Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]tak, tam był Tobi, przebiegł z ponaddźwiękową prędkością, więc został sam śnieg[/quote] Ach!! wiedziałam że to fota z serii "Tu był Tobi" :evil_lol::evil_lol: :o wow :lol: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i74204_IMG5563.JPG[/url] Są świetne! Jeszcze ta mi przypadła do gustu :multi: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i74200_IMG5568.JPG[/url] :cool2:
  2. No i jestem :cool3: [url]http://img402.imageshack.us/img402/8786/dsc54400ql5.jpg[/url] On chyba nie jest zbytnio zadowolony z aparatu :lol::lol::lol: Fajna, fajna :multi: Tylko małooooooooo
  3. Pomoge Ci :evil_lol::evil_lol:
  4. Cześć, cześć :p Dzieki Basia :) [quote name='Dobcia'] ...ojjj nie ładnie Masajku, nieładnie... tak patrzec na Kaje z góry...:evil_lol:[/QUOTE] Wywyższa się :evil_lol: [quote name='Eriu']To widzę, że taki żywy odkurzacz masz? :)[/QUOTE] Yhy :shiny: bardzo przydatny. [quote name='Pianka']http://img113.imageshack.us/img113/8260/dscf8432vw1.jpg pańcia na brudzi, pies musi sprzątac, nie ładnie:shake::evil_lol:[/QUOTE] Jak nakruszyła niech sprząta :p [quote name='Teklunia']no przecież, że nie w walkach psów! :angryy: :eviltong:[/QUOTE] O tym nawet nie pomyślałam :eviltong: :vamp: [img]http://img406.imageshack.us/img406/7864/dscf8442rs6.jpg[/img] Dwie sieroty:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img406.imageshack.us/img406/300/dscf8444lz9.jpg[/img]
  5. O masz, jeszcze jej no mo?? :o Agaaciaaaa :helo: Chyba was tam nie zasypało...:roll:
  6. Odpowiednia fota na tabliczke na brame [url]http://img137.imageshack.us/img137/3282/obraz092ap3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Uwielbiam go :loveu:
  7. Hej, truszke chyba ostrość poszła [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i73985_IMG5554.jpg[/url] ;) Ostatnia jest świetna :lol:
  8. :o Gratuluje :lol::lol::multi:
  9. Ten u fryzjera, ulalaaaaa :cool1:
  10. Za wasze 200 stron! :drink1: :cunao::drinking::drinking::drinking:
  11. A co ona ma w Kongu? :cool3: Co sie stało z podpisem?
  12. Chester widać nie doczytała.
  13. Ooo :lol: Wróciłeś. Hej!
  14. Ale slicznie wyszła :iloveyou: [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps2-2.jpg[/url] Sierść tak pięknie się błyszczy :iloveyou:
  15. Ach, te dzieci tak szybko rosną..... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [url]http://i18.tinypic.com/6ta1sfk.jpg[/url] prosze natychmiast mu to zdjąć :mad: No 8) :loveu::loveu::loveu:
  17. Boże jeszczeeeeeee nieeeeeeeeeee?!!! :mdleje:::mdleje: [quote]może o 19.15 ?[/quote] :megagrin::megagrin: Felka sobie w kulki leci :obrazic: Pangea, gratulujeee!!! :klacz::klacz: Basecików :evil_lol::evil_lol:
  18. Hello :)))) Aaaaaaaa jakii sceniaceeek [url]http://images32.fotosik.pl/63/75d1dfccf5548445.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  19. I ja również życze miłego weekendu :hand: Ciekawe co zobaczył na 1 focie....:evil_lol:
  20. :placz: Łzy mi popłyneły :( To będzie dla niego najlepsze wyjście....:( Nie będzie cierpieć. Trzymaj się!!
  21. Jak to "już"? Nawet jej jeszcze nie było :lol::watpliwy:
  22. Pewnie już wracasz :cool3: :hand:
  23. Aaaaaaa, dzięki, dzięki :angel: Masajek w podzięce pomachał wam uszami :lol::lol::lol: [quote]To musialo bolec...[/quote] Ojj, bolało...Palec troche spuchł.... Teklunia, zdaje się że chciałaś powiedzieć na ringu agility :lol::lol: Szuka okruszków :lol: [img]http://img113.imageshack.us/img113/8260/dscf8432vw1.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://img113.imageshack.us/img113/9586/dscf8439ra6.jpg[/img]
  24. Buziak dla Szelmy, nie mówie żeby wytargać za uszy o nie nie;) :kiss_2:
×
×
  • Create New...