Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/31/25 in all areas

  1. I moje ulubione - zdjęcie pod tytułem ,,Lola i inne pyszczki ''
    2 points
  2. 2 points
  3. Ja deklaruję miesięcznie 30 zł dla LOLI. Wskazaną kwotę będę przesyłać od stycznia 2026 r. bezpośrednio na konto krakowskiego dt. Znam i odwiedzam to wspaniałe dt od wielu lat. I Lolę też widziałam - ona tam jest bezpieczna i szczęśliwa.
    2 points
  4. Miluś jest chyba rekordzistą jeżeli chodzi o wiek. Życzę mu i mari dużo sił, jemu żeby jeszcze pożył, a mari, żeby dała radę podołać opiece nad nim.
    2 points
  5. PANI Liliana O .♡ WUJENEK TAJEMNICZY ♡ OLENA84♡ ROZI♡ RADEK ♡ NESIA ♡ BESIA11♡ MARIUSZPP ♡ ALDRUMKA♡ PAN ANTONI O.♡ Z SERCA CAŁEGO DLA WAS SZCZĘŚLiWEGO NOWEGO ROKU NIECHAJ NADEJDZIE LEPSZE
    1 point
  6. Dziękujemy Nadziejko. Konsultowaliśmy wyniki Gajulca z naszą panią doktor. Trochę nam się wyniki rozjechały W styczniu czeka nas nie tylko kardiolog, ale i badania w kierunku cushinga. Stresująco zakończył nam się rok. Na pocieszenie to Gajulka cały czas w dobrej formie, humor jest i apetyt też dopisuje Wszystkim zaglądającym mała mordka życzy dobrego nowego roku
    1 point
  7. Koniec i początek, 2025 odchodzi, na 2026 czekamy z nadzieją na lepsze, lub choćby nie gorsze jak 2025 i niech się nam wszystkim spełni. Czas mi się skurczył i ciągle mnie goni, już ledwo zipię Ledwo zamknęliśmy popowodziowe remonty, to mama tak podupadła na zdrowiu, że przestała chodzić, POCHP zajęło już tyle płuc, że nawet rozmowa ją męczy, co chwilę karetka. Niestety do szpitala nie chce iść, kategorycznie odmawia. A ja jak bilardowa kula, obijam się między domem, mamą, lekarzami. U Mimi constans, jak było tak jest, tylko ja i dłuuugo nic, później mój brat i koniec. Ostatni jej wyskok to pogryzienie eMa, z Mimi nie ma żartów. Córki partner (Amerykanin), jak zobaczył Mimi (w święta), to stwierdził, że to nie jest pies tylko kojot, całkiem poważnie, myślałam że się popłaczę ze śmiechu. Kochani, wszystkiego dobrego na kolejne 365 dni. Szczęśliwego Nowego Roku!
    1 point
  8. Nowy rok 2026 nadchodzi, niech obdarzy Was zdrowiem, spokojem, nadzieją, dobrem i radością .
    1 point
  9. Info o Maurycym. Złapany został na wychodzeniu przez psie drzwiczki, a więc trochę mu zeszło na myśleniu, ale myślał, myślał i wymyślił do czego mu to ludzie zamontowali . W misce widać ryżyk ( jakby ktoś się zastanawiał), bo się powybierało całe mięsko - już nie jest tak jak wcześniej, że miska po kolacji stoi pusta, przejadł się misiu i co mięskiem nie jest, jest już be "
    1 point
  10. SZcZĘŚCIA SPOKOJU SZCzĘŚCIA CODZIENNEGO DOBRUŚKIEGO ZASYŁAM DLA RADECZKOWA CAŁEGO ZDROWEGO ROKU 2026 go
    1 point
  11. Nie wklei się link, więc wejdź na stronę ervegan.com i tam wyszukaj wegańskiego tatara. Prosty i tani, mój TZ, który wiele lat temu był fanem tego dania w wersji "cruelty-full" bardzo go lubi i nie może się nadziwić, że tak fajnie może smakować wersja "cruelty-free".
    1 point
  12. Sałatka zawsze na czasie i zawsze smaczna. Też uwielbiam. A ja na wieczór u znajomych będę robić wegańskiego tatara Poproszę jeszcze nr 7 za 10 zł i numer 10 kt
    1 point
  13. U mnie nie ma chwili spokoju:( Wczoraj Asia była na interwencji,na moją prosbę. Nie będę opisywała całej akcji. Psiak mały,właściwie szczeniak 5 miesięczny,bity przez kobietę, Na szczęście zdecydowała się go oddać,więc szukamy domu. Gdybyście wiedziały kto chce adoptować tego malucha proszę dajcie znać. W tej chwili waży ok.5kg. Zdjęcie do ogłoszenia.
    1 point
  14. RAZEM Z KRAMIKU 180 zl BATONIK MAURYCY CEGIeŁKI 108 zl plus za fanty 3 zl 50 gr razem 111 zl 50 gr KLAUSiK CEGiEŁKI 65 zl plus za fanty 3 zl 50 gr razem 68 zl 50 gr
    1 point
  15. Spokojnej nocy właśnie skończyłam czarować salatke jarzynowa wielki ooogromny garneczek i do tego barszczyk czerwony ugotowałam i uszka mniamuśne
    1 point
  16. Małe postępy Amelki są takie, że jak się chowa pod koc (robi to już bardzo rzadko, ale jednak odkurzacz to nadal straszna rzecz i trzeba się schować) i ją głaskam przez ten koc, to już nie syczy i wierci się próbując tego unikać. Przy podawaniu mokrego jedzonka podchodzi jak normalny kot, dosłownie do ręki, dotyka mnie często, wącha, ale jak próbuję ją nawet delikatnie pomiziać choćby po boku (zdarzyło mi się to odruchowo, bo tak po prostu podeszła), to syczy. Ale już nie ma tej paniki co kiedyś, że od razu uciekała w drugi kąt pokoju.
    1 point
  17. Na moim osiedlu mieszka sunia, pamiętająca mojego pierwszego malamuta Barusia [*] Ma 21 lat. Jak na taką babunię to jest żwawa i z entuzjazmem wita mojego aktualnego, czyli trzeciego malamutka. Abi jest baaaardzo podobna do Milusia Milusiu, zdrówka Tobie mari też. I dużo siły. I WIELKIE podziękowania za opiekę nad seniorkiem
    1 point
  18. Miluś nie ma już biegunki, dzisiaj znów dostał leki i kroplówkę....jutro znów mamy być w gabinecie, bo stan Milusia jest bardzo poważny...
    1 point
  19. Bardzo dziękuję Renatko za piękne życzenia Już po Świętach więc życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zdrowia szczęścia i spełnienia marzeń.
    1 point
  20. Zapisuję sobie wątek. Jestem bardzo ciekawa dalszych losów Maurycego Batona Mam nadzieję, że się chłopak otworzy.
    1 point
  21. Kofik pozdrawia Nie wiem czy pamiętacie/nie mogę znalezć wątku/ Porzucony,samotny,zrezygnowany,dokarmiałam,ale wiedzialam,ze to nie rozwiązanie. Było już zimno,to chyba był pazdziernik,Kofik trafił do hoteliku pod Lublinem,potem znalazł dom Jestem w kontakcie z opiekunami
    1 point
  22. Mimo tych wszystkich nieszczęść życzę pogody ducha na te Święta i niech one przyniosą upragniony spokój.
    1 point
  23. Witam Was bardzo serdecznie. Bardzo się cieszę, że jesteście z Dudusiem, że trwacie przy nim, chociaż mnie praktycznie nie ma na dogo. A nie ma mnie, bo od roku prześladuje mnie, moją rodzinę, pech. W ubiegłym roku przed Świętami Bożego Narodzenia ja miałam operację, teraz na operację czeka mąż. Ma ją mieć 30.12. Ciężko mi to znieść. Miałam nadzieję, że powróci zdrowie i normalne życie. No chyba jednak trzeba jeszcze na to poczekać. Tymczasem odnajduję radość w "moich" psiaka. Bardzo się cieszę, że mają wiernych Ofiarodawców, dzięki którym mają dobre, bezpieczne życie. Ogromnie Wam za to dziękuję.
    1 point
×
×
  • Create New...