Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/11/24 in all areas

  1. Zgodnie z planem, Dunia już powinna pakować się do samochodu, ale jak na razie nie mam wiadomości, że tak się stało. Pewnie są trudne warunki na drodze i jest pewne opóźnienie. EDIT Właśnie otrzymałam wiadomość, że dziewczynki wyruszają w drogę do swoich domów. Szczęśliwej drogi już czas. Kochane sunieczki niech Was już nigdy szczęście nie opuszcza!
    3 points
  2. Bambosz wczoraj był na kontrolnej wizycie. Jeszcze ma łojotok suchy i zmiany pozapalne na skórze. Zdecydowaliśmy się więc na kolejną kapiel leczniczą przed wyjazdem, żeby już nie robić kłopotu nowej rodzinie. Miał wczoraj doczyszczone uszy i dostał druga dawkę Osurnii. Trzymajcie kciuki za przystojniaka
    2 points
  3. Może trochę bardziej łapiny niestabilne, ale błysk zdrowej sierści i jedynego oka jest! Tym błyskiem Guciosław dziękuje Wam za te 2 lata
    2 points
  4. Antybiotyk już zaczął działać, bo Pestka zaczyna odkrztuszać flegmę :) Musiało się jej sporo nagromadzić wewnątrz, skoro taki suni przeszkadzała. Trochę fotek z dzisiaj
    2 points
  5. Przeniosę tu mój apel o wpłaty deklaracji, bo na poprzedniej stronie będzie niezauważalny, a kasiorka potrzebna. Na koniec Dunia znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Dzisiaj okazało się, że nie została wystawiona faktura za pobyt w hotelu za okres 18.11. - 17.12.2023 r. - 780,00 zł, którą teraz trzeba zapłacić. "Dojdzie" jeszcze faktura za okres 18.12.2023 - 11.01.2024 tj. 25 dni - 629,00 zł do tego jeszcze zapłata za transport około 600,00 zł. Razem 780 + 629 + 600 = 2009. Dunia ma na koncie Fundacji ZEA 1845,00 zł. Konta prywatnego nie podawałam więc Dunia ma tylko tyle pieniędzy, ile jest na koncie ZEA. W związku z powyższym bardzo proszę o wpłaty deklaracji za I.2024 r.
    1 point
  6. Widocznie dobrze się czuje, bo już zameldowała się na łóżku państwa. Oczywiście powiedziałam, że muszą reagować od już, bo po czasie, jak uzna to za normę, będzie trudno.
    1 point
  7. Są dwie rodziny zainteresowane adopcją Pesteczki - z okolic Tychów i z Chorzowa, mam już ankiety, ale jeszcze raz muszę porozmawiać o problemach suni z załatwianiem się w domu. Pesteczka na pewno lepiej czułaby się u rodziny pod Tychami ( dom z ogrodem i do towarzystwa paroletnia rezydentka) i prawdopodobnie tutaj będę starała się i wizytę.
    1 point
  8. 1 point
  9. Jestem cała w nerwach. Jutro między Jutro pomiędzy 10-tą, a 11-tą Dunia opuści hotel i pojedzie po nowe życie. Wszystko jest już ustalone i umówione. Dunia pojedzie z jeszcze jedną sunią więc opłata za transport rozłoży się na dwa psiaczki.
    1 point
  10. Pani Ania zaopiekowała, odkarmi, doleczy. Jak sunia przytyje, to i odporność będzie lepsza i te rany na wystających gnatkach się zagoją. Tylko żal mi Pani Ani, bo to sporo pracy, a wiem jak czasem ciężko coś zrobić u psa samemu. Dobrze, że jest już w swoim troskliwym domu. Będzie tylko lepiej.
    1 point
  11. ech... niektóre "domki" to prawdziwy "koncert życzeń" ale wśród nich ten właściwy w końcu zadzwoni Wiele lat doświadczenia nauczyło nas wszystkich tu na dogo, że na TEM domek czasem trzeba ( i warto!!!) długo czekać...
    1 point
  12. Guciosław ogromnie dziękuję mamci chrzestnej limonce za skarpetencje - są superowe i nie spadają z łapek! 🩷
    1 point
  13. Chciałybyśmy z całego serca podziękować też darczyńcom Fidusia. To dzięki Waszej pomocy przez tak długi czas udawało się go utrzymywać. Tu na dogo serdecznie i najszczerzej dziękujemy stałym darczyńcom: Agnieszce - znajomej elik Dorci01 Dulskiej Teresie118 Synowi b-b Nadziejce - niezmordowanej w robieniu bazarków. Zrobiłaś ich dla Fidusia wiele. Pozostałym osobom wpłacającym, ale też tym, które nas odwiedzały tutaj - również ogromne podziękowania Pochyliliście się nad staruszkiem, który dzięki Wam swoje ostatnie lata spędził w prawdziwym azylu dla starszych zwierząt. DZIĘKUJEMY!!!! Gdybyście w swojej dobroci i o ile możliwości pozwolą zechcieli kontynuować swoje deklaracje, to nieśmiało pokazujemy Bonusa będącego również u Kikou. Nie ma pełnych deklaracji, a na dom w jego przypadku raczej nie ma co liczyć. Spośród darczyńców Agnieszka znajoma elik wplaca też na Bonuska. https://www.dogomania.com/forum/topic/353354-bonuskolejny-zamojszczak-opuszcza-schronisko-i-wyrusza-by-pożyć-godniej-do-kikou-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-ma-tylko-300-zł-deklaracji-potrzebuje-450-zł/
    1 point
×
×
  • Create New...