Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: To co tam się dzieje to woła o pomste do nieba :angryy:
  2. http://img257.imageshack.us/img257/9666/img026sm7.jpg :loveu: Dla Maksika ['] Rinuś, też to słyszałam, wujek Mati na AP tak prawił :evil_lol: Rany, kiedy to było...szmat czasu temu...Oglądałam go z wielkim zainteresowaniem :evil_lol: To były czasy korygowania psa na łańcuszkowej obroży i smyczy z dużą pętelką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Trzymam mocno :kciuki: Fajowy ten lasek z wodą i malusim urwiskiem :evil_lol: :evil_lol:
  4. anetta

    Galeria Daisy

    Hej :cool3: Przyszłam tutaj z wątku o fotografii :evil_lol: Czytałam że masz fuji. Obejrzałam sobie kilkanaście stron wstecz i jestem zachwycona Twoimi fotami :loveu::loveu::loveu: Świetne :loveu: Nowy psiak :-D Powiedz coś o nim/niej więcej.
  5. :loveu::loveu::loveu: czeeeść
  6. [quote name='zuzolandia']z ust mi to wyjełas :evil_lol::evil_lol: ....oto dobry argument za niekopiowaniem :evil_lol::evil_lol: trza go sprzedac tym nawiedzonym w watku o kopiowaniu :eviltong::eviltong:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Też miałam się pytać w czym on siedzi :evil_lol: Ale to chyba nie kokos, kokos ma grubszą skorupke :evil_lol: Jak miałam chomiki to raz jednemu dałam kokosa jako domek ale mu się nie spodobał :evil_lol: Dobrze że nie tylko N. i H. wychodzą na spacerki :)
  8. Te szelki mają odblaski?? :cool3: [quote]Czytałam o tym gdzieś indziej, po prostu trzeba mieć oryginalny akumulatorek zamówiłam sobie razem z aparatem akumulator i ładowarke i wyszło mi duuuużo taniej niż normalnie[/quote] No to fajnie:)
  9. Jesteś pewna że będziesz mogła wejść z Mają na wystawe?
  10. To teraz poka Une w tych szeleczakch :loveu: Fajowe są :cool3:
  11. Świetna relacja! Fota z klimatem, bardzo mi się podoba [url]http://images34.fotosik.pl/322/6edff700dc7a3fae.jpg[/url] :loveu:
  12. Szelciak :mdleje: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakieś eseczki może są..? :siara:
  13. [quote]Nie, ale już sobie poczytałam, a co?[/quote] Tak tylko zapytałam :lol: Z tego co tam piszą to z bateriami są problemy.
  14. Misa Gogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki za linka, idem czytoć!
  15. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] :lol: to są domki do wynajęcia :) nie nasz;) fajnie by było tam zlot zrobić, dla psów nie robią żadnych problemów:multi: ja bym tam znalazł z 10 różnic :evil_lol: mam jeszcze jakieś na których jesteś ty, potem ci prześlę na PW:p[/B][/COLOR][/QUOTE] No rozumiem że nie wasz wasz, tylko taki do wynajęcia na czas pobytu :evil_lol::evil_lol: Świetnie :diabloti: Fot jak nie ma tak nie ma, a Ty dopiero w pt. tu będziesz :placz: Nie mogłeś od razu mi wysłać tylko tak na raty? :mad::diabloti:
  16. Jakiś czas temu pytałam o aparat do 500 zł. Zaproponowaliście Canona. Co myślicie o A560? Czy on nie jest już "stary"? Nie wiem co wybrać :placz: A może jakiś inny Canona do tych 500zł? :cool3:
  17. Gratuluje :klacz: Co w ogóle robisz w tej galerii?? Zapomniałam o was!
  18. Hej, hej :hand: Widziałam jakieś psy przebiegające mi przed oczami :diabloti:
  19. Hhahaha , w tym samym momencie zrobiłyśmy fote [url]http://img397.imageshack.us/img397/2037/20080712197dn9.jpg[/url] Też mam ją ale z innej perspektywy :evil_lol::evil_lol:
  20. Te małe białe na podłodze to co to? dog? :niewiem: Noooo, ciekawei wyglądała nóżka :lol:
  21. [quote name='diabelkowa']bo penisowe pilki sa do nosa ja kiedys w zlotych tarasach kupilam loganowi taka psia kortowke z lapkami hmmm mial ja nicale 5 min a on do psow niszczacych zabawki nie nalezy...[/QUOTE] O o o , właśnie taką mieliśmy. Ja jej nie kupowałam, to moja mam :evil_lol: Powiedziałam jej żeby kupiła piłke na sznurku a że nie było takiej jaką mieliśmy wcześniej wzięła tą tenisową :shake: Ale świetne te kratery :multi::multi: A Etna to jest już nieaktywna? :evil_lol:
  22. :mdleje: [url]http://img210.imageshack.us/img210/8049/resizeofimg5500lf2.jpg[/url] wow
  23. Lemury są świetne, lubie je :lol::lol: Jamniczek :loveu::loveu: Szkoda mi tego ze schronu :( Smutny taki...:((((((
  24. To są jakieś wapienie czy co? fajne!!
×
×
  • Create New...