Witajcie :sweetCyb:
Nie miałam cierpliwości do tego dogomuła żeby siedzieć na blożkach, ale jest juz lepiej. Co prawda jeszcze mam busy + błąd na stronie który wyskakuje mi co jakiś czas i nie wiem czemu tak sie robi :niewiem: Brak czegoś??
Dzięki za podtrzymanie blożka :lol::lol:
Mam ostatnią serie po spacerku. Niestety w domu, ale nie mogłam sie powstrzymać... Kiepawa jakość...:(
[img]http://img62.imageshack.us/img62/8774/dscf8320ep1.jpg[/img]
Mniam, mniam, jabłuszko
[img]http://img62.imageshack.us/img62/1382/dscf8322he0.jpg[/img]
Dokończył :lol:
[img]http://img62.imageshack.us/img62/859/dscf8326ai4.jpg[/img]
[img]http://img62.imageshack.us/img62/6562/dscf8328ak2.jpg[/img]