Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='Viz']Witajcie! Ale dawno tu nie byłam... :roll: Psiaki mega-boskie, Kajka moja faworytka... :loveu: Widzę obupsowe żebractwo zaawansowane. :lol:[/QUOTE] Aż za bardzo zaawansowane :mad: Na szczęście uszaty reaguje na moje zgrzyty i umie się opamiętać i odchodzi. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Nie mogłabym się oprzeć takim sępom... :evil_lol:[/QUOTE] Miękka jesteś :diabloti: Justa, jest to gdzieś napisane? Bo oni po tym jak facet się zdziwił powiedzieli że takie przepisy :diabloti: Mam zdjęcia :cool3::cool3: Dzisiejsze :cool3: Tak w ogóle to witam wszystkich :p Idąc spotkalismy pieska...siedział na trawie przy stacji benzynowej :roll: :shake: Pierwszy raz go tam spotkałam. W ogóle okolica jest wolna od bezpańskich psów i tym bardziej się zdziwiłam i zasmuciłam jak go zobaczyłam :-( A to jeszcze dzieciak. Poszedł za nami kawałeczek, ale jak chciałam do niego podejść do ogon podkulił i się wycofał...Jak wracałam już go nie było. [img]http://images33.fotosik.pl/326/7d2c48ba07eb4180.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/325/043d8fbd1a20d53b.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/251/67c6fb30daf4ac1d.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/252/da171e4757c144e5.jpg[/img]
  2. Haniu, krasnale odchodzą do lamusa :cool1:
  3. [quote]czemu Twoja cierpliwość się kończy?[/quote] Obijasz się :mad: :evil_lol: a ja czekam :cool1: Tobi, pańcio zrobił ci świetną fote :razz::loveu: Nie będę się powtarzać. Shar pei wymiata!
  4. Jakiego masz WIELKIEGO psa :o [url]http://i35.tinypic.com/6h8c9g.jpg[/url] :lol:
  5. Trzymam kciuki za czaarnego :kciuki: Da rade!
  6. Mój ulubieniec :loveu: W jakiej pozie wystawowej :cool3:
  7. :loveu::loveu::loveu: Super są :lol: Jak czytam Kefira imię to od razu mam ochote się napić kefirku :evil_lol:
  8. [quote]Co tak buzia Ci się rozdziawiła???[/quote] Czasami mi się tak robi :-? Ballada.... Pysia, zabieraj ją stamtąd! :vamp:
  9. Waszka, znasz może nr. konta misieek? Posłałam jej wczoraj pw ale jej nie ma, a Lulka chce wpłacić kase z bazarku.
  10. No właśnie to samo chciałam napisać co Eria :evil_lol: A Bianka w zbożu hahahah, myślałam że to prawdziwe :evil_lol::evil_lol:
  11. Dobrze że Tygra ma ogon :roll: :lol:
  12. [quote name='diabelkowa']o i prosze znalazly sie wlascicielki pieskow : [url]http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?p=134686#134686[/url] marmara dzieki :diabloti:[/QUOTE] :crazyeye: :crazyeye: ALE! :crazyeye: Mają tupet :angryy::mad:
  13. :multi: A w tym linku gdzie są zdjęcia nawet ja, Betty i Justa jesteśmy :evil_lol:
  14. anetta

    bzik

    [quote name='Bzikowa']A kiedy my się na jakichś zawodach zobaczymy co ? Chętnie bym popatrzyła na biegającego Uszatego :loveu: Mam nadzieję, że do Warszawy (na 'nasze' cavanowskie zawody) w październiku się zgłosicie![/QUOTE] Się zobaczy :evil_lol: A jest już jakieś info? Bzik bez uszu wymiata :loveu:
  15. Robale? :shake: Będzie dobrze!
  16. Niektórzy mają krasnale w ogródku a Ty masz psa :multi::multi:
  17. Ach, dzięki :B-fly: Mudik, tak to jest...jak jedni chudną to drudzy tyją :rofl: :evil_lol::evil_lol: Sępy :diabloti: :mad: :diabloti: [img]http://img339.imageshack.us/img339/5466/dscf2591zus6.jpg[/img] [img]http://img339.imageshack.us/img339/5718/dscf2597zvg0.jpg[/img] [img]http://img339.imageshack.us/img339/4327/dscf2598zgc7.jpg[/img] [img]http://img339.imageshack.us/img339/2068/dscf2600zoe7.jpg[/img] :roll: :roll: :evil_lol:
  18. Koszka-kokoszka :turn-l:
  19. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote]to nie tak źle[/quote] Zważywszy że mam utawione na 30 postów :evil_lol: Jakie wydry na pierwszym zdj. :lol::lol:
  20. Jakie piękne portrety :loveu::loveu:
  21. :mdleje: Skoliozy się nabawi :evil_lol:
  22. Eeechh, porzucanie zwierzaków nigdy się nie skończy :((( Zazwyczaj to węża ma się w kieszeni a nie w buzi :evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/251/43a32439f46b9120.jpg[/url] :thumbs:
  23. :o :mdleje: Szok :( Mati, gdzie Ty się podziewasz...? Moja cierpliwośc pomału się kończy :evil_lol::evil_lol:
  24. [COLOR="DarkOrange"][B][I]W uroczystym dniu zaślubin Życze Młodej Parze, By im życie dało wszystko, Co może dać w darze: Szczęście, pogodę w miłości I uśmiech wiecznej radości![/I][/B][/COLOR] [img]http://www.sklep.kwiaciarnia-ligeza.pl/images/899.jpg[/img] :laola: :drink1: :cunao:
×
×
  • Create New...