Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/11/26 in all areas

  1. Malince powoli ustępuje bielmo z oczka!!!
    5 points
  2. 3 points
  3. Dzięki, też mi się tak wydaje, że to antybiotyk i przeciwzapalne. Także chyba wetka nie zdiagnozowała zapalenia trzustki. W czwartek wizyta kontrolna u okulisty, oby stan oczu poprawił się i nie wymagał już leków. Przynajmniej tutaj pies by już odetchnął.
    2 points
  4. 1 point
  5. Dla Loli wpłynęło z bazarku Poker 275 zł. Pięknie z małą dziękujemy
    1 point
  6. Po raz nie wiem który dziękuję za obecność, dobre słowa.
    1 point
  7. 1 point
  8. Dziś poszła paczuszka do mdk8 i Onaa. Jutro rano prześlę rozliczenie. Jutro też wyślę do Kiyoshi, tylko mam problem z ostatnim mydelkiem. Kupiłam na szybko bazy z nieznanego mi sklepu ze względu na szybką wysyłkę i transparentna jest bardzo tłusta. Pierwszy raz mydełka "zapocily" mi sie po godzinie od zrobienia. Jutro spróbuję z inną.
    1 point
  9. To jest biały jeleń (albo daniel), który samotnie żyje tu w okolicznych lasach. Ma całkiem spore poroże i czasem przechodzi przez lokalną drogę z jednego lasu do drugiego. Niedawno jadąc samochodem zobaczyłam go idącego poboczem, jak usłyszał samochód - wszedł spokojnie do lasu. Widok naprawdę robi wrażenie. A Atos i Mały już w swoich domkach - to z ich domków fotki, zdjęcia akurat tych dwóch często dostaję Jutro strażacy przywiozą mi psa uśpionego Sedalinem ( bo podobno agresywny). Biedakowi umarł pan, został sam i nie daje do siebie podejść, sąsiedzi dokarmiający go twierdzą, że to agresywny pies, źle traktowany przez pana... trochę się boję, ale przecież trzeba dać szansę sierocie - może on tylko ze strachu nie daje do siebie podejść, albo broni swojego terenu.... Mam nadzieję, że sobie poradzę, liczę na Wasze dobre myśli
    1 point
  10. Najważniejsze, że jest pod opieką i że dostaje leki. Jakie to byłoby straszne, gdyby był dalej w schronisku i cierpiał:(
    1 point
  11. Wielkie wielkie dzięki wszystkim, ktorzy pamiętają o Wolfiku i ofiarowują mu spokój, ciepło, troskliwą opiekę - po prostu dom
    1 point
  12. Tak, Miecio jest już nasz. Po śmierci Luizki a potem Telmy obiecaliśmy dom jakiejś starszej koteczce (ze względu na nasz wiek), a stało się, jak się stało i mamy młodego, 7 miesięcznego kocurka. Od września nikt o niego nie zapytał i teraz już szkoda nam zmieniać mu miejsce. Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyjemy
    1 point
  13. Mam jeszcze jedną wiadomość odnośnie Malinki - my już jej nie oddamy. Plan był wstępnie taki, że poczekamy do operacji i jakby tego oczka nie udało się uratować i Malinka nie mogłaby znaleźć domu to mogłaby u nas zostać, ale już teraz wiem, że nie byłabym w stanie robić jej zdjęć do ogłoszeń. Te wszystkie perypetie z jej oczkami spowodowały, że bardzo się zżyliśmy z Malinką i ona z nami. Od grudnia Malinkę zapoznawałam stopniowo z moimi kotkami i już się do siebie przyzwyczaiły. Z moją Kolią bez łapki, która jest anty kocia raczej, wspólnie się brykają i zaczepiają Styczeń to ostatni miesiąc kiedy liczę hotelowanie Malinki. Potem już wszystko biorę na swoje barki. Jedynie w razie operacji będę prosić o pomoc. Zea zaoferowała też pokrycie kosztów sterylki za co bardzo dziękuję
    1 point
  14. Wczoraj dotarły karmy dla Greya do czerwca. Kupiłam suchą I pierwszy raz puszki, bo teraz nasze psy jedzą już tylko z dodatkiem puszek lub mięsa. Grey jest zabezpieczony na razie finansowo, więc pozwoliłam sobie z tych środków kupić mokrą karmę i odciążyć nasz budżet. Połowa psów ze względu na wiek czy choroby musi dostawać mokrą karmę, więc trudno, żeby reszta stała i śliniła się. Stąd nasza decyzja, że wszystkim przygotowujemy posiłki. Tu nasz przystojniak z psiapsi Elzą. W tle widać wybuchniętą zabawkę, ale oczywiście tego nie mogło zrobić żadne z nich Odkąd Luna oślepła i mało się porusza, Grey zakumplowal się właśnie z Grzybkami. Wcześniej byli wszedzie w czwórkę, ale chyba czują, że Luna jest chora, bo żadne z trojga nie naklania jej nawet do zabawy. Teraz więc Grey ma swoje młode diablęta i trzeba przyznać, że uczy ich nie zawsze fajnych rzeczy.
    1 point
×
×
  • Create New...