Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i70406_tnIMG3262.jpg[/url] [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i70408_tnIMG3261.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/zygi.gif[/img] Od razu miałam ten smród pod nosem... Po co to wstawiałaś? teraz masz zarzyganą galerie :roll::diabloti::diabloti::diabloti:
  2. Ze mnie tyż byś nie miała pożytku ;) To dobrze :p
  3. [quote]tysiowy tulek to inaczej groszek ptysiowy dla ludzi[/quote] :mdleje::mdleje: LOL
  4. Hejka :multi: Co Ty chcesz od tych fot?? Są super! :multi: [quote]To jest kolczatka?[/quote] Myśle że tak. Wygląda tragicznie.
  5. Buuuu, a ja chciałam sie dosiąśc w Wawce do Matusza :lol::lol::lol: :drinking::drinking:
  6. Współczuje :(
  7. [quote name='g_o_n_i_a']A po jakiemu to? :cool3:[/QUOTE] Po matuszemu :megagrin::megagrin: EDIT :crazyeye: hahhahahaah Jak pisałam swego posta Twojego Mati jeszcze nie widziałam :lol:
  8. [quote]nigdy tego nie zauważyłam, ale one nawet oko mają tak samo podbite[/quote] No no, też m.in. o tym pisze :lol: Niesamowite. Admin pewnie robi czary mary :cool1:
  9. Urzekło mnie to [url]http://i15.tinypic.com/6tlya8h.jpg[/url]:loveu::loveu: Te foty z Gingerką wyglądają jakby były robione wczesną wiosną :lol: a nie teraz. Bardzo ładnie wyszły :loveu:
  10. anetta

    nasze staruszki

    Kaja tez zaczyna mieć kłopoty ze wzrokiem:( Wydaje nam sie że nie widzi z dużej odległości. Ze słuchem jest lepiej. Z paszczy też jej brzydko pachnie, deliktanie mówiąc ;) Ma dużo kamienia, ale też nie dałabym ją pod narkoze. Miała raz zdejmowany kamień. Podali jej głupiego jasia. Zastanawiałam się czy w jej wieku nawet głupi jaś jest niebiezpieczny...
  11. Ja zrozumiełam że był przywiązany za łape do drzewa :placz: Biedny pies :placz: A tego sk...... bym powiesiła :2gunfire::angryy:
  12. [quote]Super, że Pepa zostaje[/quote] Myślałam że mam zwidy bo wątek śledze a żadnego info nie przeczytałam że Pepa zostaje ;) I przypomniało mi się że Pepa była na PwP, więc tam polazłam i przeczytałam :multi::multi: Swoją drogą troche się zdziwiłam jak zobaczyłam że Pepa jest w temacie ;) No ale dobra :lol: I już nie pytałam się czemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A co z Twoim marzeniem Waszka? :placz:
  13. Ninja jest esktra :lol::lol::lol:
  14. Heloo :multi: Szkoda psiaka :(
  15. Piekny pies:loveu: który szybko potrzebuje domku bo tam gdzie przebywa jest napięta syuacja :placz:
  16. [quote]Nie lubie bo są za duze i kazdy zwraca na nie uwage. A co do koloru to one podobno są niebieskie, wyglądają jak zielone a ja mysle ze są szare[/quote] :evil_lol::evil_lol: Smycz Chaby? :cool3:
  17. Hej :) Sesja z woda super :thumbs: Wyszedł jak lew :lol: [url]http://images31.fotosik.pl/47/34d601b21af6e751.jpg[/url]
  18. Ach, przepiękne krajobrazy :loveu:
  19. [quote]Widze ze jestes[/quote] Gorzej jakbyś nie zauważyła :evil_lol: Bardzo mi sie spodobała na fota [url]http://images33.fotosik.pl/54/612ba6072018c5d6.jpg[/url] :loveu::loveu:
  20. [quote]anetta - zaraz poleję Ci miód na oczy[/quote] To jak ja będę oglądać?? :placz: :lol: :multi: Teraz się dokładnie przyjrzałam. Ona mają nawet identyko łatke na głowie :mdleje:
  21. Chłopaki razem sie kąpali :evil_lol::evil_lol: :hand:
  22. Deer, ja już nie wiem...przecież Ci napisałam odpowiedź. Pisałam Ci wcześniej że musisz czytać uważnie :cool1: Agacia, a czemu się chichoczesz, he?:p Dziń dybry:cool3: Miło że nudne zachody się podobają :lol: Stanowisko pracy :cool1: [img]http://img259.imageshack.us/img259/2103/dscf8361rs6.jpg[/img] Na posterunku :evil_lol::evil_lol: [img]http://img259.imageshack.us/img259/8632/dscf8401xs5.jpg[/img] Żyrandol w moim salonie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img259.imageshack.us/img259/6369/dscf8407po5.jpg[/img] :drinking::drinking::drinking:
  23. Leżenie na trawie mamy juz opanowane, jedynie musi być ciepło :lol:
  24. 85kg?!! Boże, biedny pies...:shake: Czemu on taki gruby? Chory czy co? Super foty, ale na tym ostatnim to chyba coś Buckowi sie nie spodobało? :lol: [url]http://images29.fotosik.pl/117/4ead16aec10e9b22.jpg[/url] "No wiesz, nie chuchaj na mnie" :evil_lol::evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/117/2ca7a67a6aad8cfa.jpg[/url]
×
×
  • Create New...