Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/20/25 in all areas

  1. W tym przypadku ciężko o dobrą decyzję. Najgorsze jest to, że psiak nie potrafi mówić ludzkim głosem i niestety psy to mistrzowie w ukrywaniu bólu, tak mają zakodowane. Nie widzę Gucia ani jego cierpienia. Bo to, że cierpi to chyba jasne. Skąd wiadomo na ile pomagają leki przeciwbólowe? A ból nowotworowy to wielki ból. Do tego przewlekły. Komfort psa - nad tym trzeba pomyśleć. Czy operacja to wybawienie czy skazywanie Gucia na jeszcze większy dyskomfort, ból? Współczuję...
    3 points
  2. 2 points
  3. Tak o suniach pisze Tola na wątku zamojskich psów: Dwa lata temu pomagaliśmy w kastracjach stada kotów w gospodarstwie pod Zamościem (23 km). Parę dni temu dowiedziałam się, że teraz facet rozmnaża psy i że bardzo potrzebna pomoc. Byliśmy tam dzisiaj z TZem; psów jest 12 w tym 5 suczek + 4 młodziutkie ( dwie 8 mies. i jedna 2 letnia). Po Śnieżce jest miejsce u Murki, więc jedna juZ może jechać. Bardzo dziękuję Murce, że zgodziła się przyjąć dwie siostrzyczki od razu, bo na pewno będzie im raźniej i łatwiej pokonają stres związany z wyjazdem. Gdy już wyjeżdżaliśmy pokazała się jeszcze jedna siostra, ta 8 miesięczna, ale nie mam gdzie jej zabrać Ja wiem, że teraz na dogo i nas mało, i miejsc, gdzie można zabrać psy też brak i pieniędzy brak, ale może ktoś coś... Suczki są małe, ważą do 10 kg; nie są szczepione, odrobaczane, nie wiedzą, co to smycz. Były przestraszone, ale po paru minutach już machały ogonkami. Zbieramy na transport suni, która jedzie pod opiekę Poker. Wstępnie koszt transportu został ustalony na 700,00 zł.
    1 point
  4. Zaglądam tu i zaglądam, nie wiem co napisać , bo w styczniu już nic nie wpłacę, przykro mi, muszę dotrwać do końca miesiąca. Jeśli można wpłacić w lutym, to proszę wpisać ode mnie 30 zł.
    1 point
  5. Jak wszystko pójdzie dobrze, to jutro około 10.00 TZ zabiera 3 suczki z tej wsi i przekazuje je w Zwierzyńcu Murce. Dalej do Niska dziewczyny jadą z Kasią. W Nisku sunia od Poker przesiada się do psiobusa Arka, TZa anecik i jadą do hoteliku. Wszystko zaplanowane i przygotowane, żeby tylko facet nie zmienił zdania. Prosimy o kciuki.
    1 point
  6. Zapraszam serdecznie na wątek Gucia - tam piszę o nim na bieżąco - i tam będę prowadziła rozliczenia.
    1 point
  7. Razem z z Jolą,z waszą pomocą walczymy o środki na utrzymanie tymczasowej kociarni. Od października odkąd doszły wtedy 3 miesieczne wiejskie jest źle.Choroby pochłaniają mnóstwo kasy,końca nie widać....Jeszcze do tego szwankujące dogo Zrobiłam bazarek, może się uda.Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/362783-różności-na-potrzeby-tymczasowychdo-31-go-styczniado-20-tej/
    1 point
  8. Będziemy rozliczać z wpłat z wirtualnej adopcji, jak będą. Pan, który wpłacał 250 zł, od nowego roku już niestety nie wpłaca. 1000 zł, podzieliłam po równo na psy, które wpisał do wirtualnej adopcji: Bonus, Neri, Koda i Fuks.
    1 point
  9. 1 point
×
×
  • Create New...