Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/18/26 in all areas

  1. dzień dobry, nie umiem jakoś teraz na dogo wrzucać zdjęć bezpośrednio z kompa wiec przepraszam z góry za wielkość Przed świętami udało mi się z pomocą kolegi sprzedać parę własnoręcznie zrobionych wianków, chciałabym przeznaczyć część dochodu dla Frezji. Proszę nr konta
    2 points
  2. Jak zwykle dziękujemy za kciuki. Badanie w kierunku Cushinga przesunie się nam na po 26. W tygodniu, w którym mamy też kardiologa. Mam nadzieję, że terminy będą. Kolano mi się zepsuło i nie dałbym rady pójść z Gajulką. W związku z brakiem sprawnego kolana nie mamy ciekawych spacerków, dopiero przyszły tydzień przyniesie zmianę (pod warunkiem, że kolano będzie się lepiej sprawowało). Za to teraz z małą mordką chodzimy w ortezach Gajulka i Iguś pozdrawiają
    2 points
  3. Agatko deklaruję 30,00 zł miesięcznie. Wiem, że to niewiele, ale więcej nie dam rady Jak siły mi na to pozwolą, zrobię dla niego bazarek.
    2 points
  4. Wpłaty dla Dudusia na konto ZEA: 50 zł - jaguska 07.01. 10 zł - Nesiowata 07.01. 45 zł - Mazowszanka40 09.01. 50 zł - Grażka123 09.01. 50 zł - koja 12.01. 100 zł - agat21 12.01.
    1 point
  5. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 70 zł - Keyuta 05.01. 10 zł - Nesiowata 07.01. 50 zł - helli 07.01. 30 zł - Mazowszanka40 09.01. 30 zł - siostra elficzkowej 09.01. 50 zł - Limonka80 12.01. 50 zł - elik 12.01. 10 zł - nina65 12.01. 40 zł - Aldrumka 13.01. 200 zł - agat21 13.01. 50 zł - Livka 16.01.
    1 point
  6. Margo (Admin) mówi, że świruje filtr antyspamowy, więc może być różnie. Ja linki wstawiam tylko przez kod <> i to filtr akceptuje.
    1 point
  7. Dora podaj mi proszę nr konta, podeślę grosik dla kotków. Przed świętami udało mi się sprzedać kilka wianków chciałam dać kotełkom część utargu no ale zobaczyłam wątek tego pieska z jaskra i muszę rozdzielić dochód, więc chociaż 50 zł dam na parę puszeczek.
    1 point
  8. Przed świętami udało mi się sprzedać z pomocą kolegi trochę własnoręcznie zrobionych wianków 150 zł przekażę dla psiaka. Agatko podaj nr konta od razu zrobię przelew.
    1 point
  9. Pani Marta przesłała mi filmik, jak obie sunie się bawią koło domu. Teren ogrodzili dawniej, bo przychodziły zwierzaki z lasu i drogi ...
    1 point
  10. Założyłam wątek Vegasowi. Próbuję coś robić w jego sprawie. Wątek oczywiście na razie nie jest widoczny, bo musi być zatwierdzony przez admina. Dlatego tylko króciutko tu napiszę, że jest dla niego miejsce, ale potrzeba deklaracji. Nie utrzymam go sama. Na początek zrobię bazarek imienny, żeby na początek nowej drogi (mocno w to wierzę, że się uda) miał nowe imię.
    1 point
  11. Nikt jej nie szuka Przybłąkała się do ludzi mieszkających w lesie - starej gajówki, którą kupiło małżeństwo z Warszawy. I to oni szukali dla psa pomocy, w niedzielę 12 stycznia. W poniedziałek nasza gmina odłowiła sunię, ale państwo o niej nie zapomnieli. Dziś się umówiliśmy przy gminnych kojcach na wyprowadzenie suni i zrobienie zdjęć do ogłoszeń. I... skończyło się na tym, ze zabrali Lalę (tak ją sobie nazwali....) do domku Na razie na tymczas, bo mają swoją dużą suczkę i dwa koty, i często wracają do Warszawy. Ano, zobaczymy, co czas pokaże
    1 point
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł , synowi b-b za wpłatę 50 zł, Ellig za wpłatę 30 zł na styczeń dla Brawurki. Ja swoją stała styczniową 30 zł też wpłaciłam:) Wstrząsnęła mną kilka dni temu śmierć małej starszej sunieczki, znalezionej i zamarzającej przy torach kolejowych:( Dwa dni zamarzała tam i w końcu przyszła pomoc - niestety za późno. Jej płacz będzie mnie prześladował jeszcze długo. Pomyślałam o tym, jak martwimy się, że Brawurka nie ma swojego domu. Wobec dramatu tej staruszki to naprawdę nie powinno spędzać nam snu z powiek. Brawurka jest bezpieczna, ma opiekę, ludzi i zwierzaki wokół siebie. Nie ma domu, ale przecież ona o tym nie wie. W hoteliku jest u siebie, czuje się kochana, akceptowana. Choćby nigdy miała nie znaleźć swojego domu, jestem szczęśliwa, że zabrałyśmy ją i pozostałe 3 psy z tego potwornego kojca. Tam na pewno dawno by już nie żyła. Bajka żyłaby też krócej i cierpiałaby. Jakkolwiek skończy się historia Brawurki - jest jej dobrze w tej chwili i to się liczy najbardziej. Nie każda szczęśliwa historia kończy się znalezieniem super domu. Choć oczywiście nie poddajemy się i nadal szukamy, w naszych głowach gdzieś tam prześwituje myśl, że może pozostać u Violi na zawsze. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczne Wam - darczyńcom, dzięki którym ta pomoc byla możliwa
    1 point
×
×
  • Create New...