Witajcie moi mili :cool3:
Dzięki za miłe komentarze:)
[quote]GAD ...czyli kto??[/quote]
gygy :evil_lol:
[quote]ponoć psy tak robią, bo dla nich niepojęte jest czemu ludzie się tak ściskają i dotykają. Dla psa to znak, że będzie bójka Uspokajał Was chłopak i tyle[/quote]
Aha, no to Kaja jest wyjątkiem :lol: Ale coś w tym jest co napisałaś bo jak starsi zaczynają się szturchać w zabawie to uszaty od razu biegnie z drugiego końca mieszkania i skacze do nich.
Masaj bardzo nie lubi jak ktoś się szturcha, bije, krzyczy, piszcz itp. Najgorzej jest w autobusie :roll: Od razu zaczyna szczekać.
Ale on w ogóle jest dziwny :evil_lol: Jak sie klaszcze to podskakuje i tak jakby mówił żeby nie klaskać :evil_lol: Na zawodach to zaobserwowałam. Może to przez te jego uszy :evil_lol: Są takie duże więc automatycznie bardziej wrażliwe :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: buhahhaha
[size=1]A tak serio to dla mnie to zagwozdka czemu tak robi.[/size]
Nie zwracajcie uwagi na te latarnie :lol: Swoją drogą u mnie ich nie widać :o:diabloti: Ochhh wyyy, wszystko zobaczycie nooooooo :diabloti::diabloti:
Deer, przecież napisałam :roll:
Celina, dziękuje :)
[img]http://img402.imageshack.us/img402/484/dscf8371yw0.jpg[/img]
[img]http://img402.imageshack.us/img402/9620/dscf8373mi5.jpg[/img]
[img]http://img402.imageshack.us/img402/2876/dscf8375zz1.jpg[/img]
Nie wiecie jakie firmy mają 8 kg worki? Oprócz Brita?