Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 02/25/26 in all areas
-
Nie wiem, czy powinnam się wypowiadać bo tylko czasem pomagam przez wpłaty jednorazowe. Osobny wątek to dobry pomysł bo daje od razu obraz sytuacji ile jest kotów jaki jest stan aktualnego zadłużenia np. na jakiś konkretny dzień miesiąca np. na 29 każdego miesiąca. Mogłyby być zdjęcia kotów z opisami i linki do ich ogłoszeń - wtedy można by było je wyróżniac - kto by zechciał. Bo w tym wszystkim chodzi nam chyba o to żeby tych kotów w hotelikach było jak najmniej i nie generowały długu. Żeby jakoś nad tym zapanować. Tylko jeśli wpłaty na konto Murki odrazu to musi być dobra komunikacja między Nesiowata a Murka żeby na wątku było wszystko na bieżąco na dany dzień.2 points
-
A powinna być! Wystarczyłoby, żeby Dora napisała "Tak, zgadzam się". Bez dziękuję, cieszę się - bo to tutaj nie potrzebne. To tak, jak gdyby ktoś przyszedł na wątek i zadeklarował 450 zł miesięcznie a Dora autorytarnie powiedziała "nie zgadzam się, zbierajcie dalej deklaracje 450 zł na tego kota". Zabieram tutaj głos nie bez powodu, bo przed laty Dora zrezygnowała z mojej (i nie tylko mojej) dalszej pomocy. Dlaczego? - bo tak postanowiła i już Tzn płać i cicho bądź!!! Poker, w Tobie tylko nadzieja, bo chyba tylko Ty chcesz uzdrowić sytuację na tym wątku i masz pomysł, jak to zrobić.2 points
-
2 points
-
2 points
-
1 point
-
Dzisiaj pożegnaliśmy ukochaną Peruszkę. Od dłuższego czasu chorowała. Cushing, niewydolność nerek i bardzo chore serduszko. Była cały czas leczona, pod opieką wetów. Niestety kilka ostatnich dni było bardzo żle. Nie była w stanie jeść, wymiotowała, widać było, że leki nie działają. Nie było już możliwości robić kroplówek, bo żyłki pękały, a skóra była jak pergamin. Ostatnie miesiące woziłam ją w wózeczku, bo bardzo chciała być z nami na spacerach, ale siły starczało na kilka minut dreptania. Wózeczek pokochała. Układała się zawinięta w kocyki i obserwowała otoczenie. Czasami jakiś większy pies podchodził się przywitać, bardzo to lubiła. Peruszeńka była chudziutka, skóra i kości mimo, że karmiłam ją kilka razy dziennie. Ostatnie dni jadła tylko suszoną pierś indyka i kaczki. Sama jej suszyłam, żeby nie była za twarda. Ciasteczka, paszteciki, gotowany indyk i gotowane jedzenie ją odrzucały. Rano byliśmy z Jackiem u weta z Peruszką. Zbadali ją i powiedzieli, że nic więcej nie da się zrobić. Oboje wiedzieliśmy, że nie pozwolimy jej się męczyć… Umarła w domu, w moich ramionach, do końca kochana bezgranicznie. Płaczemy po niej bardzo, mam wrażenie, że ktoś wyrwał mi kawał serca. Była cudowna, kochana, dobra, oddana, wierna, troskliwa, dzielna i najgrzeczniejsza. Przeżyła prawie 17 lat… Do zobaczenie najwspanialszą suniu1 point
-
Pozdrowienia znad morza!1 point
-
1 point
-
1 point
-
Źle odczytałaś moją wypowiedź. Proszę , nie siej zamętu. Nie będę kontynuowała dyskusji w takim stylu , bo nie jest życzliwy. Chciałam dobrze, a chyba narobiłam bałaganu. Nie chodzi mi o rozliczenia przez DORA , bo mam do niej zaufanie tylko o to, żeby nie trzeba było szukać na wątku ile jest do zapłaty i kto chce pomóc. DORA i tak ma dużo obowiązków, więc nie obciążajmy jej dodatkowymi. Ona potrzebuje wsparcia, a nie wojny podjazdowej. Chyba teraz napisałam zrozumiale dla wszystkich.1 point
-
Elu, Czym różni się gruczolak złośliwy i gruczolak gruczołów łojowych .Gruczolak gruczołów łojowych (adenoma) oraz zmiany o charakterze złośliwym (gruczolakorak - adenocarcinoma lub nabłoniak gruczołu łojowego - sebaceous epithelioma) u psów różnią się przede wszystkim stopniem złośliwości, tempem wzrostu oraz rokowaniem. Gruczolak jest zmianą łagodną, podczas gdy gruczolakorak jest nowotworem. Na szczęście u Gucia to nie jest gruczolakorak.1 point
-
Taki sposób w znacznym stopniu obciąży Murka niepotrzebnymi obowiązkami. Będzie musiała wyszukiwać wpłaty deklarujących pomoc (pewnie spośród wielu innych wpłat) i pisać na wątku kto ile wpłacił, żeby Nesiowata mogła napisać rozliczenie. Nie mówiąc o zwiększonej ilości wpłat na konto Murka. Łatwiej będzie Nesiowata wyłapać w swoim koncie wpłaty deklaracji dla kotów i raz na tydzień, czy dwa zrobić wspólny przelew do Murka. Myślę, że tu decydujący głos powinna mieć Murka.1 point
-
1 point
-
Bardzo przykro czyta się ostatnie wpisy. Jest Nas tutaj coraz mniej , coraz trudniej pomagać . Coraz mniej sił i możliwości. Może warto zastanowić się co jest ważne a co ważniejsze . Są różne sytuacje w życiu ale nie ma takich bez wyjścia. Szczera rozmowa może rozwiązać nawet najpoważniejsze konflikty. Zostawię to do przemyślenia ... i więcej się już na ten temat nie odezwę.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point