Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/18/25 in all areas

  1. Zakładam wątek dla dwóch kochanych psiaczków, którzy po wielu latach wyszli na wolność z mordowni, gdzie przez lata! nie widziały słońca i trawy. Z pewnym względów nie mogę napisać za dużo, żeby nie zaszkodzić chłopakom i osobie, która zgodziła się ich przyjąć, ale napiszę, że są bezpieczni u jednej kochanej dogomaniaczki. Osoby, które psiaki wspierają co miesiąc dostały informacje o psiakach i zdjęcia już na pw. Postanowiłam założyć psiakom watek, żebyście poznali tych przystojniaków. Psiaczki w dniu 23.06 były u weterynarza, miały czyszczone zęby, ponieważ miały już zapalenie dziąseł, wyczyszczone uszy, obcięte pazury, wykąpane. Chłopaki mieszkają na dużym wybiegu, są cały czas socjalizowane, przekonywane, że smycz to nic złego, choć sam jej widok powoduje duży stres, niestety jest duże podejrzenie, że były bite. Oto oni: Klaus i Enzo (imiona zmienione dla bezpieczeństwa)
    1 point
  2. Płomyczek na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-2-5-miesieczny-plomyk-do-adopcji-CID103-ID1757Ri.html?bs=olx_pro_listing
    1 point
  3. Mamy poniedziałkowe cegiełki ponieważ na koncie pojawiła się wpłata z nadpłatą Lunarmermaid, dziękuję za tak dużą pomoc naszym kociastym i wielką niespodziankęZamieszczam dodatkowe cegiełki
    1 point
  4. Zaglądam systematycznie, nie zawsze piszę, a teraz mam nadzieję, że uda się Maurycego zapiąć na smycz mimo trudności. Informacja o ewentualnym podaniu mu leku uspokajającego pokazuje jak wielkie zmiany zaszły w schronisku. Wreszcie myśli się o stresie zwierzaka i stara się go ograniczyć do minimum. Aż mi się cieplej zrobiło na duszy jak o tym przeczytałam. Maurycy, wytrzymaj, przetrzymaj - dasz radę, niedługo będzie lepiej..
    1 point
  5. Miałam telefon z Wrocławia. Dzwoniła bardzo miła pani Dorota. Szuka psa dla syna. W domu zawsze były psy rasy golden retriver. Teraz pani chciałaby tylko opiekować się pieskiem syna...Długo rozmawiałyśmy. Poprosiłam, aby zadzwonił do mnie syn (34 lat).....Nie ma ciągu dalszego.
    1 point
  6. Faktycznie, nie wiem jak to się stało, przepraszam :(
    1 point
  7. Bardzo dziękuję Eluś za wgranie wyników. Oby leki i karma pomogły. Kasia napisała, że w związku z wysokimi kosztami leczenia Bonusa (nie znam jeszcze ich wysokości) Kasia zrezygnowała z podwyżki za pobyt w lipcu. Bardzo, bardzo dziękujemy! Na prośbę Kasi zamówiłam właśnie 12 kg karmy Brit Hepatic. Mam nadzieję, że szybko dojdzie.
    1 point
  8. Dziękuję bardzo za kolejne wpłaty - już mamy prawie wszystkie i dzięki nadpłatom mamy już 470 zł!!! Jak jeszcze ostatnia wpłata dotrze kwota będzie wynosić 505 zł! Tyle na dobry start zebrałyśmy dla Maurucego Bardzo się cieszę i ogromnie Wam dziękuję!
    1 point
  9. 1 point
  10. Dziękuję bardzo za wasze wsparcie i wpłaty! Klausik ma sporo na plusie, ale zdaję sobie sprawę że ciężko go będzie adoptować a jest młody jeszcze - Bakusiowa - 40zł - 23.06.25r. - Olena84 - 200zł - 30.06.25r. - Nesiowata - 15zł - 02.07.25r. - Radek - 20zł - 03.07.25r. - mama Oleny84 - 100zł - 04.07.25r. - Helli - 30zł - 07.07.25r. - dorcia2 - 40zł -07.07.25r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 47zł - 09.07.25r. - LupusNord - 40zł - 09.07.25r. - asiuniab - 70zł - 11.07.25r. - mama Oleny84 - 100zł - 30.07.25r. - Olena84 - 200zł - 31.07.25r. - LupusNord - 40zł - 04.08.25r. - Helli - 30zł - 07.08.25r. - Radek - 20zł - 07.08.25r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 48,50zł - 07.08.25r. - asiuniab - 70zł - 11.08.25r. - dorcia2 - 40zł - 11.08.25r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 40zł - 14.08.25r. Wypłaty: - 460zł - 28.06.25r. - VI - 472 - 25.07.25r. - VII
    1 point
  11. No i to rozumiem! Czytałem nawet gdzieś, że podbijanie bazarków, nawet w sposób jednolity, jest wskazane. Ale to może był jakiś blef i ja tylko zaspokajam swoje przyjemności tymi pozdrowieniami.
    1 point
  12. Nikt nie zajrzał do naszego Maurycego... Piesku, pamiętamy o Tobie ...
    1 point
  13. 1 point
×
×
  • Create New...