Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]Smycz Championa[/quote] A taka podobna do Chaby :p Jak tam szew, ładnie sie zagoiło?
  2. Pozdrawiam z bbaaardzo zimnej stol(n)icy :hand:
  3. Hellooo, poka kurteczke :) Z tym Krakvetem to już kiedyś gdzieś czytałam że nie są fajni z dostarczaniem przesyłek ;)
  4. Dzięki wszystkim :) :calus: Jeszcze troche mnie katar męczy...:watpliwy: Właśnie miałam akcje z Kają :o Wyjęła kość z kubła na śmiecie, w te pędy biegne do kuchni, z drugiej strony biegnie mamuśka, zaczęła jej otwierać paszczydło, udało się wyjąć kawałek. Już wypadło i bach! Kaja zacisnęła szczęke!! :mdleje: A kawałek palaca zostało :mdleje: Krew się polała prawie że strumieniem, z dwóch stron dziury...:mdleje: Mnie też chciała złapać gdy otwierałam jej szczęke żeby puściła palec ale byłam szybsza i udało mi się uciec z ręką...:o Ona już nie widzi że to ręka czy jedzenie, taka jest nakręcona na żarcie :shake: W amoku łapie co jest przed nosem. Kiedyś było tak że najpierw powąchała czy jadalne a teraz?! :stupid: Wczorajsze. Gryzaka jadła. [img]http://img141.imageshack.us/img141/1257/dscf8426hn0.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/7983/dscf8428ef3.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/1843/dscf8429zi0.jpg[/img] Masaj też jadł ;) Sory za jakośc, nie uimiem robić zdjęć w domu :placz:
  5. Ojej :( Kurcze, nieciekawie. Jaka foczka [url]http://images28.fotosik.pl/118/5cfe74b99e422c03.jpg[/url] :evil_lol: Myślałam że Marcko jest dużo większym psem :)
  6. Noo, hotel pełen wypas :cool3: Żaba, wieczór juz jest, może teraz?? :lol:
  7. Wyjebiza :bigok::cool2:, a gościu z różkami wymiata :lol::lol: Fajna czapeczka :evil_lol: Foty jak na taką pogode wyszły Ci wspaniale!!
  8. Czytatm, czytam i stwierdzam że masz same kłopociki... [quote]pół metra sznurka[/quote] :mdleje: przeczytałam że zjadł pół metra szczurka, no to frruu, czytam raz jeszcze bo jak to możliwe zjeśc półmetrowego szczurka??? :lol: :evil_lol: Ale mine miałam nie z tej ziemi :evil_lol::evil_lol: Jakie masz tam fajne towarzystwo :cool3: Głaski dla Sabiny.
  9. [quote]tylko rur kanalizacyjnych[/quote] Ja nie Norek :razz: Bonnie chce zapaść w sen zimowy, o! :-D
  10. Wow, zdjęcia z Mireną mnie powaliły :loveu::loveu:
  11. Koleżanki, bo to koniec dogo nadchodzi :diabloti::diabloti: Nie ma ratunku, jak jeszcze widzicie coś takiego jak latające cyferki na żółtym polu przed oczami to....nie widze ratunku :diabloti:
  12. OOO jaka fajna kurteczka [url]http://images34.fotosik.pl/61/39f9709f1f165e9d.jpg[/url] Coś podobnego chciałam sobie kupić ale były za cienkie :shake: Bardziej były na jesień a nie na zime. A ja nie lubie jak mi jest zimno :cool1:
  13. Jak chce taką czekoladke :)))))))))))) [url]http://images31.fotosik.pl/62/2a662a481ab08d77.jpg[/url] mniam mniam Świetnie wyglądają :lol:
  14. No przeca tu macie ciężarówke [url]http://img514.imageshack.us/img514/6366/resizeofimg0577aqs5.jpg[/url] Aleeee brzuszek :o :mdleje:
  15. Wiesz, Kaja jak chodziła po schodach to też przy ścianie :lol: Z kolei w drugą strone wchodziła przy barierce :lol:
  16. :evil_lol: Niech porobi foty elektrykowi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. Huuraaaa, super, super!! Całusy dla dzielnej Furii. Skubana dobra jest zwiewając ze stołu :evil_lol: :evil_lol: :sweetCyb::sweetCyb: Ciekawe gdzie tym razem wciśnie sie mój post :evil_lol: EDIT, ooo nie jest tak źle :evil_lol:
  18. Tak, tak, oczywiście Kara :evil_lol:
  19. Jak to było...?? :hmmmm: Telezakupy Mango [url]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/IMG_0524-2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajna impreza 8)
  20. anetta

    karma Brit

    Zgadza się. Moja też dostaje seniora, ale zrezygnujemy już bo niestety ciężko jej się je :( Jeszcze troche zostało w worku więc przebolejemy to. No i nie wiem...co teraz. Kupowałam 8 kg i jest akurat, i to chyba jest jedyna karma gdzie worki były pakowane po 8 kg. Myślałam żeby z powrotem dawać jej Nutre Nuggets...kupowana była w sklepiku osiedlowym...Bo zamawianie 15 kg dla seniora jamnika to z deka za dużo :razz:
  21. :( Współczuje, okropna wiadomość...
  22. [quote]I co, jest?[/quote] Jak najbardziej 8) Nie było bójek, nie ma ofiar. Ubierz się jutro ciepło :lol::lol: Bardzo ciepło. [url]http://images29.fotosik.pl/117/72bbca11fccc13c5.jpg[/url] hahahahahaha jakiii jęęęęzzzzooorrr :turn-l:
  23. Naprawde?! zgadłam?? :lol::lol: buhahahah Ale to przecież jest łatwe do odgadnięcia :errrr:
  24. Ulallaaaaaa, jakie zabaweczki :cool3:
  25. Aleeee piękne! Więce, więcej.
×
×
  • Create New...