-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]ponizej 150... sadze ze max 145. Malusienki jak na araba[/quote] Ojej, to rzeczywiście malutki :))))) :loveu:
-
Miłego wyjazdu!! :))))))))))
-
Kto mi wybuduje taki domek :placz: Jakie masz fajne łoczy :cool3:
-
:eek2: OMG!!! :roflt: W którym miejscu on jest zarośniety?!:diabloti:
-
Cześc kujonie :diabloti: Tosia nie chciała złapac kaczuszki na obiadek?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:lol: brawo Waszka. Asher :roflt::roflt: Albo nie zagrałas w kółko i krzyżyk :megagrin:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gratuluje pracy :klacz: :multi: I wyjazdu :o Fajjjnieeee :p Glucior :turn-l: Co on u Ciebie robi?
-
Woooww :multi: jaki wslizg :cool3: [url]http://images23.fotosik.pl/116/8048a34bba9c8a66.jpg[/url]
- 78403 replies
-
Ojejj :lol: Mała Basia ;) Jaki miałas zajefajny kapelusz :cool3:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]bardzo fajna obroża, ciekawa jestem jak moja paskuda by wyglądała w łańcuszkowej[/quote] Elegancko :cool3: Kaja taką ma :cool3: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
CZeść :) czemu on siedzi w tych szelach? -
[quote]to akurat przed sterylkowe fotki[/quote] Okiii :p Za pół roku z Tobą :drinking:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:o :mdleje: co Ty masz z tym zwierzyncem :evil_lol: Ajdy nie ma w naklejkach. -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
:turn-l::turn-l::turn-l: Co to pańcia ci zrobiła. Piżamka w koteczki :megagrin: -
Aaaaaaaaaaaa, roztyje dogocółki :scared: :evil_lol: [quote]Ale w jakiej miejscowosci? Trruskaw, Laski? Jakiś szlak? No przecież wiesz jak jedziesz do tego Kampinosu, nie?[/quote] W Mościskach przy szkole skręcamy w prawo (jadąc od str. Bielan), jedzie się kilkanaście metrów i po lewej stronie jest wjazd do lasu, jedzie się asfaltową drogą aż do parkingu który znajduje się w samym środku lasu. Więc to nie są jeszcze Laski i nie Truskaw, nie wiem co to :lol: Szlak?? ni wim :oops: [quote]tak?[/quote] yhyyyy;) Moon :multi: helloooo Witam wszystkich. Foty już daje. Z początku października kiedy to Ala do nas przyjechała w odwiedziny. Jak zwykle Kaja musi świecić oczami :evil_lol: [img]http://img402.imageshack.us/img402/9682/dscf8333bn9.jpg[/img] Teleankieterka 8) [img]http://img402.imageshack.us/img402/9643/dscf8337fu0.jpg[/img] Zapoznanie z żółwicą :lol: [img]http://img402.imageshack.us/img402/4465/dscf8339ch8.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/6856/dscf8341mj8.jpg[/img] A tak sie zachowywał uszaty....Stawał/kładł się między Alą a drugą osobą...:roll: A najczęściej to byłam ja.... [img]http://img140.imageshack.us/img140/3530/dscf8344fk5.jpg[/img] No wiecie co :o Musiałam jeszcze raz się zalogować :o Nigdy mi sie to nie przytrafiło...Coś dogo mi świruje...:roll::mad::roll:
-
No smutne to, ale teraz ma was :multi::loveu: U nas też mroźno.
-
[quote]no i czyli ruchy będą skoordynowane, bo jak się zgarbisz to będzie piszczał[/quote] Ale ja mam w ręku parkinsona :evil_lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote]a drukuj a moze chcesz orginalny rozmiar???[/quote] Ja mówiłam o Tobie :evil_lol: W sensie że ta Twoim miejscu bym sobie druknęła, napisałam to skrótem myślowym:evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kabelek sie znajdzie jak nie będzi epotzrebny, zawsze tak jest 8) Ajdy brakuje :diabloti: -
Wiesz, Kaja też mi dziwaczeje, to chyba juz tak musi byc z tymi staruszkami.... Gratuluje aparatu :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]A zime to owszem, ale miałam[/quote] Nie ma co sie smutać, jeszcze przyjdzie :) I wcale nie przynudzasz sopelkami :grins: -
Ale dobroć z niej bije [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/koty/Plama.jpg[/url] :loveu:
-
[quote]20 zł[/quote] Phiiiii, też mi suma ;) Piękny konik, taki drobniutki :loveu: Ile ma w kłebie?
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
A to niespodzianka, nie wiedziałam że napis jest odblaskowy :razz: -
Oooooooo jaaaaaaa cieeeeeeeeeeee :mdleje: sweet:loveu: