Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/27/25 in all areas

  1. Kofik pozdrawia Nie wiem czy pamiętacie/nie mogę znalezć wątku/ Porzucony,samotny,zrezygnowany,dokarmiałam,ale wiedzialam,ze to nie rozwiązanie. Było już zimno,to chyba był pazdziernik,Kofik trafił do hoteliku pod Lublinem,potem znalazł dom Jestem w kontakcie z opiekunami
    4 points
  2. To ja pokryję drugą połowę za miesiąc. Proszę o podanie nr konta. Ile lat ma Lola?
    1 point
  3. Ciężko teraz po latach dojść „co i jak”, także bardzo dziękuję za pokierowanie. Widzę, że Lola jest teraz w potrzebie, więc chętnie pokryję jej pół miesiąca w hoteliku, mam nadzieję, że to pozwoli kupić trochę czasu, żeby znaleźć jakieś rozwiązanie. Myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Byłabym wdzięczna za dane do przelewu na priv albo dane kontaktowe do hoteliku, żebym mogła poprosić o dane do przelewu. Przeleję 175 PLN.
    1 point
  4. Jestem osobą której przekazano informację o tym, iż Lola nie będzie już utrzymywana przez dotychczasowego opiekuna. Kilka razy zabierałam się by napisać o sytuacji suni. Za pierwszym razem tuż po otrzymaniu informacji o tym, iż podjęta została decyzję o zaprzestaniu przekazywania środków na jej utrzymanie, jednak wykasowałam wpis, gdyż to co napisałam (choć było to dokładnie to, co myślałam i dalej myślę o sposobie załatwienia tej sprawy) to jednak ze względu na fakt, że Basia darzyła Figunię szacunkiem i sympatią, uznałam że zatrzymam swoją opinię dla siebie. O istnieniu Loli dowiedziałam się około roku po śmierci Basi, gdy zostałam poproszona o pośrednictwo w przekazywaniu pieniędzy do DT w którym przebywa Lola, ze względu na trudności w kontakcie pomiędzy DT a opiekunką Loli. Pośredniczyłam w przekazywaniu opłat, z pieniędzy zebranych po śmierci Basi regulowałam opłaty za szczepienia i leczenie Loli. Nie miałam żadnych problemów z kontaktem z P. Ewą z DT, choć nie znałyśmy się wcześniej. Cena za pobyt Loli w DT wynosi 12 zł /doba - chyba najniższa z możliwych, a mimo to zaczęły pojawiać się sygnały świadczące o planach zaprzestania przekazywania wpłat utrzymanie Loli, sugestie że Lola powinna już dawno znaleźć dom, pretensje do DT że Lola robi zbyt małe postępy. W końcu otrzymałam wiadomość że ostatnia wpłata za pobyt Loli wpłynie w grudniu i tyle. Co mnie tak zbulwersowało ? Sposób załatwienia sprawy, przekonanie że poinformowanie kogoś o swojej decyzji zwalnia od odpowiedzialności której się podjęło. Po śmierci Basi pozostało w kilku miejscach kilka psów (spoza dogo) które wyciągnęła ze schronu i sama opłacała, a o których wiedziałam, i gdy Jej zabrakło wspierałam finansowo do ich adopcji albo śmierci. To były sieroty po Basi. Jednak Lola nie jest sierotą po Basi, decyzja o wyciągnięciu suni ze schroniska i zapewnieniu jej utrzymania była podjęta świadomie przez dorosłą osobę i poinformowanie o tym, że zostawia się psa na pastwę losu i uznanie tego za wystarczające tak mnie oburza.
    1 point
  5. Bardzo dziękuję @Martello za bazarkowe wsparcie Sabinki zapłaciłam za hotelik październik i listopad - wszystko odnotowane na pierwszej stronie
    1 point
  6. Z piekla do domu Ratujemy psy i koty z Turcji,, taki tytul i różne zrzutki też działaja dla tych umęczonych istot które zdołają te dobredusze odważne zabrac .... hańba i śmierc w męczarniach-to sie turkom należy w meczarniach tak starsznychjak oni zadaja tym wszytkim niewinnym istotom psiny są i małe i malusie i wielkie tez
    1 point
  7. Dziękuję za odwiedziny w ten świąteczny czas. Dla mnie dużo wspomnień było ostatnio, bo przypominajka zdjęć z chmury pokazywała mi świąteczne zdjęcia z pożegnanymi psiakami
    1 point
  8. Dorobiłam druga lawendową świeczkę i jeszcze są gotowe świeczki na zamówienie dla rozi. Jutro wyślę obie przesyłki i w końcu zrobię rozliczenie
    1 point
  9. 1 point
  10. Kochani, życzę Wam - i Waszym "Ogonkom" - zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt A wszystkim "ogonkom w potrzebie" wspaniałych domków oraz żeby ludzie zmądrzeli przestali kupować petardy!
    1 point
  11. LIMONKO RADOSNYCH SPEŁNIONYCH CUDÓW GWIAZDKI PIERWSZEJ CIEPŁYCH ŚWIĄT TOBIE I NAJBLIŻSZYM Z SERCA PRZEKAZUJĘ DZIĘKUJĘ WIELCE DZIĘKUJĘ ZA ŚWIĄTECZNE DARY PIĘKNE UBRANKA CIEPLUTKIE DLA MOICH UKOCHANYCH ŁAPECZEK I SŁODKOŚCI PYSZNOŚCI CUD NIESPODZIANKA DZISIAJ DO NAS PRZYBYŁA
    1 point
  12. Mimo tych wszystkich nieszczęść życzę pogody ducha na te Święta i niech one przyniosą upragniony spokój.
    1 point
  13. Tyle tu nieszczęścia ostatnio się wydarzyło... Nie wiem co powiedzieć. Współczuję i jednocześnie podziwiam Cię, Mari, że to wszystko dzielnie znosisz. Nie poddajesz się by pomagać dalej.
    1 point
  14. Może potrzebuje więcej czasu, żeby załapać po co są te drzwiczki?
    1 point
×
×
  • Create New...