Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/17/24 in all areas
-
Bardzo dziękuję że jesteście tu z nami , z Łatusiem. Zainteresowana pani była już w hoteliku Szafirki zapoznać się z Łatkiem. Mieszka niedaleko w Bytomiu Odrzańskim. W sobotę Szafirka zrobi z Łatusiem wizytę przedadopcyjną i jak im się spodoba to Łatuś już zostanie. Bardzo się denerwuję tą adopcją, chyba już jestem za stara, wydaje mi się że kiedyś było mi latwiej.5 points
-
Śnieżka - suczka, która panicznie bała się ludzi; wraz z bratem trafiła do zamojskiego schroniska na początku 2024 r., pokazywałam ich na zamojskim wątku wtedy w zimie. Co musiał zrobić jej człowiek, że tak bardzo unikała wzroku, dotyku, a nawet broniła się przed kontaktem. W takim stanie suczka nie miała szansy na adopcję; obiecałam, że jeśli uda się pokonać jej strach przed człowiekiem, to zabiorę ją do hoteliku i będę szukać domu. Dzięki pracy Lidki, a potem innych wolontariuszek w schronisku, Śnieżka dzisiaj to zupełnie inna sunia, czas więc na kolejne nowe doświadczenia. Dzisiaj Śnieżka jedzie do hoteliku do Murki. Mam nadzieję, że niedługo i ona poruszy jakieś serce, że znajdzie się człowiek, który zechce się nią zaopiekować, otoczyć miłością, ciepłem i mówić o niej "moja suczka". Tymczasem teraz bardzo potrzebuje wsparcia, ludzkiej obecności, dodawania odwagi, by poczuć się jeszcze pewniej - zapraszamy do bycia tutaj z nami.2 points
-
Suńka jest bardzo urokliwa i choć jest trochę płochliwa, to bardzo garnie się do ludzi. Jest dość szczupła, ale nie wiem czy nie jest taka jej uroda, bo ma trochę charcią budowę. W każdym razie apetyt ma jak smok. Póki co na spacerku jest zbyt dużo wrażeń, żeby załatwiać potrzeby i dziś Śnieżka załatwiła wszystko co trzeba.. po powrocie ze spaceru.. ale popracujemy nad tym :) Jestem pewna, że długo na dom nie będzie czekać :)2 points
-
2 points
-
1 point
-
1 point
-
Rozliczenie w trzecim poście. Moje konto macie. Do _Aga_ zaraz wyślę. Inpost na Aldrumkę ? Dane mam.1 point
-
1 point