Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/14/26 in all areas

  1. Bartuś pojedzie do Mari23. Zgodziła się go przyjąć - po latach poniewierki i paskudnego życia do Bartusia wreszcie los się uśmiechnął. Nic lepszego nie mogło chłopaka spotkać - Mari, tak bardzo, bardzo Ci dziękuję
    6 points
  2. Będę szukać transportu dla chłopaka, ale jeśli się nie uda nic znaleźć do końca tygodnia, to ,,dostawę" Bartusia do nowego życia zapewni dogomaniacka Lufthansa, czyli Aska7 Pięknie dziękuję
    3 points
  3. Rozmawiałam wczoraj z Tolą. Zgodziła się, aby już nic nie zmieniać w sposobie wpłat na Wolfika. Nadal Wasze wpłaty będą mogły iść na fundację Zea. Bardzo za to dziękuję 🪻 Tola w wolnej chwili potwierdzi to tu na wątku.
    2 points
  4. Maleńki był wczoraj na wizycie kontrolnej u okulistki. Zapalenie błony ustąpiło , zostaje kwestia uszkodzonej rogówki, ale tutaj na razie zostają krople, o zabiegu żadnym na razie nie trzeba myśleć. Karta wizyty będzie za kilka dni.
    2 points
  5. Przy okazji odbioru Julka wzięłam Muszkę na testy i jej też wyszły ujemne Może spokojnie pakować walizki do domu
    2 points
  6. Julek po kastracji, testy FELV/FIV ujemne. Mocz jest dramatyczny, wetki pierwszy raz coś takiego widziały. W próbce widoczny gołym okiem jest osad na dole oraz warstwa tłuszczu na górze! Zaleciły zrobienie badań krwi, na szczęście biochemia jest ok, przy morfologii nastąpiła awaria aparatury W każdym razie w moczu jest wszystko: bardzo duża ilość białka, krwi oraz leukocytów. Przy badaniu paskowym ilość leukocytów wyszła poza schemat. Tak więc bardzo prawdopodobne jest, że kulawizna Julka wynika z bólu pęcherza a nie łapki (wszystko tam wygojone stare sprawy). Dostał antybiotyk na ten pęcherz i zobaczymy czy będzie poprawa. Jak będzie lepiej to go przedłużymy.
    2 points
  7. Proszę o kciuki i ciepłe myśli!! Pani Agnieszka umówiła się na rozmowę z Murką w sprawie adopcji Amelki. Jak Murka złapie chwilkę, to napisze nam tutaj, jaki jest wynik rozmowy.
    1 point
  8. Będziemy robić morfologię z biochemią, dawno nie było. Będziemy robić USG całego brzuszka. Na wszelki wypadek. Echo serca, czy co tam, Viola mówi, że nie widzi potrzeby. Malutka śpi koło niej i nie słychać anomalii.
    1 point
  9. Malutkiej sytuację finansową wyjaśniam na marzec 2026. AKTUALIZUJĘ KONTO TYLKO NA BIEŻĄCO W WĄTKU, ŻEBY CZEGOŚ NIE WCIĘŁO. Niektóre osoby przestały wpłacać, no zdarza się. I tak brakowało deklaracji, jedzie sunia dzięki poduszce wpłat jednorazowych/bazarków/bonusów. Weterynarze masę rzeczy robią za darmo. Viola też. Ja też od siebie daję, co mogę. Nie zawsze widać. Opieka podstawowa w Hoteliku to 700zł miesięcznie (wcześniej było 800). W tej chwili regularne wpłaty stałe mamy takie: 20zł - Seramarias 10zł - Nesiowata 10zł - Jo37 20zł - Pani Irena z Katowic 25zł - Besia11 10zł - Isiak 40zł - Aldrumka od lutego na ZEA - Tola potwierdzi 20zł - Jankamałpa 50zł - Koja 20zł - Nina65 10zł - b-b 150zł - Anna G-R od styczna na ZEA - Tola potwierdzi 50zł - Monika z Katowic 20zł - Grażka 123 10zł - Maciek P. 10zł - haaszek 15zł - Antek O. 150zł - Kasia Chorzów. _________________________________________________________ 640zł miesięcznie to daje.
    1 point
  10. 1 point
  11. Cieszę się. Staram się mieć dobry towar. Pani Kazia też się cieszy, ze mogła pomóc.
    1 point
  12. Dobrego spokojnego wzajemności serdeczne zapraszam na kolejne obniżkowo
    1 point
  13. Wpłaciłam przed chwilą 75 zł za okres listopad-marzec. Przepraszam za zwłokę. Szczegóły zamieszania podałam w PW Pozdrawiam.
    1 point
  14. Kolejny kotek u sue:( Złapałyśmy go dzisiaj,bał się,ale to mizaczek. Ktoś podrzucił do DPS-u, a tam przeganiają,obok ruchliwa ulica. Ludzie podrzucają do DPS-u,myśląc,ze kocina będzie miała dobrze,ze z głodu nie umrze. Nie wiedzą,ze tam pracownicy przegonią kotka, i obok ruchliwa ulica. Trzeba się było pogodzić z tym,że długo nie pozyje,ale go zabrać. Kotek ma śliczne umaszczenie,na zdjęciach tego nie widać,bo szybko...szybko..... Ale i tak już go ogłosiłam na olx i czekam na ładniejsze zdjęcia.
    1 point
×
×
  • Create New...