Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/04/26 in all areas

  1. 2 points
  2. Kończy się ten rok. Ponieważ wątek Gucia nie działa a to piesek z zamojskiego schroniska to chciałam tutaj bardzo podziękować Wam Wszystkim za wsparcie i pomoc dla nas - dla mojego Gucia i dla mnie , w tym bardzo ciężkim czasie. Z całego serca Wam dziękuję .
    2 points
  3. Jakoś ten obrazek bardzo za serce chwyta.
    1 point
  4. Jestem <3 I choć Bonusek już za TM, to pamięć o nim i ten wątek wciąż żyje
    1 point
  5. Witam serdecznie w tym Nowym Roku , cegiełkę za 30 zł proszę .
    1 point
  6. Zmieniłam ogłoszenia Brawurki na Lento, OLX / wyróżniłam do 19 lutego/, Facebooku.
    1 point
  7. Wpłaty dla Dudusia na konto ZEA: 50 zł - koja 08.12. 50 zł - jaguska 11.12. 60zł - Iwona z Sosnowca 29.12. 30 zł - feryenne 02.01.26
    1 point
  8. A mi cały czas lajki nie chcą wrócić.
    1 point
  9. 1 point
  10. Tak, to chyba najgorsze że lękliwa, ale może to kwestia czasu. Trzeba być dobrej myśli, bo może akurat coś się zdarzy dobrego. Najważniejsze dla niej, że ma pełna miskę, ciepła budę i bezpieczeństwo i tym trzeba sie pocieszać. I wygląda zdrowo. Mnie tez czeka wkrótce ogłaszanie Grzybka i Elzy i ona też taka do obcych płochliwa. Do tego wątpię czy uda się znaleźć jeden dom dla obojga, a są niesamowicie zżyci ze sobą. Rozdzielenie ich byłoby dla nich straszne. Nesca choć trafiła Wam się jedna
    1 point
  11. 1 point
  12. Wieczorem wczoraj sprawdzałam - jeszcze nie było. Moje różowe wpisy też się ukazały.
    1 point
  13. Bardzo się cieszę. To jednak kawał życia Bonusa. Napisałam już do mari23, że może już dostać się na jego wątek.
    1 point
  14. I to bardzo. Tylko czasem, w głębokim śniegu, orteza spada i trzeba szukać Badania możemy zrobić albo w lecznicy koło nas i później z wynikami do lecznicy, której Gajulka często bywa, albo w lecznicy u naszej pani doktor. Byliśmy dziś zapytać koło nas i takie badanie to całodzienna głodówka dla małej mordki i trzy wizyty na pobranie krwi Żeby trzy razy nie jeździć przez całe miasto zapiszemy Gajulca u nas. Pewnie będziemy umawiać dopiero po 6 stycznia. Się troszkę podenerwujemy
    1 point
  15. Bardzo dziękujemy. Od czasu, gdy spadło dużo śniegu Gajulka nam odmłodniała. Włazi w śnieg tak głęboki, że tylko głowę widać, tarza się i jest na spacerkach zawsze uśmiechnięta
    1 point
  16. 1 point
  17. Już po świętach, ale na Nowy 2026 Rok składam Wam życzenia - wszystkiego, co najlepsze: spełnienia marzeń, zwłaszcza tych o domkach dla psiaków i kociaków, sił, cierpliwości i zdrowia, wielu powodów do radości, życzliwych ludzi wokół i dobrych, szczęśliwych 365 dni
    1 point
  18. Wikary coraz bardziej starzeje się, posiwiał, ale i tak dobrze trzyma sie jak na psa w swoim wieku. Jak każdy staruszek woli ciepło i wygodę i kiedy pozostałe cieszą się dniem bez mrozu i szalonego wiatru, to on siedzi na wprost drzwi, żeby pierwszym byc w domu
    1 point
  19. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników! Niech ten czas będzie pełen spokoju i dobrej energii.
    1 point
  20. Biedna suńka z powodu durnych ludzi. O z nią będzie? Ile ZEA mogłaby płacić za nią miesięcznie? Deklaruje 100 zł miesięcznie i bazarki.
    1 point
  21. Świetnie, że już będą w swoim domku. Śliczne są,
    1 point
  22. Biedne kocurki, skrzywdzone przez nieodpowiedzialnych ludzi.
    1 point
×
×
  • Create New...