Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]ponizej 150... sadze ze max 145. Malusienki jak na araba[/quote] Ojej, to rzeczywiście malutki :))))) :loveu:
  2. Miłego wyjazdu!! :))))))))))
  3. Kto mi wybuduje taki domek :placz: Jakie masz fajne łoczy :cool3:
  4. :eek2: OMG!!! :roflt: W którym miejscu on jest zarośniety?!:diabloti:
  5. Cześc kujonie :diabloti: Tosia nie chciała złapac kaczuszki na obiadek?
  6. :lol: brawo Waszka. Asher :roflt::roflt: Albo nie zagrałas w kółko i krzyżyk :megagrin:
  7. Gratuluje pracy :klacz: :multi: I wyjazdu :o Fajjjnieeee :p Glucior :turn-l: Co on u Ciebie robi?
  8. Woooww :multi: jaki wslizg :cool3: [url]http://images23.fotosik.pl/116/8048a34bba9c8a66.jpg[/url]
  9. Ojejj :lol: Mała Basia ;) Jaki miałas zajefajny kapelusz :cool3:
  10. [quote]bardzo fajna obroża, ciekawa jestem jak moja paskuda by wyglądała w łańcuszkowej[/quote] Elegancko :cool3: Kaja taką ma :cool3:
  11. CZeść :) czemu on siedzi w tych szelach?
  12. [quote]to akurat przed sterylkowe fotki[/quote] Okiii :p Za pół roku z Tobą :drinking:
  13. :o :mdleje: co Ty masz z tym zwierzyncem :evil_lol: Ajdy nie ma w naklejkach.
  14. :turn-l::turn-l::turn-l: Co to pańcia ci zrobiła. Piżamka w koteczki :megagrin:
  15. Aaaaaaaaaaaa, roztyje dogocółki :scared: :evil_lol: [quote]Ale w jakiej miejscowosci? Trruskaw, Laski? Jakiś szlak? No przecież wiesz jak jedziesz do tego Kampinosu, nie?[/quote] W Mościskach przy szkole skręcamy w prawo (jadąc od str. Bielan), jedzie się kilkanaście metrów i po lewej stronie jest wjazd do lasu, jedzie się asfaltową drogą aż do parkingu który znajduje się w samym środku lasu. Więc to nie są jeszcze Laski i nie Truskaw, nie wiem co to :lol: Szlak?? ni wim :oops: [quote]tak?[/quote] yhyyyy;) Moon :multi: helloooo Witam wszystkich. Foty już daje. Z początku października kiedy to Ala do nas przyjechała w odwiedziny. Jak zwykle Kaja musi świecić oczami :evil_lol: [img]http://img402.imageshack.us/img402/9682/dscf8333bn9.jpg[/img] Teleankieterka 8) [img]http://img402.imageshack.us/img402/9643/dscf8337fu0.jpg[/img] Zapoznanie z żółwicą :lol: [img]http://img402.imageshack.us/img402/4465/dscf8339ch8.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/6856/dscf8341mj8.jpg[/img] A tak sie zachowywał uszaty....Stawał/kładł się między Alą a drugą osobą...:roll: A najczęściej to byłam ja.... [img]http://img140.imageshack.us/img140/3530/dscf8344fk5.jpg[/img] No wiecie co :o Musiałam jeszcze raz się zalogować :o Nigdy mi sie to nie przytrafiło...Coś dogo mi świruje...:roll::mad::roll:
  16. No smutne to, ale teraz ma was :multi::loveu: U nas też mroźno.
  17. [quote]no i czyli ruchy będą skoordynowane, bo jak się zgarbisz to będzie piszczał[/quote] Ale ja mam w ręku parkinsona :evil_lol:
  18. [quote]a drukuj a moze chcesz orginalny rozmiar???[/quote] Ja mówiłam o Tobie :evil_lol: W sensie że ta Twoim miejscu bym sobie druknęła, napisałam to skrótem myślowym:evil_lol:
  19. Kabelek sie znajdzie jak nie będzi epotzrebny, zawsze tak jest 8) Ajdy brakuje :diabloti:
  20. Wiesz, Kaja też mi dziwaczeje, to chyba juz tak musi byc z tymi staruszkami.... Gratuluje aparatu :multi:
  21. [quote]A zime to owszem, ale miałam[/quote] Nie ma co sie smutać, jeszcze przyjdzie :) I wcale nie przynudzasz sopelkami :grins:
  22. Ale dobroć z niej bije [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/koty/Plama.jpg[/url] :loveu:
  23. [quote]20 zł[/quote] Phiiiii, też mi suma ;) Piękny konik, taki drobniutki :loveu: Ile ma w kłebie?
  24. A to niespodzianka, nie wiedziałam że napis jest odblaskowy :razz:
  25. Oooooooo jaaaaaaa cieeeeeeeeeeee :mdleje: sweet:loveu:
×
×
  • Create New...