Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Gratuluje! Duzo miał konkurencji?
  2. [url]http://images31.fotosik.pl/47/6de62fbfc4d86c75.jpg[/url] mniam mniam :sabber: [size=1]dopiero teraz widze wczorajsze foty ;)[/size]
  3. Gratuluje aparatu :)))))))) Ale szaleństwa :lol::lol:
  4. Łaaa, ale Fruzia ma śnieżny kubraczek :biggrina:
  5. Aleee zdjęciówek :multi::multi:
  6. Wow, ale piękności. Ta czekolada z budowy mi się podoba :loveu: I ten [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i67087_tnObraz1756.jpg[/url] należą mu się wygrane.
  7. Witaj Dobcia :multi: W koncu mogłam nadrobić zaległości :multi: Pozostałe foty z Krk :loveu: Negro mnie powalił, ma chłop zdrowie :cool3: Piekne foty z nad rzeki :loveu:
  8. [url]http://i12.tinypic.com/89hdfo4.jpg[/url] ależ psiaki podobne do pana lub odwrotnie :evil_lol:
  9. Dzis robie drugie podejście na dogomule :diabloti: :roflt::roflt: [url]http://images32.fotosik.pl/39/8620fb30b01a37b6.jpg[/url]
  10. Ehhh, ciężko obejrzeć wszystkie foty. Większość zobaczyłam i sie bardzo ciesze :) Fajne foty Mati.
  11. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i66218_pracowaniaciasto003.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/img] Ajajaj jakie emocje :cool3: No ale nie dziwie się ;)
  12. :hand::hand: Poka butki, pokaaaa :cool3:
  13. Łaaał, gratuluuujee!! :klacz::klacz::klacz:
  14. :multi: śnieg jej się podobał?
  15. cześć :p:p
  16. :crazyeye: :mdleje: :crazyeye: ja pierdut
  17. Udało mi się przedrzeć do twej strzeżonej galerii :diabloti: Z 10 min. walczyłam. Jestem we własnej osobie :grins:
  18. [quote]Dzisiaj snilo mi sie ze swistak(albo jakies inne podobne zwierzatko) odgryzlo mi palca musze przyznac ze ciekawie moje palce wygladaja od srodka pozniej niki przyjechala na rowerze i zawiazla mnie do szpitala, okazalo sie ze to klinika wet ale mnie "naprawili" a lekarzem byla eria paranoja normalnie.[/quote] :mdleje: Kot policyjny wymiata :lol:
  19. Witajcie :sweetCyb: Nie miałam cierpliwości do tego dogomuła żeby siedzieć na blożkach, ale jest juz lepiej. Co prawda jeszcze mam busy + błąd na stronie który wyskakuje mi co jakiś czas i nie wiem czemu tak sie robi :niewiem: Brak czegoś?? Dzięki za podtrzymanie blożka :lol::lol: Mam ostatnią serie po spacerku. Niestety w domu, ale nie mogłam sie powstrzymać... Kiepawa jakość...:( [img]http://img62.imageshack.us/img62/8774/dscf8320ep1.jpg[/img] Mniam, mniam, jabłuszko [img]http://img62.imageshack.us/img62/1382/dscf8322he0.jpg[/img] Dokończył :lol: [img]http://img62.imageshack.us/img62/859/dscf8326ai4.jpg[/img] [img]http://img62.imageshack.us/img62/6562/dscf8328ak2.jpg[/img]
  20. Bardzo mi sie odoba ten rysuneczek, sama bym takiego nie narysowala a tym bardziej w paince :roll:
  21. Łooooo przez dogo muła...ajjjjj... Sarcia, już nie długo ci to zdejmą :calus: Agacia, a ja tam rana? zrób fote to oblookamy swymi patrzydełkami :lol:
  22. Obejrzałam lalala :laugh2_2: Wszystkie :grins: Pies cyklop :evil_lol::evil_lol: [url]http://i13.tinypic.com/87i1gs4.jpg[/url] Nie wytrzymał presji :evil_lol: [url]http://i16.tinypic.com/732daid.jpg[/url] dzięki za foty!
  23. Celinka, witaj :multi: I trzymaj się!! Długo czekałam żeby tu coś napisać ale się udało.
  24. Udało się! Jestem! :mdleje: No ładnie, pogubiły patyki....
×
×
  • Create New...