tego nie pojmę.
  6. Dobre powiedzenie Myślę, że nowa rodzina Micha też liczy się z tym faktem. Dadzą radę
  7. Całe szczęście, że Czaruś nie jest maltańczykiem. Jest wspaniałym pięknym oryginalnym psiakiem z cudnymi dropiatymi łapkami I jak ktoś go pokocha, to nie za maltańczykowatość
  8. Lek na posikiwanie robi robotę - jest mniej plam na posłanku i podłodze. Będziemy więc kontynuować podawanie.
  9. No to teraz przestrzeń życiowa Isi to zupełnie inna sprawa niż niedawny łańcuch i buda. Nie może na los narzekać Wspaniale!!!!
  10. Dziękuję Wam za odwiedziny u Grafcia. Dowiem się, czy udało się Kasi umówić go na sanację zębów, czy skończyły się kłopoty z innymi psiakami.
×
×
  • Create New...