Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Miałam piłke tenisową na takim sznurku. W pierwszej fazie sznurek się rozciągnął do dziwnych rozmarów a w następnej fazie sznurek przeszedł przez piłke. Sznurek schowałam, bawił się samą piłką. Po dwóch intensywnych spacerach piłka się rozleciała. Nigdy więcej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Posłanko pierwsza klasa :cool3:
  3. Ee tam odmawia, łap kota za fraki i już :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [url]http://img147.imageshack.us/img147/1926/obraz081rj8.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l:
  5. :loveu::loveu::loveu: Jaka ona jest słodka z tymi różowymi poduszkami :lol: :loveu:
  6. Alive :eviltong::evil_lol::loveu::loveu: [img]http://images31.fotosik.pl/325/ec460f7d95b56e20.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/326/fa60961ccc0802ba.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/318/7eb6bdbf6a93d2d2.jpg[/img] No co no, pić się chce...:roll: [img]http://images27.fotosik.pl/251/87cca055b18ec919.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/326/bdc21499800e07f6.jpg[/img]
  7. Pod śliweczką ma się rozumieć :cool3: [img]http://images31.fotosik.pl/325/ecd2153191fb1638.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/251/973deec2db63f82f.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/326/3a80ae0704944b8e.jpg[/img] Zgubił piłe więc kazałam mu szukać :roll: [img]http://images26.fotosik.pl/252/4f0317b982208a80.jpg[/img] Jest :-D [img]http://images32.fotosik.pl/318/986fb8b2a0dc6971.jpg[/img]
  8. [img]http://images23.fotosik.pl/251/452ecd9dea8e7ff5.jpg[/img] Spadamy! [img]http://images23.fotosik.pl/251/538e840a1fc342d4.jpg[/img] Hipnoza na piłke :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/318/0b3cc72ba82e1931.jpg[/img] No pańcia, odpoczywamy! [img]http://images30.fotosik.pl/252/e5b88fc0493cf550.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/325/ddcd39559fe07bf3.jpg[/img]
  9. Poczekajcie, bo jakiś błąd się wkradł, ja mówiłam o tym małym cardi z wystawy :roll: :evil_lol: Się nie dogadałyśmy :evil_lol::evil_lol: Cieszkam się że foty się podobają :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/252/6ff142ed0b33fb2b.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/252/d66a5942dfe81a4c.jpg[/img] Gdzie ta piła? :turn-l: [img]http://images27.fotosik.pl/251/fe4cbceba8b1d6f7.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/318/455a6ec6a93e4e08.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/318/1f31b672f3047dcc.jpg[/img]
  10. [quote name='Vectra']że niby coś nie tego z Klamki uszami :mad: że niby co ? :evil_lol:[/QUOTE] A czy ja coś mówie? :evil_lol: Mastercard go zdradziła! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/101369/00000018.jpg[/url] :evil_lol:
  11. A jak zdrobniale od popcornu? Popek? :evil_lol:
  12. [quote name='lira']anetta jest ot pies Amore Mio Vive Vanette z Polski[/QUOTE] Dzięki! Niesamowite, ten piesek urodził się po dwóch papilonach:) Squ, świetne foty :loveu:
  13. Sesja do pozazdroszczenia :cool3: :loveu: Bardzo ładny banerek, sama robiłaś? :)
  14. Cześć Basiu. Zmieniłaś fryz? :razz: Jakoś inaczej tutaj wyglądasz [url]http://photos130.nasza-klasa.pl/dev230/0/313/757/0313757535.jpg[/url] Sucze poooszłyyyy w las :errrr:
  15. Gratuluje Cambel :))))))) A czemu masz złe wrażenie o p. S.? :evil_lol: Jamnicze, Cambel napisała: "Żeby skorygować jakieś błędy, dzięki niemu mam więszą kontrolę nad liskiem." :lol: ;)
  16. To było tak niedawno...:placz: [url]http://www.wilczarz.pl/images/stories/galeria_Malenstwo/malenstwo002.jpg[/url] Jak oglądam te zdjęcia ze strony wilczarz.pl to śmieję się przez łzy...On potrawił rozbawić największego ponuraka... Taki zostanie mi w pamięci [url]http://www.wilczarz.pl/images/stories/galeria_Malenstwo/malenstwo206.jpg[/url] :(
  17. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote name='wiq']były skoki (ku wielkiej radości Olka, który się z nich cieszył jak dziecko :lol:), ale obiektyw coś nie nadąża z ostrzeniem:-( chyba czeka go naprawa:-([/QUOTE] Buuuuu, kiszka.... Podziwiam Cię że mówisz o Monie tak spokojnie gdy nawieje :evil_lol:
  18. Czeeeść myśliwce :hand: Chciałam powiedzieć że Toscka ma ładniutki portrecik [url]http://img247.imageshack.us/img247/3210/dscf2885hg3.jpg[/url] :cool3:
  19. :o Jaki odważny ten bociek [url]http://i36.tinypic.com/2dj13wn.jpg[/url]
  20. Wow, ta druga jest naprawde cudowna :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='miroszki']Jak ja lubię oglądać takie "przypadkowe" - nie pozowane - zdjęcia różnych miast..! Wydaje się, jakbym sama spacerowała, zupełnie bez celu, po tym mieście. ;)[/QUOTE] Ja również :loveu: Wstawiaj Asiaczek, wstawiaj :multi:
  22. To jeszcze tutaj napisze. GRATULUJE! Fantastycznie wam poszło. :loveu::loveu::loveu:
  23. No jesteśta :) Ale piękne te pierwsze zdjęcie, takie, takie....mniamniuśne :evil_lol: :loveu:
  24. Ale historia :crazyeye: OOoo jaa Cię....:crazyeye: :mdleje: Dirki no! :mad: Niedobra sucz! Też byłabym za linką :roll: Piękne zdjęcia z suczami :loveu: Nie wiem które wybrać :roll::evil_lol: A widoczki, mmmmmmmmmmmmmmmm :loveu: Dobrze że zrobiłaś zooma na Kopiec Kościuszki bo szuuukałam goooo :evil_lol: Piękne łąki :placz:
  25. O kurcze, te dziadostwa są okropne. Precz z kleszczami :angryy: Bardzo podobne są! :)))) Gratuluje!
×
×
  • Create New...