Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/20/25 in all areas

  1. Co myslicie o stworzeniu na fb grupy bazarowej dogomaniackiej. Czy ktoś byłby zainteresowany? Wiem, że część osób wystawia fanty na fb, ale kupują właściwie dogomaniacy. chodzi o to, żeby wyjść na zewnatrz.
    3 points
  2. To wygląda, że będzie duża paka. @agat21, @Nesiowata, @Grażka123 i ja razem; Zgoda ?
    2 points
  3. Ja chcę otworzyc taką grupę i pytam, kto chciałby wystawiać swoje fanty
    2 points
  4. Przepraszam, ale nie rozumiem, co to znaczy że jest utrapieniem i że o tym wie? Dla kogo jest utrapieniem ? Jest skrzywdzonym psem, pełnym lęków, który miał straszne życie i dbam o niego jak najlepiej mogę, żeby poczuł się w końcu bezpiecznie. Wiecie jakie psy do mnie trafiały zawsze - psy z najróżniejszymi problemami - ani one, ani Maurycy, nigdy nie były w tym domu utrapieniem. Mówiłam, że śpiewa w nocy – to jest fakt, tak było, głównie na początku i nawet bym nie wiedziała , że jeszcze sobie w nocy podśpiewuje gdyby nie przypadek - dowiedziałam się bo ktoś spytał. Ja o takich godzinach śpię, więc nie słyszę ale którymś razem sąsiad mnie pytał , który pies u mnie tak wyje w nocy. Siedzi chłopak po nocach przy komputerze , więc słyszy więcej . Czy Maurycy wyje jeszcze ? Czy co noc ?, czy raz na tydzień - ? - nie wiem, możliwe że przestał zupełnie i milczy jak grób. Ja go nie słyszę, więc może jednak robi większe postępy niż mi samej się wydaje ? Nie zawsze się udaje odczarować rzeczywistość w miesiąc, trzy czy pięć, sama już zapomniałam jaką długa drogę przeszły inne moje strachulce, zanim zaszły w nich zmiany...
    2 points
  5. Nadziejko, nie zdążyłem w ciągu dnia, więc dopiero teraz poproszę o cegiełkę za 10 złotych. Przelew już zrobiłem, za dwa bazarki.
    1 point
  6. Nadziejko, poproszę o cegiełkę za 10 złotych. Przelew już poszedł za dwa bazarki.
    1 point
  7. Mam sałatkę. Wujcio Mariusz od progu się o kucharki upominał. Toż ci wujaszku powiem, że równouprawnienie mamy! I wykorzystywać kulinarnie się nie damy
    1 point
  8. Ładna filiżanka takie motywy kojarzą mi się z dzieciństwem , wtedy w każdym domu były talerzyki, filiżanki w różyczki
    1 point
  9. Super. Dziękuję za konto i wieczorem cegiełka pójdzie
    1 point
  10. Iguś ma na działce swój polarowy kocyk. Zanim dom się nagrzeje Iguś wskakuje na sofę i jest owijany kocykiem. Wygląda wtedy jak foka Muszę poszukać takich fotek i wrzucić.
    1 point
  11. Dziękuje wujenku że bardzo pomagasz i że czuwasz na wszytkich kramikach dla wielu wielu
    1 point
  12. 1 point
  13. A ja poproszę nr 6, nr 7 , nr 9, nr 19, nr 20 za wywoławczą
    1 point
  14. Dobry wieczór Poproszę: nr 8 za 20 zł, nr 16 za 20 zł, nr 31 za 20 zł.
    1 point
  15. 1 point
  16. W przypadku Maurysia potwierdza się to o czym często piszę - starych drzew się nie przesadza. Tym bardziej , że jak Tola pisze "pies nigdy nie był zbyt otwarty, żył swoim życiem, zawsze gdzieś z boku, w swoim tempie. " Możecie się na mnie wkurzyć, ale on został zabrany po to, żeby zaspokoić potrzeby ludzi, a nie jego.
    1 point
  17. Poklikałyśmy co nieco z Panią Marceliną i znowu mamy kilka zdjęć Agacia Piesio w swojej ulubionej pozycji I po pańsku, znaczy się na panu Agacik ma się dobrze, jest zdrowy i bardzo kocha swoją rodzinę. Jest bardzo przywiązany i wierny. I tak w ogóle to super pies.
    1 point
  18. Zapłacone, dziękujemy bardzo za opiekę nad Zuzią:) Po adopcji Zuzi marzy nam się zaopiekowanie kolejną bidą. Murko, bardzo prosimy daj znać, kiedy będzie możliwość zabrania do Ciebie jakiegoś maluszka. Jestem pewna, że jak będzie miejsce u Ciebie, to Alaskan znajdzie psiulka w potrzebie w schronisku albo gdzie indziej
    1 point
×
×
  • Create New...