-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Fajne te chmury [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz400290608.jpg[/url] :cool3:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images30.fotosik.pl/250/54fce221a9dd88bf.jpg[/url] wygodnie Ci było z tym wężem? :evil_lol: Świetne foty :multi: -
Cześć. Imponujący :lol::lol: Ciekawe umaszczenie.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Powinnaś Franka wystawiać na Klementyne lub Laleczke :loveu: :evil_lol: Od razu by się chłopak ożywił :evil_lol: -
Atak! buhahha [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/94087/00000037.jpg[/url]
-
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O matko....Brak mi słów...:(((((( Goniu, przytulam Cię mocno... Dla Azy ['] -
[quote]znajomy nie, ale jak chodzilam z dziewczynami po stoiskach to stala pani -wlascicielka tego pieska i opowiadala ze on taki groźny i potrafi sie rzucac niczym duzy pies :P i ugryzc mocno. i takie tam- i ze ma na imie Putin[/quote] :evil_lol: aha. Zaciekawiła mnie ta rasa, musze poszperać :p Madziorna, jesteś pewna że to CC? Byłam przekonana że bokser. Betty, wstawiaj foty a nie się obijasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ło rany :roll::lol: Odpoczniesz sobie na działeczce :glaszcze:
-
[quote name='Justa']siemaaa :loveu: a dzie Twoje niskopodłogowce? :diabloti:[/QUOTE] Siemaaa :lol: Zbijają muchy :evil_lol: [quote name='deer_1987']Haha ja nie focilam piorunow nigdy jeszcze :P[/QUOTE] Spróbuj. Może Ci się uda :evil_lol: [quote name='Pianka']Jesteś za wolna na te pioruny:evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie! Ach ten refleks :cool1::B-fly: [quote name='jamnicze']Kiedyś też czekałam coby uchwycić pioruna, ale nie chciał się pokazać. [b]Dopiero jak sie zniechęciłam i schowałam aparat, to rąbnęło.[/b] Umorusana Kajunia jaka słodziuchna :), a kot, który zobaczył ducha jest po prostu niesamowity.[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='diabelkowa']ale ciemnica brrr....[/QUOTE] A to nie był wieczór :cool3:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ja zajrzałam, ale nic nie wstawiłaś to SE poszłam :evil_lol: Wstawiaj! -
Shar pei to urodzony model :loveu: Świetne z nim foty.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Zorientowałam się że nie ma was w FB więc zaczęłam szukać....:roll: Ale!!!! :crazyeye: [url]http://img403.imageshack.us/img403/4787/obraz1314oc8.jpg[/url] [url]http://img378.imageshack.us/img378/1628/obraz1355dj7.jpg[/url] :loveu: Jestem pod wielkim wrażeniem :mdleje: :mdleje: -
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
Kurcze...fajne zdjęcia....:lol: :loveu::loveu::loveu: -
Hej, hej! Czy umawiałaś się z Miroszki na spotkanko?
-
Śmieszna ta Zuśka :loveu: Odpowiednich gabarytów dla Sajdi.
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Zamiast trawy woda :loveu::loveu: Szkoda że ciemne te foty :( -
Hej, nadrobiłam te tony stron :evil_lol: Po przeniesienu jeszcze u was nie byłam :evil_lol: Ale już jestem :grins:
-
[quote name='Poświata']Chcielibyśmy cos co się kojarzy z rudością i będzie miękko brzmiało i ładnie się zdrabniało :lol:[/QUOTE] Aha :errrr:
-
:hmmmm: No to jak on był naprawiamy skoro znowu się popsuł? :evil_lol:
-
Hhahah fryzura prosto z salonu :cool3: Ona jest taka słodka :loveu: Trzymamy kciuki!!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Jestescie :loveu::loveu::loveu: Ja nie używam sybstrykcji. [url]http://images28.fotosik.pl/250/a903883d754039c3.jpg[/url] :loveu::loveu: Śliczne :loveu: Buhehehehehe [url]http://images23.fotosik.pl/249/7b7e8efd351d6bd8.jpg[/url] -
Witam, witam :lol: w ten piękny wieczór. AlKil, mówisz szatańskie...no zobaczymy :evil_lol: [quote]Co u Ciebie Produkująca Mordercze Posty ?[/quote] Ciiii :nerwy: :evil_lol::evil_lol: Czarne chmury :evil_lol: Burza z 13 lipca :evil_lol: [img]http://img170.imageshack.us/img170/7721/dscf2501zzw7.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/732/dscf2502ztb6.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/5722/dscf2503zlp7.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/9499/dscf2505zgb9.jpg[/img] Poszłam na balkon żeby coś sfotografować, czekam, czekam...Jeden piorun, drugi, trzeci.....a ja tak stoje......W końcu się wkurzyłam i se poszłam. Foch! :obrazic: To nie dla mnie ta robota :roll::evil_lol:
-
GRATULUJE!!! :sweetCyb::smilecol: Nie ma limitu z 10 emotami.