Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/12/26 in all areas

  1. Nasza Niusia Klusia w koncu czuje sie jak u siebie. Szczeka przy plocie na przechodniow. Biega z innymi pieskami i uwielbia kanape na tarasie (tę samą co Bonusek też sobie cenił )
    10 points
  2. Selena, suczka znaleziona w te największe mrozy na drodze koło Zamościa (dla której tutaj szukałam pomocy), na wczasach w Krynicy z nową rodziną
    3 points
  3. Samiś już śpi i Wam też życzy dobrej nocy. Stan jego kołnierza pokazuje intensywność Samisiowego życia
    3 points
  4. Mam nadzieję, że jutro będą jeszcze lepsze wieści, Gaja ma wizytę w gabinecie. Na wątku Niuni są piękne fotki i super wieści - aż się łzy z radości w oczach kręcą. Ta biedna, przerażona sunieczka już wie, że nic jej nie grozi i korzysta z uroków swojego nowego życia. To kolejny dowód na to, że warto pomagać takim starym, pozornie "beznadziejnym" więźniom schroniska. Niunia rozkwita, jak kwiat na wiosnę Oby i Gaja wkrótce poznała, co to radość i beztroska. A mały czekoladowy rudzielec miał dzisiaj gościa - zamiast starać się skraść serce oglądał się ciągle za mną. Bał się smyczy, ale "małymi kroczkami", w towarzystwie Tinki jakoś dotarliśmy nad Odrę. Ale "będzie wiernym psem" - stwierdziła Joasia....i mam nadzieję, że mały Miś trafi jej nie tylko do serca...ale i do domu Na zdjęciach: Gaja sprawdzająca, czy jestem w oknie i Misio na pierwszym spacerku
    3 points
  5. Gaja już kilka razy powitała mnie z wyraźną radością (mam nadzieję, że to nie tylko na widok jedzonka ;)) nie kuliła się i nie cofała, spokojnie patrzyła i ogonek był w lekkim ruchu, samo spojrzenie - takie bez lęku i nie "bokiem", a wprost na mnie patrzyła. Aż się wzruszyłam Nie jest to za każdym razem, kiedy do niej przychodzę, ale coraz częściej, nie chcę jej stresować "czymś" w ręku i robić zdjęć, filmików, mam nadzieję, że niedługo już w kuchni będzie zaglądała, co tam dobrego jest na stole
    3 points
  6. Cudne fotki, cudne wieści - naprawdę sam miód! I dowód na to, że WARTO te starsze wyciągać ze schroniska, oj, jak bardzo WARTO !!!
    2 points
  7. 2 points
  8. mimo ze to moze glupio wyglada - warto jednak podbijac
    2 points
  9. Tylko 95 złotych...i aż 95 złotych... Tyle brakuje stałych deklaracji, żeby Niunia miała zapewniony "czynsz" miesięczny. Ale najważniejsze, że już bezpieczna i spokojna, a nawet się uśmiecha machając nieśmiało ogonkiem pierwsze badania nie wykazały nic złego.... i to cieszy! z całą resztą sobie poradzimy!
    2 points
  10. Dla Loli wpłynęły wpłaty od elik p. Agnieszki Anecik Moniki z Katowic i MDK8 Bardzo dziękuję
    1 point
  11. Pięknie dziękuję za wspaniałe wieści. Super się ogląda takie obrazki
    1 point
  12. Konto Niuni zasiliły kolejne wpłaty: 20,00 zł od Onaa III - 7.04. 60,00 zł od elficzkowa IV - 10.04. Bardzo serdecznie dziękujemy oraz 50,00 zł od mari23 III - 8.04.
    1 point
  13. Myszka miała 3 gorsze dni.Dzisiaj lepiej. Ta choroba to loteria .Uda się lub nie. Ale 17 dni mamy za sobą
    1 point
  14. Maryniu dziękujemy z serca całego zdrowie nie wróci bubuni a ni moje juz nie wrati ... ale walczymy caluni czas Niechaj i z Tobą Maryniu będzie moc wszelka
    1 point
  15. Leciał do bezpiecznej przystani. Biedaczysko. Dobrze, że na razie spokój z wycieczkami do weta. Teraz Kazik pomoże pewnie ukoić skołatane nerwy..
    1 point
×
×
  • Create New...