Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://pl.youtube.com/watch?v=OWDDzzl8Bvk[/url] :roflt::roflt: dobre O macie śnieg. [quote]nie wale[/quote] Właśnie widze :diabloti:
  2. Ona nie wygląda jak po sterylce :diabloti:
  3. Ma przepiękną glowe :loveu:
  4. Ależ ja się nie odchudzam :evil_lol: Tylko tyż mam wyrzuty że dałam się złamać :evil_lol: A pączek to aż ok 200 kcal a mój miał jeszcze lukier :ekmm:
  5. 2, 2!!! Trzymaj się Furciakowa, weź wypij jaką herbatke na wzmocnienie.
  6. Coś niesamowitego. Piękne zdjęcia. Po tych fotach z autokaru myślałam że byliście na planie filmowym Gwiezdnych wojen :evil_lol::evil_lol: Tak mi się skojarzyło. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
  7. :o hahahah dobrze że traumy nie ma :evil_lol: Ale to ciekawe jak ona tam sie znalazła :evil_lol:
  8. :hand: Nadrobiłam, hura:bigcool: Fajowskie [url]http://i11.tinypic.com/828ue4n.jpg[/url] a to jest piękne [url]http://i18.tinypic.com/6laeaah.jpg[/url] :lol: Piękną masz zime!:iloveyou:
  9. Te drzewo to jak z bajki Disneyowskiej [url]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Rozne/las005.jpg[/url] :cool3: wow, sliczne [url]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Dora/dora294.jpg[/url] :loveu:
  10. Pokazuj, pokazuj :multi:
  11. Widze że palemki w modzie :roflt:
  12. [quote]hahaha no to kup pajączka[/quote] Ale pajączek jest na niegarbienie się :hmmmm: Ciekawe czy w kagańcu chodzi :evil_lol:
  13. [url]http://i4.tinypic.com/6p89gko.jpg[/url] sobolowy mówisz...Bardzo mi się podoba :p :loveu:
  14. Hej! :o :)))))))) Jak miło zobaczyć zieloną trawke, drzewka...:rolleyes: Strona interesująca :happy1:
  15. Uuuu brak kompa to tragedia....:shake::shake:
  16. Iii tam, wypchaj i postaw na półce :grins:
  17. Pewnie w książkach siedzą :evil_lol:
  18. [url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz906.jpg[/url] "przecież ja nic nie zrobiłam" :roflt: Ja chce taki domek :placz: Ile ma części?
  19. [quote name='Pimpek']Hej !:multi: [url]http://img61.imageshack.us/img61/8996/dscf7745pz8.jpg[/url] :crazyeye::loveu::cool3: [url]http://img61.imageshack.us/img61/570/dscf7763pd5.jpg[/url] Coś ty zrobiła ![/QUOTE] 1 :loveu: 2 :eviltong: [quote name='Asia & Ginger']http://img61.imageshack.us/img61/570/dscf7763pd5.jpg O nie! Ja chcę taką pogodę i kiełbaskę z ogniska! :sabber:[/QUOTE] Ja tyż. [quote name='furciaczek']hehe mi sie najbardziej te "maski" podobaja:evil_lol: [url]http://img61.imageshack.us/img61/570/dscf7763pd5.jpg[/url][/QUOTE] I mi :lol: [quote name='AlKil']dzień doberek! jak fajnie zobaczyc znane mordeczki!![/QUOTE] Helo, miło że wpadłaś :p [quote name='Celina12']A teraz poprosimy o zdjęcie z pieczenia kiełbasek -bez masek:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :lol!::lol!: [quote name='basia bonnie']mi też:evil_lol: świetne są:loveu:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Pimpek']Dobry wieczór[/QUOTE] Wieczór :p [quote name='zuzolandia']witaj kochanaa ............nareszcie mozna normalnie szwendac sie po dogo heeheee[/QUOTE] A no można :multi: W końcu :multi: [quote name='Bzikowa']Hej, nareszcie dogo działa normalnie więc łażę po galeriach ;) Dobranoc![/QUOTE] Witaj i u mnie :p Dogobranoc Zdałam sobie sprawe że nie mam psich zdjęć :scared: Jedynie tylko z wizyty Ali :siara: Ale one jeszcze :mdleje: siedzą w aparacie :siara: Boshh, właśnie pączka zjadłam :shake: Ale on tak apetycznie wyglądał....:placz: Jak dobrze że ide jutro na ćwiczenia :evil_lol::evil_lol:
  20. Hellooooo :cool1: Śmiga jak nigdy! Mam dźwięk w kompie, hurraaaa :multi::multi::eviltong::multi: Teraz wszystko słysze :evil_lol: [quote name='Eriu']Hehehe, tak patrzyłam na to ostatnie zdjęcie i mówię, ale śmieszne maski mieliście ;). Tak to bywa jak człowiek niewyspany. Miłego dnia :).[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Katerinas']Anetta Już dawno miałam się Ciebie zapytać... To Kampinos? Jeśli tak - to od której strony wchodzicie do lasu?[/QUOTE] Si. A wchodzimy od :hmmmm:....od....parkingu :evil_lol::evil_lol: Idzie się kawałek lasem aż się dojdzie do łąki Opaleń :evil_lol: Nie wiem jak inaczej Ci napisać. [size=1]Zdjęć nie cytujemy[/size] [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Witamy Kajuchę, Masaja i Ciebie ;) Widzieliśmy fotki z Kozłówka ;);) pozdrawiamy![/B][/COLOR][/QUOTE] Witanko, cieszkam się :p [quote name='deer_1987']No wiesz, nie przyjmujesz komplementow?[/QUOTE] Ja skromne dziewcze jezzdem :oops::eviltong: [quote name='agaciaaa']NIe dobijaj tymi fotkami :cool3: ja chce taką ładną pogode :placz: i kiełbaske z ogniska :sabber: :evil_lol:[/QUOTE] A myślisz że ja też bym takiej nie chciała? :eviltong: [quote name='Dobcia']Hey!!! Ale bym zjadła takiej kiełbaski prosto z ogniska!:lol: A jacy wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni...:evil_lol:[/QUOTE] Hahahah prawda?:lol: Uśmiechy od ucha do ucha :lol:
  21. Piękne, piękne!! Ja bym sobie to druknęła [url]http://images30.fotosik.pl/115/600eb30015c32a2d.jpg[/url] :cool1: Matrix [url]http://images25.fotosik.pl/115/2b16004f539be3a8.jpg[/url] :evil_lol: Genialne!
  22. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i67624_IMG5032.jpg[/url] Skądś znam te kolory :evil_lol::evil_lol: Nie wal Tobiasza fleszem po oczach :diabloti:
  23. [quote]Na szczęście po mieście poruszam się głównie tramwajami, więc na co dzień nie muszę stac w korkach[/quote] Z tego co czytałam to trampki nie wiele szybciej się poruszają od samochodów w korkach :lol: Teraz pytam się prosto ze źródła. Prawda czy fałsz? :lol:
×
×
  • Create New...