Jump to content
Dogomania

Torzysława

Members
 • Posts

  584
 • Joined

 • Last visited

About Torzysława

 • Birthday 02/14/1992

Contact Methods

 • AIM
  2809461

Converted

 • Biography
  elfibutem
 • Location
  Warszawa
 • Occupation
  zapowiadam tramwaje na przystankach centrum->Bitwy Warszawskiej 1920r (nacisnij a się dowiesz)

Torzysława's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [CENTER][B][SIZE=4]Witam wszelakich prężnych i tych mniej zapalonych zawodników![/SIZE][/B] [LEFT]W ostatnich czasach (mianowicie tygodnia) z racji rozpoczęcia sezonu wiosenno/letniego naszych wspaniałych polskich agilitowych zawodów, odwiedziłam me portalowe konto w celu pogmerania w kalendarzu i przypuszczalnym zgłoszeniu się na kilka imprez. Doszłam do wniosku (teraz), iż może miłym sposobem ułatwienia potencjalnym zawodnikom tej wielkiej harówki jaką jest zgłoszenie się na zawody, byłoby choćby szablonowe wpisanie tematu typu: [CENTER][SIZE=4]DATA MIEJSCE NAZWA ZAWODÓW[/SIZE] [LEFT]Może jestem zbyt wielkim leniem i lekko się czepiam. Oczywiście nie brakuje zawodników na żadnych zawodach, nawet jest ich przesyt, co doprowadziło to bardzo ograniczających limitów, które są wręcz zaskakujące, tym bardziej, że wielu z nas (nie)kryje wielkiej chęci rozwoju sportu, ale w to nie wnikam. Chodzi mi jedynie o ład i estetykę i ułatwienie sobie zabawy czy poważnej ciężkiej pracy związanej z zawodami. Taka mała sugestia moja i pomysł innowacji. Pozdrawiam przewielce i przesympatycznie zwolenników i przeciwników mojej małej wizji. JA ada ;) [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
 2. OO, może znajdzie się tam jakis gnojek dla mnie :razz:
 3. [quote name='Davie']Jouni czy Yoko? ;) :lol:[/quote] No koszulka w mojej szafie nie należała raczej do yoko.. :razz: :loveu: ale to jedynie dzięki terapii JD. !
 4. [url]http://img245.imageshack.us/img245/2599/imgp1516yokobcljouni.jpg[/url] :iloveyou:
 5. No co jest misiaki! nikt nie jedzie wspierać Polskiej potęgi? :-(
 6. [U][U]zawrzucę zdjęcia wieczorową porą[/U][/U][U][U] [/U][URL="http://%5Bimg%5Dhttp://img297.imageshack.us/i/p7160182.jpg/%5B/img%5D"][IMG]http://img297.imageshack.us/i/p7160182.jpg/[/IMG][/URL][IMG]http://img297.imageshack.us/i/p7160182.jpg/[/IMG][/U] [IMG]http://img297.imageshack.us/i/p7160182.jpg/[/IMG]
 7. Dla takiej atmosfery i tak świetnych ludzi których tam poznałam warto było pojechać nawet za cenę niezadowolenia z nieudanych przebiegów, tylko niestety to wyniki decydują o przypuszczalnym wysłaniu nas tam za rok do Niemiec. mile spędzony czas zkwp nie obchodzi szkoda. mam jednak nadzieję, że się mylę. zmierzając do końca! CHCĘ JESZCZE RAZ (to byłby ostatni) (w zdawaniu relacji nie jestem zbyt dobra, czekamy dalej na ochotnika)
 8. Hej! Czy ktoś może podsunąć mi pomysł czy zawody są w końcu w hali czy gdzieś w eterze? :razz:
 9. Dostałam właśnie pw Oczywiście postaram się pomoc jak tylko mogę, wpłacę tyle ile będę mogła. Ogłoszę jeszcze wśród znajomych. Pozdrawiam!
 10. Ajsonowa! Ależ ja chętnie w drużynę, właśnie! tak jak w styczniu kombinowałam! To jeszcze jakiś 2 pogromców nam brakuje! Dobra partia! Monika, no napisałam Ci wiadomość jak najbardziej prywatną :razz: odpisz mi, lub rzuć się nawet mejlem.
 11. Ogólnie z tego co Niuka mi zakomunikowała ( a nie jest tak miła tu też się udzielać :mad:) Jedziemy z Dorotą i Damianem i nocujemy na polu namiotowym. Choć myślę, że jeżeli udałoby się zorganizować busa (zależnie od kosztów, choć pewnie po zrzuceniu się są mniejsze niż za indywidualne dotarcie) większość wybrałoby taką formę podróży.
 12. Ja ogólnie jestem bardzo zainteresowana noclegiem na dwóch osób. Rozumiem, że jako jedziecie w 3 osoby macie jeszcze miejsce w tych kwaterach? Pewnie z Niuką byłybyśmy zainteresowane, ale to też zależy od kogoś z kim byśmy rzekomo miały jechać. Zbyt skomplikowane to dla mnie, dlatego żałuję, że nie organizujemy jednego busa z jednym dla wszystkich noclegiem. Co z reszta młodych zawodników, każdy ma już pozałatwiane wszystko? e?:razz:
 13. HEEEJJ!

  Jesteśmy cały czas w drużynie na puchar ras, tak?

  Zgłosimy ja już na miejscu pod tajemniczą nazwą

  "Patrz ja biegam!"

  Pozdrawiam, Ada

×
×
 • Create New...