Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/14/26 in all areas
-
Dobry wieczór cegiełkę za 10 zł proszę2 points
-
Julek po kastracji, testy FELV/FIV ujemne. Mocz jest dramatyczny, wetki pierwszy raz coś takiego widziały. W próbce widoczny gołym okiem jest osad na dole oraz warstwa tłuszczu na górze! Zaleciły zrobienie badań krwi, na szczęście biochemia jest ok, przy morfologii nastąpiła awaria aparatury W każdym razie w moczu jest wszystko: bardzo duża ilość białka, krwi oraz leukocytów. Przy badaniu paskowym ilość leukocytów wyszła poza schemat. Tak więc bardzo prawdopodobne jest, że kulawizna Julka wynika z bólu pęcherza a nie łapki (wszystko tam wygojone stare sprawy). Dostał antybiotyk na ten pęcherz i zobaczymy czy będzie poprawa. Jak będzie lepiej to go przedłużymy.2 points
-
Polecam książki serdecznie zapraszam1 point
-
Będziemy robić morfologię z biochemią, dawno nie było. Będziemy robić USG całego brzuszka. Na wszelki wypadek. Echo serca, czy co tam, Viola mówi, że nie widzi potrzeby. Malutka śpi koło niej i nie słychać anomalii.1 point
-
Malutkiej sytuację finansową wyjaśniam na marzec 2026. AKTUALIZUJĘ KONTO TYLKO NA BIEŻĄCO W WĄTKU, ŻEBY CZEGOŚ NIE WCIĘŁO. Niektóre osoby przestały wpłacać, no zdarza się. I tak brakowało deklaracji, jedzie sunia dzięki poduszce wpłat jednorazowych/bazarków/bonusów. Weterynarze masę rzeczy robią za darmo. Viola też. Ja też od siebie daję, co mogę. Nie zawsze widać. Opieka podstawowa w Hoteliku to 700zł miesięcznie (wcześniej było 800). W tej chwili regularne wpłaty stałe mamy takie: 20zł - Seramarias 10zł - Nesiowata 10zł - Jo37 20zł - Pani Irena z Katowic 25zł - Besia11 10zł - Isiak 40zł - Aldrumka od lutego na ZEA - Tola potwierdzi 20zł - Jankamałpa 50zł - Koja 20zł - Nina65 10zł - b-b 150zł - Anna G-R od styczna na ZEA - Tola potwierdzi 50zł - Monika z Katowic 20zł - Grażka 123 10zł - Maciek P. 10zł - haaszek 15zł - Antek O. 150zł - Kasia Chorzów. _________________________________________________________ 640zł miesięcznie to daje.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Cieszę się. Staram się mieć dobry towar. Pani Kazia też się cieszy, ze mogła pomóc.1 point
-
Minęłła zima ...chętnych na zakupki nima1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobrego spokojnego wzajemności serdeczne zapraszam na kolejne obniżkowo1 point
-
1 point
-
Dobrego dnia wszystkim.1 point
-
Nie miałbym nic przeciwko1 point
-
Dziękujemy za pomoc Maurycemu .1 point
-
1 point
-
1 point
-
Kolejny kotek u sue:( Złapałyśmy go dzisiaj,bał się,ale to mizaczek. Ktoś podrzucił do DPS-u, a tam przeganiają,obok ruchliwa ulica. Ludzie podrzucają do DPS-u,myśląc,ze kocina będzie miała dobrze,ze z głodu nie umrze. Nie wiedzą,ze tam pracownicy przegonią kotka, i obok ruchliwa ulica. Trzeba się było pogodzić z tym,że długo nie pozyje,ale go zabrać. Kotek ma śliczne umaszczenie,na zdjęciach tego nie widać,bo szybko...szybko..... Ale i tak już go ogłosiłam na olx i czekam na ładniejsze zdjęcia.1 point
-
To powinno być doliczone za pracę w nocy1 point