-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol: Co Ty byś zrobiła bez tych jego uszu :evil_lol: Eee tam, od razu garbusiara. Po prostu podobają mi się :p Ale mało miejsca na psa :evil_lol::evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote]a jak się wesoło zrobiło, bo one są... dzienne! w nocy śpią a cały dzień szaleją[/quote] Masz jakąś podróbke :vamp: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Zagłosowane na AST:)))) -
No, ABSy się na coś przydały! [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz284-2.jpg[/url]
-
Myszka? http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/8255.jpg :evil_lol:
-
Akurat gdy Masaj zbliżał się do piłki wyszło słońce zza chmur :mad: I takie wyszło przepalone :placz: [img]http://images28.fotosik.pl/252/9ee23397602d93d0.jpg[/img] Chciałam powtórzyć zdjęcie :lol: ale już nie wyszło tak jak tamto :( :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/252/e4e4a7e5a4fb8387.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/325/4007aeb113a8b220.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/252/6ae56d5f48898669.jpg[/img] [img]http://img501.imageshack.us/img501/4959/dscf2677az7.jpg[/img]
-
[img]http://images34.fotosik.pl/318/b46dacf47a4ce78b.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/252/695f9fc2a1e225cb.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/252/f2303a09d390ada3.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/250/6114783661c122ea.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/251/99e5bf052fa0c6d9.jpg[/img]
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Cześć Ja jak zwykle z zaległościami , ale odrobionymi dzisiaj Kajka upaparana jogurcikiem cudo :loveu: Piekne zdjecia wystawowe - słodki ten malec :) A Masaj w kwiatkach rewelacja - zresztą on bardzo fotogeniczny jest :) Żal tylko tego bezdomnego dzieciaka , taka słodka mordka :( żeby tylko nic mu się nie stało :shake:[/QUOTE] Cieszę się że nadrobiłaś :))) Jak się okazało ten malec to forumowy :) [quote name='betty_labrador']http://images24.fotosik.pl/252/0e508bebb1b66bd3.jpg ale cudo!!! pozdrowka dla Anetki !![/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='Mudik']Buhahahahaha:megagrin::roflt: [url]http://images29.fotosik.pl/251/38619947be91ee7b.jpg[/url] A Masajos w kwiatach:loveu::Rose::sweetCyb::iloveyou: Dobranoc:sleep2::sleep2:[/QUOTE] No i czego się chichra :eviltong: Każdemu się może zdarzyć :eviltong: [quote name='Pianka']http://images33.fotosik.pl/326/cda404fd7972950e.jpg lepsza trawa niz piłka:evil_lol:[/QUOTE] To był przerywnik :eviltong: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale piękny ten Masajek :loveu:[/QUOTE] :loveu: dzięki :loveu: W dołku :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/318/6a1a5932d8cb0a7e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/252/98321f4e7da043ab.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/326/a88cdf5d0ce71487.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/326/192efa4d3e3a034c.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/251/67225ac69a26af45.jpg[/img]
-
Czeeeść!! :-D [quote name='basia bonnie']Biedny ten maluszek :( A Masaj to szaleje równo widze ;) :loveu: :loveu:[/QUOTE] Szaleje, szaleje :multi: [quote name='Dobcia']http://images32.fotosik.pl/318/416e88cb15c08085.jpg przystojniak w kwiatach:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='miroszki']Ten porzucony (?) młodziak nie wyglada na zaniedbanego i wychudzonego... Jakie Masaj ma króciutkie łapeczki... Na tych "ruchomych" zdjeciach mam takie wrażenie, że zaraz mu opadną :evil_lol:[/QUOTE] No nie wygląda. Proszę mi tu się z Uszatego nie śmiać :mad: Króciutkie, ale szybko mini przebiera :cool3: [quote name='jamnicze']No piłka, wskakuj szybko do pyska! :mad: [url]http://images24.fotosik.pl/252/e1e655625da6a11e.jpg[/url] Proszę wycieczki za mną [url]http://images32.fotosik.pl/318/bdbc8a3ef22322e4.jpg[/url] Śliczne zdjęcie :loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/252/0e508bebb1b66bd3.jpg[/url][/QUOTE] :evil_lol: śmieszne komentarze :evil_lol:
-
Hhahaha, AlKil, a co powiesz na krowe?? :evil_lol: W skali 1:1 :evil_lol: Gdzieś widziałam...hmmm...na allegro...? :hmmmm:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B] aa!! już wiem, chodzi Ci o foty Twoje z Beti :eviltong: a gdzieś są, czekają i leżakują:diabloti: mogę wstawiać tutaj?:p[/B][/COLOR][/QUOTE] O nu nu nu :nono: Na maila prosze :p Też kiedyś tak miałam że nie chciało mi się wstawiać zdjęć itd. Ale jak widać, minęło :evil_lol: A Tobiasz to gdzie odlatuje? -
Tak, tak :p
-
O 8 już ledwo żyjesz to co będzie później? :evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej, hej. Bajek i Anuk są tacy podobni do siebie :evil_lol: Jak Ty je rozpoznajesz?? Piękne zdjęcia ze zlotu, chatka nad jeziorem....mmmmmm :loveu: Garbuski :loveu: Gizmo :calus: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:cool3: czajka niezła -
To są te stawy Koziorożca czy jakoś tak? :hmmmm: Aligatora to strach się bać! A te buty?!! hahhahahaha
-
Bianka w kąpieli :lol::lol: [url]http://img205.imageshack.us/img205/1692/bianca498xh4.jpg[/url] :mdleje: :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ło rany, świetnie wygląda po cięciu :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oooo, to jest fajne [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/100610/00000043.jpg[/url] :evil_lol: Piłka atakuje -
Super banerek :cool3: [quote]Póki pogoda ładna, jest ciepło to tylko ją suszę ręcznikiem, a reszta schnie sama[/quote] A po wyschnięciu to włos jest prosty? czy jaki?
-
WOOOW, Jamnicze, brawo, brawo, a tak się obawiałaś :klacz: A tu prosze! PUDŁO! :multi: Sajdunia jakim dumnym krokiem szła :o :-D Co to jest za Phalenek? Skąd?
-
[quote name='izabela.szczepaniak']A które to wy????[/QUOTE] A takie dwie/trzy :evil_lol: Nie pamiętam numerów zdjęć. Przy płotku siedziałyśmy :cool3: Nie obijać się proszę! :diabloti:
-
:placz: Bardzo Ci współczuje... :((((( :calus: Misiaczku [']