Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 08/18/25 in all areas
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Zakładam wątek dla dwóch kochanych psiaczków, którzy po wielu latach wyszli na wolność z mordowni, gdzie przez lata! nie widziały słońca i trawy. Z pewnym względów nie mogę napisać za dużo, żeby nie zaszkodzić chłopakom i osobie, która zgodziła się ich przyjąć, ale napiszę, że są bezpieczni u jednej kochanej dogomaniaczki. Osoby, które psiaki wspierają co miesiąc dostały informacje o psiakach i zdjęcia już na pw. Postanowiłam założyć psiakom watek, żebyście poznali tych przystojniaków. Psiaczki w dniu 23.06 były u weterynarza, miały czyszczone zęby, ponieważ miały już zapalenie dziąseł, wyczyszczone uszy, obcięte pazury, wykąpane. Chłopaki mieszkają na dużym wybiegu, są cały czas socjalizowane, przekonywane, że smycz to nic złego, choć sam jej widok powoduje duży stres, niestety jest duże podejrzenie, że były bite. Oto oni: Klaus i Enzo (imiona zmienione dla bezpieczeństwa)1 point
-
Płomyczek na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-2-5-miesieczny-plomyk-do-adopcji-CID103-ID1757Ri.html?bs=olx_pro_listing1 point
-
Zaglądam systematycznie, nie zawsze piszę, a teraz mam nadzieję, że uda się Maurycego zapiąć na smycz mimo trudności. Informacja o ewentualnym podaniu mu leku uspokajającego pokazuje jak wielkie zmiany zaszły w schronisku. Wreszcie myśli się o stresie zwierzaka i stara się go ograniczyć do minimum. Aż mi się cieplej zrobiło na duszy jak o tym przeczytałam. Maurycy, wytrzymaj, przetrzymaj - dasz radę, niedługo będzie lepiej..1 point
-
1 point
-
Faktycznie, nie wiem jak to się stało, przepraszam :(1 point
-
Bardzo dziękuję Eluś za wgranie wyników. Oby leki i karma pomogły. Kasia napisała, że w związku z wysokimi kosztami leczenia Bonusa (nie znam jeszcze ich wysokości) Kasia zrezygnowała z podwyżki za pobyt w lipcu. Bardzo, bardzo dziękujemy! Na prośbę Kasi zamówiłam właśnie 12 kg karmy Brit Hepatic. Mam nadzieję, że szybko dojdzie.1 point
-
1 point
-
Dla KLAUSIKA mała niespodzianka na nowym kramiku1 point
-
Dziękuję bardzo za wasze wsparcie i wpłaty! Klausik ma sporo na plusie, ale zdaję sobie sprawę że ciężko go będzie adoptować a jest młody jeszcze - Bakusiowa - 40zł - 23.06.25r. - Olena84 - 200zł - 30.06.25r. - Nesiowata - 15zł - 02.07.25r. - Radek - 20zł - 03.07.25r. - mama Oleny84 - 100zł - 04.07.25r. - Helli - 30zł - 07.07.25r. - dorcia2 - 40zł -07.07.25r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 47zł - 09.07.25r. - LupusNord - 40zł - 09.07.25r. - asiuniab - 70zł - 11.07.25r. - mama Oleny84 - 100zł - 30.07.25r. - Olena84 - 200zł - 31.07.25r. - LupusNord - 40zł - 04.08.25r. - Helli - 30zł - 07.08.25r. - Radek - 20zł - 07.08.25r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 48,50zł - 07.08.25r. - asiuniab - 70zł - 11.08.25r. - dorcia2 - 40zł - 11.08.25r. - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 40zł - 14.08.25r. Wypłaty: - 460zł - 28.06.25r. - VI - 472 - 25.07.25r. - VII1 point
-
Wzajemnie serdecznie Bardzo dziękuje1 point
-
1 point
-
Dobrego dnia, dobrego tygodnia.1 point
-
1 point
-
Nikt nie zajrzał do naszego Maurycego... Piesku, pamiętamy o Tobie ...1 point
-
Niedzielne dzień dobry.1 point
-
1 point
-
Lecą do Bonuska. Trzymaj się piesku.1 point
-
Klausik (wiek ok 4 lat) Enzo (wiek ok 6 lat):1 point