Deer :evil_lol:
Pinczerka, nie wiem, nie wiem :( Mam czarne myśli...:/ Wakacje....
Dobcia, ciiii :diabloti:
[img]http://images33.fotosik.pl/326/cda404fd7972950e.jpg[/img]
[img]http://images30.fotosik.pl/252/cd5ee5c487071b0d.jpg[/img]
Hee? gdzie ta piła?!
[img]http://images29.fotosik.pl/251/38619947be91ee7b.jpg[/img]
[img]http://images34.fotosik.pl/318/37a7919d340406b0.jpg[/img]
[img]http://images32.fotosik.pl/318/33fca601ae8d830c.jpg[/img]