Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/08/24 in all areas

  1. Orion ma się doskonale Najważniejsze, ze ma miłość i opiekę, warunki o jakich ani on, ani ja nie marzyłam To co, kolej na kolejną bidę z kojca gminnego?....
    3 points
  2. Tak mi się marzy owczarek/owczarka, taki stary, bez szans na adopcję... ale dopóki są psy w kojcu gminnym nie mogę im nie pomóc
    2 points
  3. 1 point
  4. Na pewno!!! I właśnie dlatego proponuję NIE mowić NIE SKACZ. Żaden pies nie rozumie zdań przeczących...Rozumie naszą dezaprobatę, ale nadal nie wie, jak się powinien zachować. Lepiej - szepnę po cichutku - byłoby powiedzieć "nie", naprowadzić w siad, powiedzieć "siad" wtedy kiedy siada i bardzo pochwalić.... I już pieseczek wiedziałby, co ma robić ZAMIAST skakać w tej konkretnej sytuacji:-))), wiedziałby, co będzie pochwalone, a okazjonalnie nagrodzone:-))) Może Panie Orionka wybiorą się do Krakowa? Tak na tydzień albo dwa? Noclegu nie oferuję, bo mam jeden minipokój, ale spacerki treningowe tak. Z ogromną przyjemnością poznałabym zwierzątko:-))) Belgi i holendry uczą się za szybko i kochają absolutnie precyzyjne informacje.
    1 point
×
×
  • Create New...