Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/23/25 in all areas

  1. Przepraszam że zaniedbałam trochę wątek Łatusia , jutro zrobię rozliczenie żeby wszystko było jasne. Rozmawiałam nie dawno z panią Łatusia i u nich wszystko ok. choć Łatuś zaczął się trochę buntować do wkładania szelek jak wychodzi na spacer, no i jeszcze nie chce sypiać na łóżku. Pani mówiła też że jest typem pieszczocha ale myślę Łatuś z czasem nawiązuje głębszą więź, poza tym jest pieskiem grzecznym, lubi towarzyszyć swojej pani w różnych czynnościach ale też nie absorbuje cały czas sobą opiekuna, potrzebuje więcej czasu żeby odpocząć, wyspać się, pani mówiła że pod względem charakterów się zgrali :). Także Łatuś ma swój dom, i mam nadzieję że spędzi w nim jeszcze sporo dobrego szczęśliwego życia
    2 points
  2. Milo jako Mikrus na Warszawę Bemowo, wyróżniony na 30 dni https://www.olx.pl/d/oferta/mikrus-czeka-na-fajny-dom-CID103-ID146aHA.html?bs=olx_pro_listing
    2 points
  3. Milo jako Mentos na Kraków, wyróżnione do 30.01. https://www.olx.pl/d/oferta/maly-cudny-mentos-do-adopcji-CID103-ID145ZN5.html?bs=olx_pro_listing
    2 points
  4. Dzisiaj zrobiłem przelew bo boję się ,że zapomnę albo pomieszają mi się bazarki .:)
    2 points
  5. Ustaliłyśmy z limonka80, że beneficjentami tego bazarku będą w równych częściach: Nerunia, której leczenie kosztuje około 600,00 zł miesięcznie + 550,00 zł hotel. Wątek Neruni kociaki będące pod opieką DORA1020 - są na minusie ponad 9 tysięcy zł. wątek
    1 point
  6. mariusz pp kup teraz Num 1 książka ,,Nowakowie Uchylone Drzwi,,8 zl Num 2 książka,,Pod kloszem,, 5 zl Mam na koncie 20 zl Dziękuję Serce Dziękuję Kłaniam
    1 point
  7. Haha. Ja już dzisiaj w łóżku bo coś mnie rozkłada... Jeszcze tylko jakoś jutrzejszy dzień przeżyć...
    1 point
  8. Pieniążki już na koncie - bardzo dziękuję za pomoc dla Gucia - ponieważ jest sporo wydatków w tym także na leki to pieniążki przeznaczyłam na zakup Luminalu ktory Gucio zażywa dwa razy dziennie. Dziękuję!
    1 point
  9. Bardzo Cię przepraszam, że dopiero teraz podaję wymiary, ale wczoraj było już późno i nie chciałam budzić domowników grzebiąc w pudłach. Płaszcz jest duży i wiedziałam gdzie jest, a za spodniami musiałabym nurkować w pudłach. Rybaczki - tak niegdyś nazywano takie spodnie 79. Spodnie 3/4. Na kieszeniach ozdobne kryształki. szer. pas 40 cm, biodra 53 cm dł. nogawki 45/65 cm C.W. - 8,00
    1 point
  10. Teraz zobaczyłam, że nr 19 i 26 zalicytowała też AlfaLS. Pani Irenka zalicytowała już wcześniej, jednak to moja wina że nie wpisałam licytacji, więc dołożę brakujące fanty żeby wszyscy byli zadowoleni
    1 point
  11. Na chwilkę przejmuję dozór na bazarkiem W telefonicznej licytacji Pani Irenka zalicytowała następujące fanty : 1, 5, 6B, 8, 10 AB, 11, 19, 26, 27 - po 10 zł.
    1 point
  12. 1 point
  13. Może jutro uda mi się zajrzeć i rozejrzeć.
    1 point
  14. Sprawy żołądkowe się uspokoiły na szczęście, od wczoraj wprowadzamy steryd. Gucio dużo odpoczywa, śpi i jest trochę smutny - nie interesuje się innymi pieskami na spacerach mimo że jest przyjaźnie nastawiony do całego świata, nie przychodzi na pieszczoty i zabawy jak kiedyś, nie wskakuje na łózko. Jest osłabiony i powolny. Ale jego oczka wciąż patrzą na mnie z miłością i ufnością.
    1 point
  15. Jeszcze dobranocka z moich czasów... Opowieści z mchu i paproci... Był sobie Żwirek i Muchomorek, Oboje ręką machają i na bazarek zapraszają. Dobrej nocki wszystkim.
    1 point
  16. Mała Shaza vel Sabrinka pragnie mieć swój komputer (tak napisała pani Ania) Na ostatnim zdjęciu ze starszym braciszkiem Huragankiem
    1 point
  17. Wczoraj dostałam pozdrowienia z domu Gracjanka i mnóstwo zdjęć. Kilka wstawię, pokazują do jakiego cudownego domku trafił. Pan Rafał mi napisał, że Gracek to osiedlowy monitoring
    1 point
×
×
  • Create New...