Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Te długowłose to są takie dostojne, delikatne...:loveu: Piękne są! Jak się nazywa maść tej jasnej szorstkowłosej suczki? pszeniczna? Może dziwnie to zabrzmi, ale jak się pielęgnuje długowłose jamniki? :evil_lol: :evil_lol: Żeby były takie jak te z wystawy? :evil_lol: [url]http://i328.photobucket.com/albums/l325/wawaa2008/IMG_1799.jpg[/url]
  2. [quote name='PATIszon']Pewnie jej szukala, bo pierwszy plan to ten splot blizej nas, i na nim sie skupia wzrok patrzacego, a tak naprawde Tobie chodzilo o drugi, bo to on jest ostry dopiero. [B]Popatrz:[/B] [url]http://images30.fotosik.pl/242/a10ce0009d39e24c.jpg[/url][/QUOTE] Widze, widze. Oki :)
  3. [quote]Tak Anetko! na tą krajowke, w piatek będziesz?[/quote] Za daleki termin żeby coś mówić :) Betty, nie wiem czy będzie Justa, jej się spytaj :lol: Co się stało Mi. i czemu ma na sobie obroże Ergi? :evil_lol:
  4. [quote]Drzewko ma podobno uspakajać, nie widać tego????[/quote] Eeeeee :lol!:
  5. Bliżej się nie da tylko do Kutna? :cool3:
  6. Niespodzianka? jesienna? Przeca lato mamy :hmmmm: :evil_lol:
  7. Trzeba było zostać w jednym pokoju :diabloti: A nie się panoszyć po salonach. Ja nie wiem normalnie co to za zwyczaj, że jak kolega przychodzi to od razu do innego pokoju idą :diabloti: :evil_lol:
  8. Mój post na Administracji został usunięty :evil_lol: Był po wysłaniu, potem chciałam zobaczyć czy ktoś mi odpisał a tu doooopaaa :diabloti:
  9. CC wstawiłam na jednej focie :evil_lol: Parking, porażka :mdleje:
  10. Saraduszko...nie odchodź...Gdzie ja zobacze tyle koni, kóz, psów, kotów, krówek i innch, których nie wymieniłam....Przyrody....[img]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/eyes.gif[/img] :placz:
  11. Mi. chyba czas na jakiegoś nowego psa żebyś była w FB :roll: :evil_lol:
  12. Znalzłam was :multi: Gratuluje wam sukcesów hodowlanych :klacz::klacz: Naprawde szalejecie i Tassu również :loveu: Mati porobił bardzo fajne foty France! Jedna szczególnie mnie zachwyciła [url]http://img520.imageshack.us/img520/7563/img2511ts3.jpg[/url] :loveu: [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/e8985bee.jpg[/url] :evil_lol:
  13. Asiaczek :evil_lol: Ulica Rudnickiego przystanek Obrońców Tobruku :errrr:
  14. Baterie się wyczerpały [url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz139.jpg[/url] :evil_lol: Super wyjazd!
  15. Świetna jest ta fota :razz: [url]http://img329.imageshack.us/img329/189/img1253kw2.jpg[/url]
  16. Prawie jak zajęcia indywidualne :lol:
  17. Basia, Mi. :eviltong: Mudik, no świetnie :evil_lol: Pysia, co Ty wywalasz że tak wyglądają? :diabloti: Asia, Pimpek :loveu: Hej dogociółki :loveu::loveu::loveu:
  18. Nie zabiłaś się? :diabloti:
  19. Diabeł, no no, żeś się polansował :evil_lol: Świetne!
  20. Pewnie do kina poszedł :evil_lol: Medorowa, [url=http://polskaludowa.com/codzienne/jpg/bilet_kino_2.jpg]masz[/url] i zabieraj doope w troki :evil_lol::evil_lol:
  21. Skądś to znam [url]http://images26.fotosik.pl/249/fc67bd80b7fdd0bc.jpg[/url] :evil_lol:
  22. Witaj w śmietniku :hand: Będziesz się kisić jak i my. I o to chodzi!! :loveu::loveu::loveu: W kupie raźniej :loveu:
  23. [quote]Anetta-mnie się podoba bardziej drugie chyba dlatego,że ostrość jest bliżej złapana,na pierwszym musiałam jej szukać. ogólnie pomysł mi się podoba.[/quote] Musiałaś szukać? :hmmmm: Przaca jak wół jest po środku zdjęcia :evil_lol: [quote]mi się bardziej 2 podoba. Na pierwszym jest za bardzo napchane elementów i nie wiadomo na czym skupić wzrok.[/quote] No właśnie tak mi się wydawało że za dużo elementów, ale chciałam się upewnić :) Dzięki wam :)
  24. :megagrin: :evil_lol::evil_lol: Franciszek to umie dyskutować. [quote]samochodem ... ciacho i kawusia Będę na pewno jak tak kusisz[/quote] Kawy nie pijam :evil_lol: Ja kusze? ee tam , kupisz sobie co dusza zapragnie :diabloti:
×
×
  • Create New...