Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Cześć wam. Jestem chora..:( Powinnam być w łóżku...a siedze przed kompem pod kocem ;) uhhhh Agaciaa, oczywiśćie :p Chociaż zdarzało jej się że wychodziła spod kołdry i kładła się na dywanie bo w łóżku było jej za gorąco hihihihihi. Ale to tylko w lato.
  2. Wiem! Któreś z dzieci do Ciebie przyjedzie!:cool3:
  3. Cześć Kasiu :hand: Jej, półrocznica już :mdleje: Gosia :o :multi:
  4. [quote]z takimi sytuacjami baardzo czesto mozna sie spotkac ale co na to poradzic???[/quote] Nic :placz:
  5. Przyszłam zobaczyć czy jest porządek 8) :hand:
  6. :roll: jeszcze czy już po? nadal trzymam :kciuki: Musi być dobrze!!!
  7. [url]http://images32.fotosik.pl/60/0e7cc88e614481ca.jpg[/url] czyścioszek :loveu:
  8. :multi::multi: [quote]A jak fajnie było na żywo[/quote] Nie wątpie :cool3:
  9. Dodam jeszcze do tego co zostało juz napisane. Kaganiec fozjologiczny. [url]http://allegro.pl/item272986865_kaganiec_fizjologiczny_maszer_.html[/url] Gratuluje przygarnięcia Rozy :multi:
  10. anetta

    nasze staruszki

    :( trzymamy :kciuki::kciuki: [quote]Anetta Kaja przy głupim jasiu dała sobie czyścić ząbki? gratuluje grzecznego psa![/quote] Leżała i się nie ruszała ;) Wyglądała jakby miała podaną narkoze, więc o żadnym ruszaniu nie było mowy.
  11. Hhahahaha [url]http://img145.imageshack.us/img145/9215/obrazek014we3.jpg[/url] Nastepnym razem załóż mu szelki :evil_lol: A co w szkole nabroiłaś że tak piszesz? "oj diabel sie obawia ze w najblizszym czasie w jego szkole nie obejdzie sie bez rekoczynow" :evil_lol:
  12. [quote]Mnie się ani z linku do obrazka, ania po kopiowaniu na kompa nie pokazywało. [b]Bo żeby go wrzucić do Imageshack to musialaś do miec w komputerze[/b], czy jak ???[/quote] Tak. A to pierwsze o czym piszesz to chyba musiał być jakiś błąd z ich strony. Bo ja też nie mogłam zobaczyć pierwszego zdjęcia (tego z misiem) z linka do obrazka, ale odświeżyłam strone i się udało. A co jeszcze dziwne (moje drugie ja to kombinowanie :lol:) spróbowałam skopiować adres obrazka (tego drugiego zdjęcia), tak jak sie normalnie foty wkleja i się nie udało. Był gif zamiast jpg...:roll: Ale widze że masz zdjęcia. Chodzi Ci o to że są małe? Bo moje rzeczywiście jest duże w porównaniu z tymi Twoimi :hmmmm: Edit: UDAŁO SIĘ :sweetCyb: [url]http://img77.imageshack.us/img77/3329/8d68c7a197428e41ota6.jpg[/url] :B-fly:
  13. Ryba Towarzysząca :mdleje::rofl: Ile piesków :cool3: Dogobranoc Zaba.
  14. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]a ja jak zamawiałem to dostałem z 2 kg gratis :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] :boom: [quote name='Rinuś'][I][B]hej :) my kiedyś jak zamawialiśmy Brita to dostaliśmy 1 kg gratis :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] Jak to jeden? :razz: [quote name='g_o_n_i_a']My tez mamy paskudną reklame. :shake: A gdzie to się lumpowało? :razz:[/QUOTE] Aby do jutra :lol: Nie mam pojęcia gdzie on sie szwęda :p :loveu: [img]http://img134.imageshack.us/img134/4043/dscf8422wu0.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/6793/dscf8423vz3.jpg[/img]
  15. Anecioreczek, toż to Poznań :)
  16. Piękne koty, nie masz już więcej? :(
  17. Rozbawiło mni eto [url]http://kasmag.republika.pl/images/t_07-04-11%2017-34-02_0042.jpg[/url] :laugh2_2: takiego usmiechu to chyba u niego jeszcze nie widziałam Z tym zlotem dobry pomysł :cool3:
  18. Wszystkiego naj najlepszegooo!!!! Sto laaat, sto laaat :lilangel: :bigcool: :tort::cunao:
  19. Jak jej tam wygdnie :lol: czy to jets koc z bazarku?
  20. [quote name='Luzia&Funia']Raczej na RT :evil_lol:[/QUOTE] przybliż :oops::eviltong:
  21. Łaaaaaaaaa, ale zajefajne!!!! :multi: :ylsuper:
×
×
  • Create New...