Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hej Zaba :hand: Fajnie że wróciłaś. Piekne foty z zoo. [size=1]Ania, bo ja mam Twój stary numer, czy to tylko o to chodzi że straciłaś=niepamiętasz swego numeru?[/size]
  2. Ja chce za oknem takie pole :placz: [url]http://images31.fotosik.pl/45/a65ed9f698bf8f5dmed.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/112/28e3c8264e964832med.jpg[/url] super
  3. [quote]szczerze to żal będzie kończyć , bo co będziemy robić ?[/quote] Ty zawsze coś wymyslisz :errrr: [quote]a wczoraj wieczorem miałam fajnie szłam z Klemą i Lalką na spacerek , wypuściłam je przed dom , nie zauważyłam że kot grasuje ... Klementyna chciała mu odebrać żarcie więc się na nią rzucił , wgryzł się jej w gardło idiota , Klema w pisk no to bojowa Lala obrońca uciśnionych dawaj na kota złapała go za gardło widok - kot wbity pazurami w Klementynią szyje , Klema morde darła , Lalka trzymająca w paszczy kota , kot darł się w niebogłosy .. jak odczepiłam od kota Lalke to ten się wgryzał w klementyne , więc jak ratowałam klementyne to Lalka dopadała kota ..a ni cholery nie mogłam kota wyrwać , bo albo on był wgryziony w Kleme albo Lalka go trzymała , więc się w końcu tak wydarłam że wszystkie trzy przycupnęły do ziemi .. złapałam Ivanka za fraki i wywaliłam za płot , zapiełam dziewczynki na smycz i poszłyśmy na drugą cześć działki .. oczywiście kot za nami Bilans strat Klementyna ma szramy na szyi i paszczy Lalka ma podrapany ryj ja mam podrapane ręce , bo jak leciał przez płot to się złapał mnie i przejechał pazurami a co ciekawe kot nie ma żadnych śladów [/quote] BUHAHHAHA no nie moge :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::turn-l: Wyobraziłam sobie cała akcje :roflt: A w szczególności to jak Ivanek chciał Cię zabrać na lot przez płot :roflt:
  4. [quote]Linki sponsorowane.. da sie znieść niech tylko dogo śmiga jak dawniej[/quote] No właśnie, żeby tylko przez te linki dogo ni emuliło :roll::mad: Ale jak na razie jest ok. Jeszcze tylko dzisiejsza noc i po sprawie :cool3:
  5. Padłam :mdleje: Zajafajne Megowo-Kantakowe :multi:
  6. Jaki aniołeczek w koszyczku :angel:
  7. [quote name='*hania']Dzięki :loveu: To mój :p[/QUOTE] Ojej, serio?! Bardzo mi sie podoba :loveu::p
  8. Aaaaaaaaaa, moja cierpliwość jest na wymarciu! To co się teraz dzieje to po prostu koszmar!! Ide ale wróce. :angry: Jets to jedyna galeria do której weszłam. Widzicie :o Linki sponsorowane :mdleje: [quote]prawda, że słodko wyszła?[/quote] uroczo :lol::lol:
  9. Hej! Ale fajowskie ma wdzianko :cool3: Szyl wapniak :evil_lol:
  10. [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l28.jpg[/url] :crazyeye::eek2: Przyznaje się, nie czytałam bo za dużo tego, Zmorka już nie ma klosza?
  11. Piękne zdjęcia z Poznania :klacz: Co to za rasa? :cool1: [url]http://images31.fotosik.pl/49/e8f2b8d8441894fe.jpg[/url] wow [url]http://images27.fotosik.pl/114/f008c0c3ba9e18e9.jpg[/url]
  12. Fajowskie :multi: A głupeciki nie mają ubranek?
  13. [quote]na pewno byś narysowała[/quote] Nie, nie, mam nieskoordynowane ruchy :evil_lol:
