[url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i73233_IMG5529.JPG[/url]
:loveu:
[quote]Ale jak nie sypano solą to było to samo[/quote]
Hmmm, widocznie miałaś baardzo wrażliwego jamniora :evil_lol:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/blush2.gif[/IMG]....laptopa......[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Ojeeejj :loveu::loveu: Jaka urocza ta ikonka. Fajowska :lol::lol:
Ten pies chyba musiał mieć kaca :crazyeye:
:hand:
O jak dobrze że wpadłam tu jeszcze :cool3:
Zimowa sesja by mnie ominęła :loveu:
Ślicznie wyglądacie [url]http://i7.tinypic.com/72koyep.jpg[/url] :loveu:
[quote name='Rinuś'][I][B]No nagle stawał i podnosił łapki do góry piszcząc...jak mu rozmasowałam to było ok...[/B][/I][/QUOTE]
Nooo, to mówisz o soli, szczypało go więc podnosił łapki do góry :p
Mati, nie masz więcej? :cool3:
Palec został zaklejony plastrem ;)
Kurcze!! Wczoraj był 27 :oops: Masaj miał urodzinki :lol: [b]6[/b] :multi::multi: Na śmierć zapomniałam.
:loveu::BIG:
[quote]Toż to z Kaji wampirella się zrobiła[/quote]
Dokładnie. Starość nie radość...
Łaaa ale super spaceros przy pięknej pogodzie :multi::multi::loveu:
Rinuś, skurcze?? Może mówisz o soli?
Pierwszy raz spotykam się ze skurczami :hmmmm: