Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/30/26 in all areas

  1. Chciałabym podzielic sie dobrem, które otrzymuję od dłuższego czasu. Wprawdzie nie wiem ile jeszcze czasu Rafał będzie wspierał nasze psiaki, ale w tym miesiącu jeszcze tak:) Dlatego prześlę Ci Agatko od Rafała 100 zl dla Samiego. On w tej chwili będzie potrzebował funduszy na diagnostyke i leczenie.
    4 points
  2. Miecio, znaleziony z siostrą pod Biedronką w Zamosciu, niestety nikomu nie spodobał się jak dotąd i zostaje z nami. Siostra zamieszkała w Warszawie w listopadzie.
    2 points
  3. Ja to wiem kiedy wpaść na bazarek, kolacyjka jak nic, jeszcze bajeczka i będzie swojsko
    2 points
  4. Lekka kolacja. Roladki z tortilli. Przynajmniej wiosenne na talerzu. Kto chce się częstuje. Kto bardzo głodny- to musi jeszcze czymś uzupełnić
    2 points
  5. Zaglądam, proszę tradycyjnie cegiełkę za dyszkę. Pozdrawiam
    2 points
  6. Kitka i Chinka szukają domków. Chinka w końcu dostała rujki... Kitka to pieszczoch, który się sam pakuje na kolana, Chinka jest mniej wylewna, kolanka i rączki ją jakoś nie przyciągają, ale samo głaskanie bardzo lubi, mruczy i się łasi. Na zdjęciach pojawia się Aksamitka, która jest z nimi zżyta, więc kicie mogą jechać do domu w dowolnym dwupaku, a nawet trzypaku
    2 points
  7. 2 points
  8. A tutaj znalazłam jeszcze jedną fotkę,jak Sami łazi po ulicach Szczebrzeszyna,przechodząc na drugą stronę,przez bardzo ruchliwą ulicę ,,nie zważając na nic. Także teraz łza się kręci w oku jak oglądam te fotki i wiem,ze jest zaopiekowany.
    2 points
  9. Też nie wiedziałam, czy mi się uda. Ale chyba widać i słychać
    1 point
  10. 1 point
  11. Aksamitka prosi o domek... rozleniwiła się kobitka, kociaków ostatnio małych nie ma, nie ma kto ją rozruszać i się zrobiła z niej mała beczułka
    1 point
  12. 1 point
  13. Dokładnie 100 lat. Dobrze wrócić do tego grona.
    1 point
  14. Mam jeszcze jedną wiadomość odnośnie Malinki - my już jej nie oddamy. Plan był wstępnie taki, że poczekamy do operacji i jakby tego oczka nie udało się uratować i Malinka nie mogłaby znaleźć domu to mogłaby u nas zostać, ale już teraz wiem, że nie byłabym w stanie robić jej zdjęć do ogłoszeń. Te wszystkie perypetie z jej oczkami spowodowały, że bardzo się zżyliśmy z Malinką i ona z nami. Od grudnia Malinkę zapoznawałam stopniowo z moimi kotkami i już się do siebie przyzwyczaiły. Z moją Kolią bez łapki, która jest anty kocia raczej, wspólnie się brykają i zaczepiają Styczeń to ostatni miesiąc kiedy liczę hotelowanie Malinki. Potem już wszystko biorę na swoje barki. Jedynie w razie operacji będę prosić o pomoc. Zea zaoferowała też pokrycie kosztów sterylki za co bardzo dziękuję
    1 point
  15. Tosia i Zosia mają swój domek. Nie obyło się bez problemów ale pan dał radę
    1 point
  16. Krecik ma się dobrze. Przed samymi świętami miał robione badanie krwi i USG, bo zaczął wymiotować. Na szczęście to tylko była jakaś niestrawność i po dobie mu przeszło. Został w grudniu zaszczepiony wirusówka Versican Plus DHPPI - koszt 30 zł. Własnie zorientowałam się, ze miał tu jeszcze srodki, a ja nie rozliczałam zakupu karm, badania czy wizyty wet.
    1 point
×
×
  • Create New...