Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 09/09/24 in all areas
-
3 points
-
Wieści z wczoraj: Orion każdego spotkanego na spacerze człowieka wita jak swojego znajomego, z psami w parku bez problemu, ma już jednego kumpla. W domu położył się na posłaniu, po ostatnim spacerze późnym wieczorem ładnie spał do rana. Choć panie są świadome możliwości wpadki z czystością, traktują go na razie jak szczeniaka, który wszystkiego musi się nauczyć. Jest wesoły, pogodny, a nie wiemy, co przeszedł w swym dość krótkim życiu. Od dziś mamy na tymczasie piesia Mazowszanki, zostanie z nami przez tydzień. A potem... Zobaczymy2 points
-
Serdecznie witam na malutkim bazarku na dług za pobyt szczebrzeszyńskich kotów w hoteliku u Murki. Zasady bazarku: Bazarek trwa do 6 września do godz. 21:00 Bazarek ma formę WYŁĄCZNIE licytacji. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Najchętniej wysyłka przez paczkomat Inpost, ale poczta też może być. Drobne rzeczy mieszczące się w kopercie i mogące być wysłane jako list zwykły mogę tak wysłać po wyrażeniu takiej woli przez kupującego na wątku. Oczywiście w grę wchodzi również odbiór osobisty, gdyby ktoś akurat był w Pszczynie Na wpłaty czekam do 7 dni licząc od dnia wysłania PW z rozliczeniem bazarku, po tym czasie nieopłacone fanty przechodzą na kolejny bazarek. Dopuszcza się możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu wpłaty. Ostatni ważny post z 20.59. Po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie tego faktu NA WĄTKU BAZARKOWYM, nie na PW. CEGIEŁKI za dowolną kwotę również mile widziane1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Serca Dziękuję Dziękuję Stokroć Cegiełki już przybyły1 point
-
Mazowszanka dziękuje z całego serca za ekskluzywne hotelowanie na kanapie1 point
-
1 point
-
Z karmiku będzie? 66 zl 60 proc Poleńce 39 zl 60 gr 40 zl 40 proc szczebrzeszyniakom 26 zl 40 gr1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dopiero przeczytałam że chłopak ma dom !!! Długiego życia w szczęściu Orionku1 point
-
Dziękuje Wujenku Wzajemnie serdecznie posylam1 point
-
1 point
-
Dobrego dnia, dobrego tygodnia.1 point
-
Nadziejko, przelew wczoraj powędrował.1 point
-
Dziękuję za zaproszenie.1 point
-
Jakie wspaniale marzenie, aż łza w oku się kręci1 point
-
1 point
-
1 point
-
Tak mi się marzy owczarek/owczarka, taki stary, bez szans na adopcję... ale dopóki są psy w kojcu gminnym nie mogę im nie pomóc1 point
-
Orion ma się doskonale Najważniejsze, ze ma miłość i opiekę, warunki o jakich ani on, ani ja nie marzyłam To co, kolej na kolejną bidę z kojca gminnego?....1 point
-
Cegiełkę za15 zł dla równego rachunku poproszę1 point
-
Ale przystojniak, no ja cię kręcę1 point