Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/31/26 in all areas
-
Tak, Miecio jest już nasz. Po śmierci Luizki a potem Telmy obiecaliśmy dom jakiejś starszej koteczce (ze względu na nasz wiek), a stało się, jak się stało i mamy młodego, 7 miesięcznego kocurka. Od września nikt o niego nie zapytał i teraz już szkoda nam zmieniać mu miejsce. Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyjemy6 points
-
4 points
-
Witam sobotnich Gości ! Miłego weekendu życzę3 points
-
3 points
-
Ogłosiłam wczoraj Nesię na olx z wyróżnienaimi na maxa. Nesia wyskakuje z kojca juz bez smyczy, robi ze 3 okrążenia placu, jak chart wyścigowy!, potem przypada do nóg na pogłaskanie, potem kolejne okrążenia i spokojne węszenie, załatwianie psich spraw i myk, do kojca. Za michę da się pokroić. Mam wrażenie, ze ciągle na spacerze szuka czegoś do zjedzenia, nawet wspina się do karmnika dla ptaków, bo może coś tak się jednak znajdzie. Jest bardzo uległa, nadal prawie pełznie na wołanie, liże po rękach, rozdaje buziaki. Jest urocza! Na razie spacerki osobne z moimi 3 rezydentkami - nie to, że coś do siebie mają, ale bardzo energiczna Nesia nie podoba się starszej damulce Igusi, Bezia też czasem na nią warknie. Za młoda, za wesoła, za szybka!... Na środę umówiona sterylizacja u naszej dr Magdy, w Makowie na koszt gminy oczywiście. Poza tym Nesia jest na naszym utrzymaniu. Zobaczymy, co powie psina na 30min w samochodzie, bo to my musimy ją zawieść. Potem trafi do kuchni na dobę. Sprawdzimy tym samym pannę na koty.2 points
-
Pożyjecie jeszcze długie długie lata, bo jesteście potrzebni. Mieciowi też2 points
-
Pożyjecie. Miał chłopak w nieszczęściu wielkie szczęście. Wy w sumie też. Sisi księżniczka. Zrobiłam ogłoszenie z imieniem Alis, na razie bez wyróżnienia, na Katowice. https://www.olx.pl/d/oferta/alis-cud-urody-koteczka-czeka-na-ciebie-CID103-ID19egr9.html?bs=olx_pro_listing2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Byliśmy dziś na kontroli u kardiologa. Sprawy się z lekka skomplikowały Stan serduszka się pogorszył i musimy dodać nowe leki. Problem w tym, że nie są obojętne dla organizmu. Jutro rozpoczynamy podawanie, a po dwóch tygodniach będziemy musieli iść na badanie krwi, żeby sprawdzić czy wszystko OK. Przesunie to nam badanie w kierunku cushinga, a mi przysporzy kolejnych dni w nerwach. Trzymajcie proszę kciuki za Gajulca. Na szczęście mała mordka nic sobie nie robi ze stanu zdrowia i pychol cały czas zadowolony2 points
-
1 point
-
CIOCIA GUCIOWA MY CHADZAMY Z PSINKAMI W PODWÓJNYCH UBRANKACH.. I JENO NA TROSZECZKĘ.... O MATUNIU A TE WSYĆKIE BIDY....1 point
-
Malutkiej sytuację finansową wyjaśniam: Niektóre osoby przestały wpłacać, no zdarza się. I tak brakowało deklaracji, jedzie sunia dzięki poduszce wpłat jednorazowych/bazarków/bonusów. Weterynarze masę rzeczy robią za darmo. Viola też. Ja też od siebie daję, co mogę. Nie zawsze widać. Opieka podstawowa w Hoteliku to 700zł miesięcznie (wcześniej było 800). W tej chwili regularne wpłaty stałe mamy takie: 20zł - Seramarias 10zł - Nesiowata 10zł - Jo37 20zł - Pani Irena z Katowic 25zł - Besia11 10zł - Isiak 40zł - Aldrumka od lutego na ZEA - Tola potwierdzi 20zł - Jankamałpa 50zł - Koja 20zł - Nina65 10zł - b-b 150zł - Anna G-R od styczna na ZEA - Tola potwierdzi 50zł - Monika z Katowic 20zł - Grażka 123 _________________________________________________________ 455zł miesięcznie to daje.1 point
-
1 point
-
A mnie wyprowadzili lajki. Nie ma ani jednego. A raczej uprowadzili...1 point
-
I na tym polega wyższość kotów nad psami1 point
-
1 point
-
Ja dysponuję tylko balkonem. Chyba się nie nada W taki mróz to chyba nawet kur się nie wyprowadza O, mój ulubiony miś. Nie miałem zamiaru nikogo wprowadzać w błąd1 point
-
Jest ciasto, jest herbata. Można zajrzeć na Dogo.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
I doleciała. Miodek, krówki i cała fura słodkości , dziękuję1 point
-
podesłałam ten zakończony kram link w pw i wstawiam tutaj , o dziwo nie zanika :1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ojoj, ale pyszności. U mnie też OK jest.1 point
-
Tolu, czy dobrze zrozumiałam , że Miecio ma u Was DS? Myślę, że decyzja bardzo dobra dla wszystkich. Gratulacje.1 point
-
Wszelkiego dobruśkiego Wam Spokojnej nocy1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Kitka i Chinka szukają domków. Chinka w końcu dostała rujki... Kitka to pieszczoch, który się sam pakuje na kolana, Chinka jest mniej wylewna, kolanka i rączki ją jakoś nie przyciągają, ale samo głaskanie bardzo lubi, mruczy i się łasi. Na zdjęciach pojawia się Aksamitka, która jest z nimi zżyta, więc kicie mogą jechać do domu w dowolnym dwupaku, a nawet trzypaku1 point
-
1 point
-
Noga mi jeszcze dokucza, a wizyta u ortopedy dopiero 6 lutego. Jednak nie przeszkodziło to nam wybrać się na troszkę nad morze Nie byłem zbytnio mobilny, ale w lesie z Gajulką potuptaliśmy I nawet nad morzem byliśmy Na kwaterze humor również dopisywał Iguś oczywiście też był z nami 28 stycznia idziemy z Gajulcem na kontrolę do kardiologa i pewnie wtedy będziemy umawiać małą mordkę na badania w kierunku cushinga. Bardzo prosimy o kciuki.1 point