Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Nie dość że lata mi lotto to na dokładke żółw [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i71631_IMG5428.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Hhaaha szał kosteczki :diabloti:
  2. Witanko. Hahahaha :lol: czapka dla babeczek bardziej mi sie podobała, jest bardziej miśkowa :lol::lol: Z dogo jest już o wiele lepiej :multi: [quote]a z tymi reklamami to już przesadzili.. nie dość, że dogo sie rozjeżdża to wcale nie chodzi idealnie[/quote] Rozjeżdża?? :o Mi się skurczyło :lol:tzn. stronka się skurczyła i jest wąsko na stronie. Aaaaaaaaa, chyba że mówisz o stronach w tematach, to rzeczywiście, rozjeżdża się. Zuzole, herbatka była :p [url]http://img252.imageshack.us/img252/9137/560a30c2b3f3af39ost3.jpg[/url] :jumpie: Zamówiłam Brita z 2 kg gratis i co? Kurier przyszedł z normalnym workiem :mad: Ale za to dostałam gryzak :lol: Ale szczerze powiedziawszy wolałabym te 2 kg gratis...Dobrze że cena normalnego wora była taka sama jak tego z 2 kg gratis. Inaczej bym z nimi sobie porozmawiała...:vamp:
  3. [quote]ja Ci dam placki troche za grube zrobiłam ale Sarze smakują[/quote] Ale placki są pyyyszne :))))))
  4. Ale zabawa :lol::lol: [img]http://www.dumpr.net/static/66/6dd08badb797353d_o.jpg[/img] W końcu się udało :multi: Nie wiem czemu ale przez link do obrazka nie dało się zobaczyć zdjęcia. [url]http://img252.imageshack.us/img252/9137/560a30c2b3f3af39ost3.jpg[/url] Poświata, spróbuj teraz :-D
  5. [url]http://img83.exs.cx/img83/1732/sofa4my.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::flaming:
  6. [quote name='ewelinabuck']http://images32.fotosik.pl/58/e6f6de24103824f6.jpg [url]http://images32.fotosik.pl/58/3bba0df5ac7bca48.jpg[/url] [url]http://images34.fotosik.pl/57/54a808e72ef1f1b7.jpg[/url][/QUOTE] Czemu mam wrażenie że ktoś trzyma Boogie na fraki? :cool3: :evil_lol: :klacz:
  7. No po kawałczeku, po kawałeczku i będziemy mieć całego Mikusia :lol: [quote]poniewaz skakały i wylkewały wode z akwarium[/quote] Nie wychowane coś były :cool1: Na pewno nie chodziły na PT :cool1: Ale nie martw się, jak mój brat :lol: miał rybki to trzymał m. in. jakąś taką podłużną rybke, taki jakby węgorzyk. I co zrobiła?? Samobójczyni wyskoczyła z akwa i....kaput :roll: Głupia jakaś :cool1: Na podłodze ją znaleźlismy.
  8. :)))))))) :multi: Tak mi sie teraz przypomniało :eviltong: A propo swojego konia. Wczoraj czekałam na trening i stałam sobie przy boksach i obserwowałam tą dwójke. Na małym padoku (jeśli można to tak nazwać) po środku placu stał koń z dziewczyną, było ciemno więc nie widziałam dokładnie twarzy. Później dopiero do mnie podeszła, wiek...12-14 lat. Zaczęłyśmy rozmawiać o koniu i psach. Okazało się że to był jej koń, rasowy, nazywa się tak i tak, bla bla bla. Rozmowa zeszła na psy ( :hmmmm: :lol:) Okazało, że ma psa- suczke (jest nieposłuszna, gruba i sie nie nadaje na agility) :razz: I że szuka dla niej psa :mdleje: :angryy: Jak sie pytam a po co?!!! A ona że sprzedadzą szczeniaki bo nie mają kasy :crazyeye: :crazyeye::crazyeye: I kurcze juz miałam jej wybić z głowy taki poroniony pomysł ale przyszły odemnie dziewczny i zaczął się trening. Udało mi sie jeszcze spytać czy była w schronie a ona że nie. Ale jak sie we mnie zagotowało :angryy: Czujecie akcje???? :grab:
  9. :hand: Jakie piękne cieplutkie foteczki :loveu::loveu: Widziałam obrazonego Fruzola :turn-l:
  10. Witam :p To piesek ze schronu? :oops:
  11. Łooo, ale szaleństwoooo spacerowe :o :)
  12. [quote]no to posprzątaj[/quote] Ja nie służba oczyszczania miasta :lol!: Myslisz że tą obóżke będzie widać na Bonnie?:evil_lol:
  13. [quote]Dzięki, a ten efekt zawdzięczam najcieplejszemu klimatowi w Polsce, przez co najwcześniej i najdłużej mamy wszystko zielone.[/quote] szczęściara;) Foty :thumbs:
  14. Nieee, realistka :grins: Te ostatnie jest świetne wow wow :)
  15. Będziesz nam go serwować po kawałeczku? :cool3:
  16. Celinko, trzymaj się!!! Będziemy na Ciebiie czekać. [url]http://images20.fotosik.pl/224/c51e84982a5781e1med.jpg[/url] :loveu:
  17. [url]http://images33.fotosik.pl/56/90e2c32c1a306de1.jpg[/url] myślałam że to jakieś placki ziemniaczane :evil_lol:
  18. Po napisaniu posta było jak dawniej, ale za chwile było to samo co wcześniej, czyli coś jest na rzeczy...Reklamy nie było wszystko mi śmigało aż milo, pojawienie się reklamy=czekanie na załadowanie...:silly: :placz: Nowa moda. Chroń nie tylko uszy, ochroń całą swą twarz i to dosłownie :mdleje::megagrin: [img]http://www.adminer.pl/AANEWQ/foto/czapki.jpg[/img]
  19. anetta

    czarno-ruda galeria

    :mdleje: one pływają w tej lodowatej wodzie...:-?
