Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/10/25 in all areas

  1. Zuzia vel Bambi ma dom!!! Zamieszka w Katowicach. Z panem, panią i 6 letnim kundelkiem Czillerkiem. Państwo jadą po sunię jutro, już się umówili z Murką.
    4 points
  2. Czarek w czasie upałów. Płytki chłodziły więc na leżąco popijał
    1 point
  3. Mam od siebie + zebrane wśród znajomych na razie 300 zł na budę, ale jeszcze kogoś pomęczę Może ktoś z dogo jeszcze się dorzuci?? Trzeba działać szybko, szkoda psiaka. Na Twoje konto Marysiu wysłać?
    1 point
  4. Super, że adopcje idą do przodu. Tylko biedna Aksamitka ma pecha.
    1 point
  5. Wczoraj odbyła się wizyta w Warszawie dla Gabrysi zwanej też Maciejką, kocia może się pakować. Bardzo dziękuję Jo37 za odwiedziny w przyszłym domciu.Gabrysia zamieszka z 4 osobami dorosłymi i 10 letnia dziewczynka, więc tak do głaskania wystarczy. Szukamy tylko transportu do Warszawy.
    1 point
  6. Zakupy już opłacone, wczoraj byliśmy w Lublinie, trzeba tylko odebrać, jak tam będziesz, dziękuję.
    1 point
  7. W takim razie będę sumować wpłaty i wypłaty w bieżących postach i aktualizować saldo. Może kiedyś znów będzie można prowadzić rozliczenia, jak dotychczas. Oby
    1 point
  8. Alaskan odebrała bardzo sensowny telefon z Katowic w sprawie Zuzi. Czekamy na rozwój sytuacji i na decyzję Panstwa, czy pojadą ze swoją sunią do Zuzi...
    1 point
  9. Na koncie mam wpłatę od Koki-99----40zł Dziekuję Paczkę do 4 osób wyślę w poniedziałek,już mam spakowaną
    1 point
×
×
  • Create New...