Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/09/24 in all areas

  1. Wieści z wczoraj: Orion każdego spotkanego na spacerze człowieka wita jak swojego znajomego, z psami w parku bez problemu, ma już jednego kumpla. W domu położył się na posłaniu, po ostatnim spacerze późnym wieczorem ładnie spał do rana. Choć panie są świadome możliwości wpadki z czystością, traktują go na razie jak szczeniaka, który wszystkiego musi się nauczyć. Jest wesoły, pogodny, a nie wiemy, co przeszedł w swym dość krótkim życiu. Od dziś mamy na tymczasie piesia Mazowszanki, zostanie z nami przez tydzień. A potem... Zobaczymy
    2 points
  2. Serdecznie witam na malutkim bazarku na dług za pobyt szczebrzeszyńskich kotów w hoteliku u Murki. Zasady bazarku: Bazarek trwa do 6 września do godz. 21:00 Bazarek ma formę WYŁĄCZNIE licytacji. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Najchętniej wysyłka przez paczkomat Inpost, ale poczta też może być. Drobne rzeczy mieszczące się w kopercie i mogące być wysłane jako list zwykły mogę tak wysłać po wyrażeniu takiej woli przez kupującego na wątku. Oczywiście w grę wchodzi również odbiór osobisty, gdyby ktoś akurat był w Pszczynie Na wpłaty czekam do 7 dni licząc od dnia wysłania PW z rozliczeniem bazarku, po tym czasie nieopłacone fanty przechodzą na kolejny bazarek. Dopuszcza się możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu wpłaty. Ostatni ważny post z 20.59. Po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie tego faktu NA WĄTKU BAZARKOWYM, nie na PW. CEGIEŁKI za dowolną kwotę również mile widziane
    1 point
  3. Dziękuję Isiaczku pieniążki już wysyłam pozdrawiam
    1 point
  4. Z serii "Muszę, bo się uduszę" takie cuda pojawiły się w nowościach do haftowania (wiem, że niektóre osoby z dogo haftują )
    1 point
  5. Serca Dziękuję Dziękuję Stokroć Cegiełki już przybyły
    1 point
  6. Mazowszanka dziękuje z całego serca za ekskluzywne hotelowanie na kanapie
    1 point
  7. I przyszedł. 20 zł na koncie, dziękuję serdecznie
    1 point
  8. Z karmiku będzie? 66 zl 60 proc Poleńce 39 zl 60 gr 40 zl 40 proc szczebrzeszyniakom 26 zl 40 gr
    1 point
  9. Radku nie wiem czy wtedy Dogo działało. Byłam poza miejscem zamieszkania , a z komórki nie piszę. Dla mnie za małe literki. Nawet wolę do kogoś zadzwonić niż napisać sms. Od dziś skończyły się upały co mnie bardzo cieszy.
    1 point
  10. Dopiero przeczytałam że chłopak ma dom !!! Długiego życia w szczęściu Orionku
    1 point
  11. Tak mi się marzy owczarek/owczarka, taki stary, bez szans na adopcję... ale dopóki są psy w kojcu gminnym nie mogę im nie pomóc
    1 point
  12. Orion ma się doskonale Najważniejsze, ze ma miłość i opiekę, warunki o jakich ani on, ani ja nie marzyłam To co, kolej na kolejną bidę z kojca gminnego?....
    1 point
  13. 1 point
×
×
  • Create New...