Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/09/26 in all areas

  1. Wybierasz Agatko same Perełki. Trudne, może nawet mało adopcyjne, ale wspaniałe, pełne godności. Taki jets Wolf i taki jest Sami
    2 points
  2. Wielkie wielkie dzięki wszystkim, ktorzy pamiętają o Wolfiku i ofiarowują mu spokój, ciepło, troskliwą opiekę - po prostu dom
    2 points
  3. Weekend upłynął nam spokojnie i leniwie Gajulka dostaje nowe leki i czekamy na kolejne badania. Apetyt dopisuje, mordka rozdarta co napawa nas optymizmem. A dobry humor możecie zobaczyć na zdjęciach.
    2 points
  4. faktycznie, pozazdroscic dobrego samopoczucia
    1 point
  5. Elu, czasem zaglądam, podczytuję, ale z pisaniem gorzej. A i ostatnie dwa lata dały popalić, 2024 powódź i cały parter i podwórko do generalnego remontu, w 2025 wypadek, mama mocno podupadła na zdrowiu i przestała chodzić, eM mi się o mało nie przekręcił na covida. Mam nadzieję że ten rok będzie lepszy. Pozdrawiam. Wiosna idzie pomalutku
    1 point
  6. Dostałam PW od Aska7. Tolu bardzo proszę, przekaż moje wpłaty na Zewa, te które już są mu niepotrzebne, na jakiegoś innego psa pod opieka Aska7. Więcej już wpłacać na Zewa nie będę.
    1 point
  7. Wpłynęło 195 zł od Poker - DZIĘKUJĘ! Nasza podopieczna Nesia ma się doskonale Po sterylizacji prawie nie ma śladu, dziś jeszcze dostanie zastrzyk z antybiotyku. To 6 dzień po operacji. Apetyt ma wilczy, wszystko wg niej nadaje się do jedzenia, nawet rozsypane ziarno spod karmnika. A i do karmnika próbowała się wspiąć.... Mam nadzieję, że tan pan Kuba, co dał dt łaciatej Loli pomoże także ogłaszać Nesię. Mówił, że ma dużo znajomych na tiktoku i fb, więc... Teraz, skoro Nesia poznała dom, ciepełko, nie ma mowy o wydaniu jej na wieś do gospodarstwa.
    1 point
  8. Jak coś to wrzuciłam info o Muszce na FB, telefon podałam do Isabel. Za parę dni dodam też Kitkę, Chinkę, Ozorka i Mrozika.
    1 point
  9. Kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
    1 point
  10. Dziękuję bardzo za kolejne wpłaty! - Bakusiowa - 40zł - 26.01. - Elisabeta - 200zł - 27.01 - dorcia2 - 40zł - 29.01 - Olena84 - 200zł - 31.01 - Nesiowata - 15zł - 02.02 - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 32,50zł - 02.02 - mama Oleny84 - 100zł - 02.02 - Radek - 20zł - 03.02 - LupusNord - 40zł - 04.02
    1 point
×
×
  • Create New...