Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Witam nocną lampke i jej pańcie :lol:
  2. Ło jezuuu, jaka ślicznotka :loveu: I te różowe uchiiiii :loveu:
  3. Aaa, widziałam, widziałam baraszjujące zwierze :multi: rewelka :lol:
  4. Niestety nie ;) To było z 8.10. Jak jest ładna pogoda do końca dnia to czasami ładny zachód jest i tym razem tak było. Doogobranoc :sleep2:
  5. [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0482.jpg[/url] :lol::lol::lol: [quote]Tz by sie ucieszył, gdyby przeczytał, ale jest w pracy. On i aparat nie darzą się miłością, średno na 20 zdjęć na jednym da się coś zobaczyć... reszta zazwyczaj stanowi rozmazaną plamę...[/quote] No to wielkie brawa za tą jedną fote :klacz::klacz::lol: Bidulki malutki :( ehhh
  6. Jedna fota na zachęte to stanowczo za mało :watpliwy:
  7. Witajcie moi mili :cool3: Dzięki za miłe komentarze:) [quote]GAD ...czyli kto??[/quote] gygy :evil_lol: [quote]ponoć psy tak robią, bo dla nich niepojęte jest czemu ludzie się tak ściskają i dotykają. Dla psa to znak, że będzie bójka Uspokajał Was chłopak i tyle[/quote] Aha, no to Kaja jest wyjątkiem :lol: Ale coś w tym jest co napisałaś bo jak starsi zaczynają się szturchać w zabawie to uszaty od razu biegnie z drugiego końca mieszkania i skacze do nich. Masaj bardzo nie lubi jak ktoś się szturcha, bije, krzyczy, piszcz itp. Najgorzej jest w autobusie :roll: Od razu zaczyna szczekać. Ale on w ogóle jest dziwny :evil_lol: Jak sie klaszcze to podskakuje i tak jakby mówił żeby nie klaskać :evil_lol: Na zawodach to zaobserwowałam. Może to przez te jego uszy :evil_lol: Są takie duże więc automatycznie bardziej wrażliwe :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: buhahhaha [size=1]A tak serio to dla mnie to zagwozdka czemu tak robi.[/size] Nie zwracajcie uwagi na te latarnie :lol: Swoją drogą u mnie ich nie widać :o:diabloti: Ochhh wyyy, wszystko zobaczycie nooooooo :diabloti::diabloti: Deer, przecież napisałam :roll: Celina, dziękuje :) [img]http://img402.imageshack.us/img402/484/dscf8371yw0.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/9620/dscf8373mi5.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/2876/dscf8375zz1.jpg[/img] Nie wiecie jakie firmy mają 8 kg worki? Oprócz Brita?
  8. Ach ci faceci :evil_lol:
  9. Napisz do arimy w sprawie leosi :p
  10. Fajnie wygląda biały pies na sniegu :lol:
  11. Aaaaaa [url]http://images32.fotosik.pl/52/e33a419e3cc5ca31.jpg[/url] :loveu::loveu:
  12. [quote name='panienkabubu']Dawaj powiększenie, anetta:lol:[/QUOTE] Eeeee :shake: Nie będzie juz zabawy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Gratuluje :) Bardzo powaznie wyszła jak na szczenie [url]http://images32.fotosik.pl/46/9c1f37e33f9097a7med.jpg[/url] :loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/117/1b23723f495e115dmed.jpg[/url] :loveu:
  14. Moja ulubienica :)))))))))) Pierwszy link kaput.
  15. A leonberger? :roll::hmmmm:
  16. Myśle o was...:glaszcze::calus:
  17. Czemu nie lubisz swoich oczu? Ładne są :cool3: Zielone??
  18. Czekamy :lol:
  19. Helloo :multi: Ale pięknie Negro wygląda w tym śniegu :loveu:
  20. [url]http://images23.fotosik.pl/117/671bba89f037311a.jpg[/url] ooo tu, tu mnie drap :p [quote]Ej ja idę spać bo właśnie zemdlałam w łazience...chyba znowu jakieś osłabienie[/quote] O masz :mdleje: :shake:
  21. :o http://i15.tinypic.com/870igjr.jpg super :megagrin:
×
×
  • Create New...