Cześc po raz kolejny :evil_lol:
Rinuś...Ty, Ty, Ty.....jeżdżąca samochodami :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Agacia, merlaczki też lubie z niebieskimi oczami mmmmmmmmmmm :loveu::loveu:
No i dalszych fotek z wystawy na razie nie będzie. Dlaczego? Spytajcie się Vectry :evil_lol: Ale spoko, może w piątek już będe je mieć :multi:
Pochwale się wam że po raz pierwszy robiłam foty lustrem Vectry :evil_lol::eviltong:
Ciekawa jestem wyniku.