Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/02/25 in all areas

  1. Wiadomość z ostatniej chwili : Zbiórka wśród znajomych dała 4000 zł., my z mężem dopłacamy kolejne 4000 zł , z moich bazarków powinna uzbierać się reszta na spłatę długu u Murki. Tym samym cały dług zostanie spłacony. Mam nadzieję, że dzięki temu Murka nadal będzie brać pod opiekę kotki ze Szczebrzeszyna od DORA1020.
    6 points
  2. Cieszymy się, że wszyscy się cieszą. Mój mąż na równi ze mną podjął decyzję o pomocy. Tylko kotki nie wiedzą co się dzieje.
    3 points
  3. Zdecydowaliśmy się pomóc, bo to praca Murki. Za pracę musi być płaca. DORA też jest wykończona psychicznie. Niech odetchnie dobra kobieta. No i kotki będą miały dokąd trafiać. Szkoda, że sue nie wchodzi na dogo. Ale to jej problem.
    3 points
  4. Ja też już wczoraj wiedziałam, Isabel wieczorem zadzwoniła,też bardzo się ucieszyła. Jak 15 lat jestem na dogo,nigdy czegos takiego nie doświadczyłam. Szok,niedowierzanie,myślę,że nie tylko dla mnie. Przed chwila dostałam smsa od Oleny,też jest w szoku i też bardzo się cieszy:) Wszyscy się cieszą,a najbardzie to chyba ja i Murka. Poker bardzo Ci dziekuję Miałam spokojną i przespana noc po takiej informacji. Mimo,ze dużo problemów. Bardzo dziekuję Bardzo,bardzo ,bardzo
    2 points
  5. Nawet nie wiem co powiedzieć. Wczoraj wieczorem byłam z Malinką w Lublinie i dowiedziałam się telefonicznie o tym i nie mogłam w to uwierzyć. Dziękuję... Wczoraj jeszcze otrzymałam wpłaty 100 zł od Oleny84 oraz 23 zł od mdk8 (na dług sue), więc stan konta będzie czysty :) W takim wypadku oczywiście tak jak obiecałam będę mogła przyjąć jakiego kota czy kotki. Tylko żeby znów ten dług tak nie urósł. Najfajniej by było, żeby któreś z obecnych kotów znalazło domy, zupełnie nie rozumiem czemu Kitka i Chinka się tak zasiedziały.
    1 point
  6. Święta to czas, gdy brak odczuwamy jeszcze bardziej.
    1 point
  7. Bardzo wiele mi dają Twoje słowa. Dziękuję za obecność na tym wątku.
    1 point
  8. 1 point
  9. Dziekuję Cioci Chrzestnej Bartusia za karmę dla niego Oczywiście limonce ,Bartusiowi ta karma bardzo smakuje Dziekujemy bardzo...i ja...i Bartuś
    1 point
  10. Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty: 10,00 od mari23 XI - 3.11. 20,00 od jaguska XII - 3.11. 10,00 od Nesiowata XII - 3.11. 20,00 od Ewa Marta XI - 3.11. 20,00 od Dorcia01 XI - 4.11. 75,00 od Agnieszki Znajomej elik XI - 5.11. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 od elik XI - 2.11.
    1 point
  11. Smutno... Jakoś dzisiaj mi szczególnie trudno, w głowie wszystkie pożegnane zwierzaki... Z tego wątku również
    1 point
×
×
  • Create New...