Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/04/26 in all areas
-
Kończy się ten rok. Ponieważ wątek Gucia nie działa a to piesek z zamojskiego schroniska to chciałam tutaj bardzo podziękować Wam Wszystkim za wsparcie i pomoc dla nas - dla mojego Gucia i dla mnie , w tym bardzo ciężkim czasie. Z całego serca Wam dziękuję .2 points
-
1 point
-
Jestem <3 I choć Bonusek już za TM, to pamięć o nim i ten wątek wciąż żyje1 point
-
Witam serdecznie w tym Nowym Roku , cegiełkę za 30 zł proszę .1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
W niedzielę też można kupować.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Tak, to chyba najgorsze że lękliwa, ale może to kwestia czasu. Trzeba być dobrej myśli, bo może akurat coś się zdarzy dobrego. Najważniejsze dla niej, że ma pełna miskę, ciepła budę i bezpieczeństwo i tym trzeba sie pocieszać. I wygląda zdrowo. Mnie tez czeka wkrótce ogłaszanie Grzybka i Elzy i ona też taka do obcych płochliwa. Do tego wątpię czy uda się znaleźć jeden dom dla obojga, a są niesamowicie zżyci ze sobą. Rozdzielenie ich byłoby dla nich straszne. Nesca choć trafiła Wam się jedna1 point
-
Moje różowe wpisy z 2023 roku też są odblokowane. Chyba cuda...1 point
-
Wieczorem wczoraj sprawdzałam - jeszcze nie było. Moje różowe wpisy też się ukazały.1 point
-
Bardzo się cieszę. To jednak kawał życia Bonusa. Napisałam już do mari23, że może już dostać się na jego wątek.1 point
-
Hurraaa chyba odblokowali wątek Bonusa1 point
-
I to bardzo. Tylko czasem, w głębokim śniegu, orteza spada i trzeba szukać Badania możemy zrobić albo w lecznicy koło nas i później z wynikami do lecznicy, której Gajulka często bywa, albo w lecznicy u naszej pani doktor. Byliśmy dziś zapytać koło nas i takie badanie to całodzienna głodówka dla małej mordki i trzy wizyty na pobranie krwi Żeby trzy razy nie jeździć przez całe miasto zapiszemy Gajulca u nas. Pewnie będziemy umawiać dopiero po 6 stycznia. Się troszkę podenerwujemy1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników! Niech ten czas będzie pełen spokoju i dobrej energii.1 point
-
Biedna suńka z powodu durnych ludzi. O z nią będzie? Ile ZEA mogłaby płacić za nią miesięcznie? Deklaruje 100 zł miesięcznie i bazarki.1 point
-
1 point
-
Biedne kocurki, skrzywdzone przez nieodpowiedzialnych ludzi.1 point
-
1 point