Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/02/25 in all areas
-
Wiadomość z ostatniej chwili : Zbiórka wśród znajomych dała 4000 zł., my z mężem dopłacamy kolejne 4000 zł , z moich bazarków powinna uzbierać się reszta na spłatę długu u Murki. Tym samym cały dług zostanie spłacony. Mam nadzieję, że dzięki temu Murka nadal będzie brać pod opiekę kotki ze Szczebrzeszyna od DORA1020.6 points
-
2 points
-
Ja też już wczoraj wiedziałam, Isabel wieczorem zadzwoniła,też bardzo się ucieszyła. Jak 15 lat jestem na dogo,nigdy czegos takiego nie doświadczyłam. Szok,niedowierzanie,myślę,że nie tylko dla mnie. Przed chwila dostałam smsa od Oleny,też jest w szoku i też bardzo się cieszy:) Wszyscy się cieszą,a najbardzie to chyba ja i Murka. Poker bardzo Ci dziekuję Miałam spokojną i przespana noc po takiej informacji. Mimo,ze dużo problemów. Bardzo dziekuję Bardzo,bardzo ,bardzo2 points
-
2 points
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
0CW - 12a, 13, 20, 301 point
-
Nawet nie wiem co powiedzieć. Wczoraj wieczorem byłam z Malinką w Lublinie i dowiedziałam się telefonicznie o tym i nie mogłam w to uwierzyć. Dziękuję... Wczoraj jeszcze otrzymałam wpłaty 100 zł od Oleny84 oraz 23 zł od mdk8 (na dług sue), więc stan konta będzie czysty :) W takim wypadku oczywiście tak jak obiecałam będę mogła przyjąć jakiego kota czy kotki. Tylko żeby znów ten dług tak nie urósł. Najfajniej by było, żeby któreś z obecnych kotów znalazło domy, zupełnie nie rozumiem czemu Kitka i Chinka się tak zasiedziały.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobrego dnia zaglądającym.1 point
-
1 point
-
1 point
-
I to najważniejsze. Dzisiaj poszła deklaracja za grudzień.1 point
-
1 point
-
Smutno... Jakoś dzisiaj mi szczególnie trudno, w głowie wszystkie pożegnane zwierzaki... Z tego wątku również1 point
-
1 point
-
1 point