Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i73233_IMG5529.JPG[/url] :loveu: [quote]Ale jak nie sypano solą to było to samo[/quote] Hmmm, widocznie miałaś baardzo wrażliwego jamniora :evil_lol:
  2. Felka, masz 5 min!! :evil_lol:
  3. Aaaaaaaaaaaa padłam :mdleje: [url]http://images27.fotosik.pl/105/00aa270aa8948ac4.gif[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Ehhh :sadCyber:
  5. :( Biedny Teki. Trzymajcie się!! :kciuki:
  6. [quote]Chaba i Champion to chyba ten sam producent.[/quote] Raczej nie.
  7. [quote][url]http://pl.youtube.com/watch?v=NWq59lf_Vng[/url] ^^[/quote] OMG :mdleje: buhahah:roflt::roflt::roflt::roflt:genialne :roflt: Ja też uwielbiam zdjęcia nieba :loveu: [url]http://img529.imageshack.us/img529/2259/obrazek013ju2.jpg[/url] :loveu:
  8. :eek2::scared:
  9. Myślałam że już "po" a tym czasem jeszcze ciężarówka się bawi w kotka i myszke cokolwiek to znaczy :evil_lol::evil_lol: Felka no, dawaj, dawaj.
  10. Jak zwykle nagadane. Skandal :cool1: Ja nie pije kawyyyy, oooo :lol::lol: Siem witam z kawoszami.
  11. [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ziz24.jpg[/url] Pięknie :loveu: Cudna zima
  12. Brawo Bułka :lol::klacz:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/blush2.gif[/IMG]....laptopa......[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ojeeejj :loveu::loveu: Jaka urocza ta ikonka. Fajowska :lol::lol: Ten pies chyba musiał mieć kaca :crazyeye: :hand:
  14. Podoba mi się fota gdzie Ruduś obserwuje Magie :evil_lol::evil_lol:
  15. O jak dobrze że wpadłam tu jeszcze :cool3: Zimowa sesja by mnie ominęła :loveu: Ślicznie wyglądacie [url]http://i7.tinypic.com/72koyep.jpg[/url] :loveu:
  16. Dziękujemy :sweetCyb::sweetCyb: "co takiego?" [img]http://img512.imageshack.us/img512/858/dscf8431mv6.jpg[/img] :evil_lol:
  17. [quote name='Rinuś'][I][B]No nagle stawał i podnosił łapki do góry piszcząc...jak mu rozmasowałam to było ok...[/B][/I][/QUOTE] Nooo, to mówisz o soli, szczypało go więc podnosił łapki do góry :p Mati, nie masz więcej? :cool3:
  18. Palec został zaklejony plastrem ;) Kurcze!! Wczoraj był 27 :oops: Masaj miał urodzinki :lol: [b]6[/b] :multi::multi: Na śmierć zapomniałam. :loveu::BIG: [quote]Toż to z Kaji wampirella się zrobiła[/quote] Dokładnie. Starość nie radość...
  19. :sweetCyb::bigcool::loveu: Powiedz tylko kiedy mam się pakować.
  20. Teraz pewnie ma jeszcze więcej :cool3:
  21. Witaj Rudzia :multi: Jak ja u was dawno nie byłam...:roll: Jakie foteczki by sie przydały :)
  22. Łaaa ale super spaceros przy pięknej pogodzie :multi::multi::loveu: Rinuś, skurcze?? Może mówisz o soli? Pierwszy raz spotykam się ze skurczami :hmmmm:
  23. Cieszymy się :lol: Cześć, cześć :multi:
  24. Dokładnie :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...