Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 05/05/25 in all areas
-
Zaglądam, proszę cegiełkę za dyszkę. Pozdrawiam2 points
-
2 points
-
Nadziejko, poproszę o cegiełkę za 10 złotych. Przelew zaraz pójdzie.1 point
-
1 point
-
Przeczytałem. Moim faworytem jest Roman, a może nawet trochę Stachu(negatywnym)1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Nr 31 kurtka wiosenna poproszę za CW.1 point
-
Wujenku proszę o modlitwę za Nadziejkowo calunie Moc pozdrowień1 point
-
1 point
-
Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty stałych majowych: mari23 za wpłatę 20 zł Dorci01 za wpłatę 30 zł synowi b-b za wpłatę 30 zł Alaskan za wplatę 50 zł Ja też wplaciłam swoją stała na maj - 30 zł. Na początku kwietnia minęły 4 lata od przyjazdu Bonusa do Kikou. 4 lata dobrego, bezpiecznego życia, obecności Kasi, którą Bonus po prostu kocha. To dzięki Wam darczyńcom było to możliwe. Nie był mu pisany DS, ale czy to ma jakieś znaczenie jak nazywa się dom, w którym Bonus czuje się jak u siebie? Kasiu, pięknie dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Bonuskiem i wielką do niego cierpliwość1 point
-
1 point
-
I mamy cegiełkowy początek tygodnia1 point
-
Jeśli będą pieniązki podzielę 80 procent suni 20 procent Klausikowi plus osobno cegiełki KROPKA73 CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 60 zl DLA SUNI 20 zl KLAUSIKOWI DZIĘKUJĘ WIELCE mam na koncie KOJA CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA DLA SUNI 50 zl DZIĘKUJĘ WIELCE mam na koncie RADEK CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 10 zl DZIĘKUJĘ WIELCE mam na koncie NESIA kup teraz mam na koncie 10 zl DZIĘKUJĘ Num 12 książka ,,słodka polsko,, za 5 zl Num 32 serduszko ozdoba za 3 zl AGAT 21 przebija plecak Num 40 na 40 zl ! DZIĘKUJEMY wysyłka plecaka od malagos wpłata pieniążków do Nadziejki a ja poślę malagosi zwrot za paczkę wysyłkę plecaka1 point
-
1 point
-
Agatko kochana, my tu szykujemy zamach na Ciebie, właściwie na Twój czas i nieśmiało pytamy z Alaskan, czy zrobiłabyś jeszcze jeden bazarek imienny? Dla suni, która mieszka w kojcu z Okruszkiem i razem z nim pojedzie do Murki? Opisałam jej historię na wątku Inki, ktory od teraz staje się wątkiem Inki i tej nowej suni. https://www.dogomania.com/forum/topic/362190-kontynuujemy-szczęśliwy-adopcyjnie-wątek-dla-nowej-suni-ma-na-imię-inka-zostańcie-z-nami-pomóżcie-ją-utrzymać-sali-ma-ds-wanilka-i-tosia-też-już-w-ds/page/28/ A to jest ta sunia. Ma kilka lat. Może nie aż 7, choć tyle ma w książeczce, ale nie jest to młodziak.1 point
-
1 point
-
No więc hopsi - może zasłużę znów na brawo1 point
-
Proszę jeszcze 23 za CW. Ja też właśnie pakuję autko i na działkę:)1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point