-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i70406_tnIMG3262.jpg[/url] [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i70408_tnIMG3261.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/zygi.gif[/img] Od razu miałam ten smród pod nosem... Po co to wstawiałaś? teraz masz zarzyganą galerie :roll::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Ze mnie tyż byś nie miała pożytku ;) To dobrze :p
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote]tysiowy tulek to inaczej groszek ptysiowy dla ludzi[/quote] :mdleje::mdleje: LOL -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Hejka :multi: Co Ty chcesz od tych fot?? Są super! :multi: [quote]To jest kolczatka?[/quote] Myśle że tak. Wygląda tragicznie. -
Buuuu, a ja chciałam sie dosiąśc w Wawce do Matusza :lol::lol::lol: :drinking::drinking:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']A po jakiemu to? :cool3:[/QUOTE] Po matuszemu :megagrin::megagrin: EDIT :crazyeye: hahhahahaah Jak pisałam swego posta Twojego Mati jeszcze nie widziałam :lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]nigdy tego nie zauważyłam, ale one nawet oko mają tak samo podbite[/quote] No no, też m.in. o tym pisze :lol: Niesamowite. Admin pewnie robi czary mary :cool1: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Urzekło mnie to [url]http://i15.tinypic.com/6tlya8h.jpg[/url]:loveu::loveu: Te foty z Gingerką wyglądają jakby były robione wczesną wiosną :lol: a nie teraz. Bardzo ładnie wyszły :loveu: -
Kaja tez zaczyna mieć kłopoty ze wzrokiem:( Wydaje nam sie że nie widzi z dużej odległości. Ze słuchem jest lepiej. Z paszczy też jej brzydko pachnie, deliktanie mówiąc ;) Ma dużo kamienia, ale też nie dałabym ją pod narkoze. Miała raz zdejmowany kamień. Podali jej głupiego jasia. Zastanawiałam się czy w jej wieku nawet głupi jaś jest niebiezpieczny...
-
Ja zrozumiełam że był przywiązany za łape do drzewa :placz: Biedny pies :placz: A tego sk...... bym powiesiła :2gunfire::angryy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]Super, że Pepa zostaje[/quote] Myślałam że mam zwidy bo wątek śledze a żadnego info nie przeczytałam że Pepa zostaje ;) I przypomniało mi się że Pepa była na PwP, więc tam polazłam i przeczytałam :multi::multi: Swoją drogą troche się zdziwiłam jak zobaczyłam że Pepa jest w temacie ;) No ale dobra :lol: I już nie pytałam się czemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A co z Twoim marzeniem Waszka? :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ninja jest esktra :lol::lol::lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Heloo :multi: Szkoda psiaka :( -
[quote]Nie lubie bo są za duze i kazdy zwraca na nie uwage. A co do koloru to one podobno są niebieskie, wyglądają jak zielone a ja mysle ze są szare[/quote] :evil_lol::evil_lol: Smycz Chaby? :cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Hej :) Sesja z woda super :thumbs: Wyszedł jak lew :lol: [url]http://images31.fotosik.pl/47/34d601b21af6e751.jpg[/url] -
Ach, przepiękne krajobrazy :loveu:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]anetta - zaraz poleję Ci miód na oczy[/quote] To jak ja będę oglądać?? :placz: :lol: :multi: Teraz się dokładnie przyjrzałam. Ona mają nawet identyko łatke na głowie :mdleje: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Chłopaki razem sie kąpali :evil_lol::evil_lol: :hand: -
Deer, ja już nie wiem...przecież Ci napisałam odpowiedź. Pisałam Ci wcześniej że musisz czytać uważnie :cool1: Agacia, a czemu się chichoczesz, he?:p Dziń dybry:cool3: Miło że nudne zachody się podobają :lol: Stanowisko pracy :cool1: [img]http://img259.imageshack.us/img259/2103/dscf8361rs6.jpg[/img] Na posterunku :evil_lol::evil_lol: [img]http://img259.imageshack.us/img259/8632/dscf8401xs5.jpg[/img] Żyrandol w moim salonie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img259.imageshack.us/img259/6369/dscf8407po5.jpg[/img] :drinking::drinking::drinking:
-
Leżenie na trawie mamy juz opanowane, jedynie musi być ciepło :lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
85kg?!! Boże, biedny pies...:shake: Czemu on taki gruby? Chory czy co? Super foty, ale na tym ostatnim to chyba coś Buckowi sie nie spodobało? :lol: [url]http://images29.fotosik.pl/117/4ead16aec10e9b22.jpg[/url] "No wiesz, nie chuchaj na mnie" :evil_lol::evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/117/2ca7a67a6aad8cfa.jpg[/url]