  14. Kasia :mdleje: Jesteś :multi: Tzn.byłaś...:roll::mad:
  15. BRAWO! :klacz::klacz: Akwa jest super.
  16. Obejrzałam film. :roflt: Polewka :roflt: Ale szywniak z Tolki :evil_lol:
  17. [quote]Ciekawe czy da rade mu zrobic w jego rozmiarze te szelki... koles jeszcze nie odpisal... chyba nie wizal mnie za wariatke co??[/quote] Hmm :cool1: Dobra żartuje :evil_lol::evil_lol: Co za różnica czy dla psa np. cziłke czy dla kota :evil_lol::evil_lol:
  18. Jezuuuu, jaka mina [url]http://img230.imageshack.us/img230/5180/dsc0015xt0.jpg[/url] :evil_lol:
  19. No właśnie, nie narzekaj :mad: Jest super! Widze tą prędkość!! I mam wrażenie że zaraz mi wyskoczy z ekranu :multi:
  20. :evil_lol: Twoja też ni elubi leżeć na podłodze :evil_lol: :siara:
  21. [quote name='Dobcia']hehehe wegetariańskie psy:lol: [url]http://img62.imageshack.us/img62/6562/dscf8328ak2.jpg[/url] To zdjęcie wyszło bardzo ciekawie;)[/QUOTE] Nie powiem, też mi się bardzo podoba :multi::multi: Popatrzyłam na orginalną fote, pomyślałam co bu tu zrobić żeby Kaje dobrze było widać, wykadrowałam Kaje, powiększyłam i dałam efekt "promienistego zamglenia" :cool3: No i te koło też dało fajny efekt :) [quote name='deer_1987']Dziewczyna ma talent :D[/QUOTE] E tam talent, raczej wyobraźnia :lol: Wiecie co, przypomniało mi się że mam jeszcze ostatnie pare sztuk z Kozłówka :evil_lol::evil_lol: Powspominajmy pogode :evil_lol: [img]http://img61.imageshack.us/img61/8738/dscf7743ka2.jpg[/img] [img]http://img61.imageshack.us/img61/5586/dscf7744ux5.jpg[/img] [img]http://img61.imageshack.us/img61/8996/dscf7745pz8.jpg[/img] [img]http://img61.imageshack.us/img61/8517/dscf7746yn9.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img61.imageshack.us/img61/570/dscf7763pd5.jpg[/img] [url]http://img61.imageshack.us/img61/2189/dscf7765ne8.jpg[/url] :drinking::drinking::drinking: Aaaaa i brawa dla Polski i Smolarka :multi: :klacz::drinking: Jeeeeee
  22. W końcu dogomuł chodzi po ludzku :evil_lol: Co raz mniej mam busy. Ale błędy nadal wyskakują...:roll: [quote name='BBeta']http://img62.imageshack.us/img62/8774/dscf8320ep1.jpg Zdrowe odżywianie :diabloti: [b]Też właśnie jem jabłko[/b] :cool3:[/QUOTE] Prawidłowo :p [quote name='Eriu']Widzę, że też amatorzy jabłek, jak u nas :D. - Nareszcie udało mi się dotrzeć.[/QUOTE] Cieszkam się :multi: [quote name='Celina12']Śliczne to zdjęcie na tle koła......:loveu::loveu::loveu: Moja Dumcia też uwielbia jabłka i..kapustę kiszoną:diabloti:[/QUOTE] Dziękuję :multi::multi: [quote name='basia bonnie']http://img62.imageshack.us/img62/859/dscf8326ai4.jpg smaaczne było :) :loveu:[/QUOTE] One uwielbiają jabłuszka :p To co Kaja zostawi to uszaty zje :lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']Fajnie ze pojawily sie jakies nowe fotki :) Rozumiem ze az sie odechciewa jak sa bledy i busy :([/QUOTE] Ojj odechciewa się...Jak nie busy to błąd i można naprawde stracić cierpliwość :roll: A jak już strona się pojawi to fot nie widać, czasami się ratuje że klikam na posta gdzie są wklejone foty i w oddzielnym oknie się ładują, ale nie zawsze się załadują :diabloti: Można sobie wyobrazić ile czasu mi na tym schodzi :diabloti: Koszmar. [quote name='furciaczek']kajucha cuudna po prostu na tych fotkach:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='agaciaaa']Kajunia :loveu: dawno już jej tu nie było ;)[/QUOTE] Ojj już nie przesadzajmy :eviltong: Była między uszatymi fotami :eviltong:
  23. Witaj, witaj :multi: Jak mnie tu dawno nie było. Niesamowite ile tam macie sniegu [url]http://img124.imageshack.us/img124/396/widok0022bcu4.jpg[/url] :mdleje:
×
×
  • Create New...