  20. Wrrrrrrrrrrrrrrrr, co to się dzieje?!! Ku...wa! :angryy::angryy: Przez tą reklame która jest po boku nie moge normalnie poruszać się po dogo :angryy::angryy::angryy: Ale jestem zła :angryy: Ze 3 min. musiałam czekać zeby napisać coś w oknie odpowiedzi :angryy::angryy: bo tyle mniej więcej czasu strona przygotowywuje się do normalnego funkcjonowania :angryy: Jak teraz tak ma wyglądać poruszanie się po forum to ja podziękuje :2gunfire: Wcześniej byłam i było OK a teraz wchodze na dogo i widzę te pożal sie Boże "Reklame specjalną" :2gunfire: Niby nic takiego a nie pozwala na normalne funkcjonowanie forum. W IE to samo bo sprawdzałam. Czy wy też tak macie???!! [quote name='g_o_n_i_a']Ale mina :evil_lol: [URL]http://img259.imageshack.us/img259/8632/dscf8401xs5.jpg[/URL][/QUOTE] Jak u lumpa. [quote name='Dobcia']Masz bardzo przyjemne miejsce pracy... taka nastrojowa lampka:) A Masaj ma świetną minkę:evil_lol:[/QUOTE] A dziękuje. Lampka jedyna w swoim rodzaju + klosz z kartki :lol: [quote name='Pimpek']Gadaj prawdę o tym żyrandolu bo jak nie :siara::comp26::cooldevi::2gunfire::evil_lol:[/QUOTE] :scared: [quote name='diabelkowa']http://img259.imageshack.us/img259/6369/dscf8407po5.jpg a mozesz mi powiedziec czyje to logo na tej szybie:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Mojego rodu :cool3: [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:witanko nooo u ciebie porządeczek na stanowisku ;)ja dzielę to miejsce z Qbą :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Porządeczek zrobiłam jakiś czas temu, bo już patrzeć nie mogłam ;)
  21. Przyszłam pochwalić ava :cool3: Jest super!
  22. [url]http://video.google.pl/videoplay?doc...83874306&hl=pl[/url] hahah świetny :loveu::loveu: Jak sie rozpłaszczał :lol:
  23. :placz: jaka szkoda że nie masz kabelka :placz: [quote]A już za 5 dni do domu[/quote] AŻ za 5 dni :watpliwy:
  24. [quote name='Pimpek']http://img259.imageshack.us/img259/6369/dscf8407po5.jpg Nie mów, to twój żyrandol ?:evil_lol: [url]http://img259.imageshack.us/img259/8632/dscf8401xs5.jpg[/url] Coś mi się wydaje że on podpijał w pracy :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: a cooooo? nie wierzysz? :evil_lol: Nooo, coś tam pewnie popijał :evil_lol: [quote name='deer_1987']a czemu nie mozesz jeszcze raz napisac? ja szukalam i w tym watku nie znalazlam nic po za pierwszym tekstem ze masz ylko do treningow no i po za tym ze ok 145 pisalas ze oficjalnie mieszka z Toba ae nie oficjalnie jest _Twoj. jestem teraz na ponad 170 i nic wiecej nie ma. nie rozumiem czemu to problem dla ciebie napisac jedno zdanie np. czy jest na 100% twoj czy nie... smutno ze tak trakujesz moje pytanie i prosbe[/QUOTE] Czyli odczytałaś :p Brawo. Nic więcej już nie mam do dodania ;) I nie masz co sie smucić :)))) [quote name='agaciaaa']po prostu lubie tą minke :lol: :lol: :lol: :evil_lol:[/quote] Acha :p [quote]a to z jakiej okazji?? :diabloti:[/QUOTE] Bez :cool3: Opuszczam szanowne grono, musze jutro wcześnie :mdleje: wstać :seeyeah:
×
×
  • Create New...