Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/18/25 in all areas

  1. Dziękuję za informację i wskazówki. Przy okazji Kaj ze swoim rogiem Bazarek otwarty, jutro dodam kolejne fanty. Zapraszam
    3 points
  2. Hura, oto dzisiejsza dobra wiadomość. Na koncie pojawiła się wpłata za 6 cegiełek Lipsik, bardzo dziękuję
    2 points
  3. CEGIEŁKI RÓŻNOŚCI KSIĄŻKI MODLITWA Zapraszam Dobreduszki na pomoc Lindzie kramik potrwa do 28 grudnia do godz .23.00 KIYOSHI 30 zl 3 CEGIEŁKI po 10 zl DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE RADEK CEGIEŁKI 10 zl DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE ONAA CEGIEŁKI 30 zl DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE HALINKA NADZIEJKOWA KUP TERAZ 7 zl NUM 4 polecam ozdoby Świąteczne pieski figurki białe na zawieszce z drewienka b.ładne 6 szt lizak bombka jak nowa fioletowa z zawieszka bombka różowa duża w kropki bombka różowa duża w ciapki DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE MARUSZPP KUP TERAZ DZIĘKUJĘ MAM NA KONCIE NUM 7 woreczki czarne na śmieci 30 sztuk 1 zl NUM 8 woreczki na śmieci 45 sztuk niebieskie 1 zl NESIA KUP TERAZ 10 zl MAM NA KONCIE NUM 9 ozdoba konik piękny biało czerwony 3 zl NUM 10 chałwa waniliowa mała 2 zl NUM 26 ozdoba duzy renifer św wzory ok 30 cm 5 zl DZIĘKUJĘ MDK8 KUP TERAZ NUM 1 książka,,PUSZKA PANDORY,, za 13 zl NUM 13 książka,,METRO,, R.ZIĘBIŃSKI za 9 zl MAM NA KONCIE 25 zl DZiĘKUJĘ
    1 point
  4. Wszelka modlitwa za Lindeczkę za WAS wszystkich Poczarowałam kramik zapraszam sercem w odwiedziny tytuł ,,LINDECZCE NADZIEJKOWO SERCEM 18.12-28.12 KSIĄŻKI CEGIEŁKI,,
    1 point
  5. Poczarowałam kramik dla b chorej Lindeczki od Jaagi zapraszam sercem w odwiedziny tytuł ,,LINDECZCE NADZIEJKOWO SERCEM 18.12-28.12 KSIĄŻKI CEGIEŁKI,,
    1 point
  6. Zamów proszę, masz dużą zniżkę a puszki mają dłuższy termin przydatności do spożycia. Zużyjesz na pewno. Jeśli karma doszła, napisz proszę, czy jest dobra, to znaczy, czy warto zamawiać dalej i na ile mniej więcej starczy. Zamówiłam 10 kg.
    1 point
  7. O super, że wstawiłaś link. Nie miałam kiedy tego zrobić. Ogłoszenie zrobiłam.nowe i wyrozniłam. Oby ktoś ją wypatrzył.
    1 point
  8. Dziękuję Doro :). Bardzo mnie cieszy że Bartuś korzysta ze swojego domku. I że mogę zobaczyć jego uroczy pycholek.
    1 point
  9. I odpowiedź DORA1020 że to ja jestem winna nagonce. A Wtedy byłam bezplaatnym przeciez DT dla kotó od niej robiłam na szczebrzeskie kotybazarki,płaciłam do Murki Prawie 4 lata temu tak sobie załatwiła długi.
    1 point
  10. Dokładnie tak samo pomyślałam patrząc na zdjęcia. Może znów działa "zasada", że na ten najwspanialszy domek długo trzeba czekać.
    1 point
×
×
  • Create New...