Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Olek ma urodziny? W takim razie wszystkiego najlepszego :new-bday: :BIG: :drink1:
  2. Teściówka..noo....co tu mówić....pierwsza klasa :diabloti: [quote]A co to za dogomaniaczka?[/quote] Taka co do świnek jeździ w jasnych spodniach i bluzce :evil_lol::evil_lol:
  3. Obejrzałam wszystko, Vega jest przeurocza :loveu: Uwielbiam beardedy :loveu: [url]http://img237.imageshack.us/img237/7278/dsc04444vt7.jpg[/url] :turn-l:
  4. To pograj sobie w kulki :lol: Od razu się odstresujesz :evil_lol: Albo wręcz przeciwnie :siara: :scared:
  5. O! Prosze iile dogów :) Betty, o so odzy z tym Putinem? ;) To jest jakiś znajomy Tobie piesek? Jest ten sobolowy spanielek :loveu:
  6. Myszka była bez głowy? :evil_lol:
  7. :hand: Gadają i gadają.
  8. [quote]wiesz co, pszeniczna nie, o dziwo z tego co pamiętam to maść brązowa[/quote] Brązowa....:errrr: Co wy o jakimś deptaniu godocie :mad: Sio, sio!! Standardy są najlepsze :eviltong: :p
  9. Aaaaa, wróciliście do naszego smietnika :evil_lol::multi::multi:
  10. anetta

    frisbee

    Jaaakie cudowne rysunki :lol::lol: No nie mogłam się powstrzymać :loveu:
  11. :mdleje: w pierwszej chwili myślałam że chow chow ma kubraczek na sobie :roll: Ten airedaleterrier jak ma tylną noge zrobioną...
  12. Byłam przelotem, nawet zrobiłam jedną fote ale słaba i nie wstawiłam. A niee, sorry, wstawiłam jedną, czyli musiałam mieć dwie bo pamiętam że któraś mi się nie podobała i wyrzuciłam :evil_lol:
  13. Na Onecie jest już fotorelacja :))))))))) [url]http://pies.onet.pl/163,1,1,miedzynarodowa_wystawa_w_warszawie_08,galeria.html[/url]
  14. Ponawiam pytanie :cool3:
  15. Juustaaa, a gdzieś Ty? :hand:
  16. Hej!! :) [quote]Przyszły dzisiaj zamówione psie pieluszki ale za małe na Buniową dupkę[/quote] Matko!! Czytam paluszki...myśle sobie jakie paluszki do d....:o I fruu na początek czytać od nowa :evil_lol::evil_lol: Weszka :calus:
  17. Heeejooo :hand:
  18. Rany, przypomniało mi się że dawno czarnych sznupów nie widziałam. No to ide szukać....po chwili.....zaraz... ale która grupa?!!! :mdleje: I tak szukałam aż w końcu znalazłam :roll: A tu 3 strony w plecy.... Piękne zdjęcia z plaży :mdleje: To jest the best!!! [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/golubie-jastrzebia_DSC_5537.jpg[/url] Oczy mi wyszły jak przeczytałam o Bangi...Jak dobrze że czuje się lepiej!! :multi: Wszystkiego NAJlepszego!
  19. Babciuuuu, post się ukazał :multi: :evil_lol: Widocznie musiał przejść szereg oględzin w wszerz i wzdłuż :evil_lol: :evil_lol:
  20. Zmieniacie imię? A jakie macie pomysły?
  21. :evil_lol: Dobcia, dorysuj sobie :evil_lol: Uwielbiam taką przestrzeń aaaaaaaaaaaaaaa :loveu::loveu::loveu:
  22. Cześc po raz kolejny :evil_lol: Rinuś...Ty, Ty, Ty.....jeżdżąca samochodami :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Agacia, merlaczki też lubie z niebieskimi oczami mmmmmmmmmmm :loveu::loveu: No i dalszych fotek z wystawy na razie nie będzie. Dlaczego? Spytajcie się Vectry :evil_lol: Ale spoko, może w piątek już będe je mieć :multi: Pochwale się wam że po raz pierwszy robiłam foty lustrem Vectry :evil_lol::eviltong: Ciekawa jestem wyniku.
×
×
  • Create New...